• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@jakelina dakujem, toto bol asi moj druhy ci treti tringelt, tak asi som tiez tak na tych 99% ako ty :slight_smile:
20. sep 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana tak o to víc ti to přeju :wink:
20. sep 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 Dakujem, boli to rozmery 30cm, 23cm a 16 cm, kazde poschodie bolo vysoke 10 cm ale vahu neviem, lebo som to zabudla odvazit... ale vela, lebo sme to vliekli spolu s muzom ;) dobry odhad vahy, ze? :grinning:
20. sep 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela dakujem si zlata :wink: tak ja som zatial stale jedla taku tu hrubsiu z OBCHODOV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem, inak som sa tej zakaznicky obavala, tortu si objednala pred 6 dnami :grinning: a zdala sa jej velmi draha, tak som ju poslala skusit stastie inde. Po jednom dni mi volala, ze teda, chce ju odo mna. Akoze nie som rasistka, je to cernoska a s nimi som mala zatial velmi neprijemne skusenosti, tak som si opytala najprv 50% zalohu, ze inak nezacnem piect. Ale teda, zaplatila zalohu a zvysok vyplatila den pred odovzdanim torty, a este aj ten tringelt nechala, ze je stastna, ze som jej urobila tortu za 6 dni, co by jej tu nikto taku objednavku fakt nevzal.
20. sep 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tertery je to rozpustena cokolada, alebo ja by som skusila aj nutelu ;)
20. sep 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana asi jinde zjistila, že by dala víc :wink:
20. sep 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikulky prosím vás ako by ste robili takúto tortu myslím to horné srdce, chceli to po mne ale som to odmietla ale stále nad tým rozmýšľam :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
20. sep 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina tak to teda urcite, u mna ju mala za polovicnu cenu oproti cukrarni, ale pravdepodobne si to stihla zistit aj sama :slight_smile:
20. sep 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 ty jo, tak asi jedině mezi dva dortové oplatky bych dala korpus a nebo to udělala z perníku. Já bych si na to vůbec netroufla.
20. sep 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 to moze byt ta burizonova hmota podla mna, alebo len obaleny polystyren... aj takto sa to robi :grinning:
20. sep 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vraj je to plnohodnotná torta robila to jedna babenka na cakelandii ale neprezradila ako :frowning2:
20. sep 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 to musi byt nejka speci konstrukcia v com je to osadene v tom pripade
20. sep 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 no ved to ale aká :confounded:
20. sep 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam moju nepodarenú kabelku :unamused: Zajtra ju s malou dušičkou odovzdám a budem naozaj moc dúfať, že budú spokojní.
20. sep 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Baby, prosim vas, je podla vas vela, ked pytam za 3 poschodovu svadobnu tortu vážiacu 13kg - 100eur???
Bežne predávam kilo za 10eur... (je to 1 posch parizsky krem, druhe pribinak + jahody, tretie pribinak + visne, potah MMF)
Neviem, je to prepísknutá cena?
chytaju ma nejake vycitky, ze je to vela...
20. sep 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zozo111 blaznis? pod 130 ani nechod. robis charitu? ked ano upec aj mne 3 kila si prosim do 15 eur :grinning: ale nie. vazne. neviem ako je zdobena ale podla mna ides pod cenu
20. sep 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker ved je uplne v pohode nemusi stat. uz som videla aj na lezato.
20. sep 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 dakujem za nazor, som fakt rada, ze to neni prepisknute, lebo je to pre znamu... aj tak na mna pozerali ako na vraha, ze co pytam za ,,koláčik,, :unamused: tak si asi buem pytat viac, lebo si ruky necitim od valčeka :frowning2: dakujem..
20. sep 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 vyzera to zaujimavo... tipla by som to na takuto konstrukciu, kde ten vrx by sa dal zasunut do spodnej casti, aby sa to dalo potiahnut aj s konstrukciou... mozno blbost, ale tak by som na to sla :stuck_out_tongue_closed_eyes: (kruh je miesto srdca, ale to sa mi fakt nexcelo kreslit )... teda konstrukcia pod spodnym srdcom, konstrukcia vzadu a na lavom celom boku...
20. sep 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zozo111 kto neskusil co je t za drinu nepohopi tiez som uz zazila kadejake pohlady a ja peciem len znamym
20. sep 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ano presne takto nejak som si to predstavovala
20. sep 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker no ved je super! aj po leziacky, aspon ju budu vediet krajat :grinning:
20. sep 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinamk perfektne mas tie postavicky, podarili sa ti :slight_smile:
20. sep 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery ahoj, ja som tu tortu robila - je aj tu vo fotoblogu - strana 5078, ja som robila cokokrem medzi korpusy a dala som ho aj na vrch torty, prasiatka som robila z marcipanu - namiesto kit-kat som davala minonky - inak rada- davaj ich az v den konzumacie torty, inak zvlhnu a nebudu dobre :slight_smile:
20. sep 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo a keby to bolo Y ? miesto O...
20. sep 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas dievcata mam novy sprej PME leskly a vobec ziadny les aj som ho pretriasla a postriekala ale ja teda nevidim nejaky rozdiel medzi pred a po nastreku. Prosim vas aku mate skusenost s tym lesklym, alebo ho treba vela nastriekat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ??? Nestoji to male peniaze tak teraz neviem ci ho nemam vratit :frowning2:
20. sep 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker Preco nepodarenu ved je krasna :wink:
20. sep 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker a to akoze kde je ten nepodarok? ved je to nadherna kabelka :slight_smile: vazne... suprova je :slight_smile:
@zozo111 vobec to nie je vela, ja viem, ze 100 eur znie vela, ale kto robi torty, tak vie, kolko driny a materialu sa za tym skryva... to nie je len kolacik, ten si mozu kupit v cukrarni :slight_smile:
20. sep 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinamk Krasna, este mohlo byt ostrejsie foto, ale vyzera nadherne :dizzy_face:
20. sep 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok