• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ikula2 ktory myslis... pearl alebo glaze? v kazdom pripade rozdiel musis vidiet a velky... asi je nieco pokazene, tak asi by som to vratila do obchodu . Ja tiez pouzivam PME pearl a torty sa nadherne lesknu po postriekani :wink:
20. sep 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko tu je http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1199 ja robim ale krem slahany nad parou ten cokoladovy, je origos :slight_smile:
20. sep 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana jaj ja mam napisane clear
20. sep 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ten perlovy mam tiez a vidim rozdiel ale tento clear ma byt cisty iba lesk
20. sep 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, pridavam moje dnesne a utekam spat.. uz ponocujem kvoli tortucham takmer permanentne.. ale to asi poznate aj vy :slight_smile:
Ta s konom napokon ide zakaznicke bez husiel, lebo nechce vela zaplatit za tortu, takze ju dostane len taku jednoduchu s konom.
Tie muffinky su pre mojho maleho na oslavu jesene do skolky.
Ta grafiti je pre stalu zakaznicku, co mi po prvy raz povedala, nech spravim cokolvek v tomto motte, len nech som spokojna a moze to hocikolko stat :slight_smile: Prijemny pocit, ked mi niekto takto doveruje :wink:
21. sep 2013 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@pristela dakujeeeem :slight_smile:
21. sep 2013 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2013 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina Katkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ty si to krasne napisala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujeeem , si zlatuckaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ako vždy paráda, si talent
21. sep 2013 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika266 ta je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja pecka.... pouzivas airbrush?
21. sep 2013 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella nerozumiem otazke...?
21. sep 2013 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Zanet , dakujeeeeem krasne :dizzy_face: ..... a s tou technikou, to vobec nie je zlozite :wink: :slight_smile: To by si zvladla aj ty lahucko :wink: , ale ta hnusna pena mi dala zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ja totiz nevypekavam tolko roznych chutnuckych kolacikov ako ty. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s bielkom a parou asi po tejto skusenosti nebudem kamaratka :sweat_smile:
21. sep 2013 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo to bolo po prvy raz. Moc mi to neslo a dako divne mi to strieka - po urcitej chvili mi to akoby vypluje taku velku kvapku a ta mi potom nici obrazok. Tu to nevadilo, skor naopka - mala som v plane to spravit rucne, takto mi to usetrilo robotu :grinning: :grinning: :grinning: . Len neviem, co to bude, ked budem potrebovat jednoliaty povrch :frowning2:
21. sep 2013 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 dakujem :wink: a super, tak to ma tesi, ze chutil ...... :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo k tej konstrukcii, ze by to nebol kruh, ale T alebo Y...
21. sep 2013 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko ta je skvelaaaaa, zlatunkaaaa........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja kazdopadne pastva pre oci :wink:
@vladiella ved som pisala, ze sa mi nexce kreslit srdce :wink: ... srdce vo velkosti torty som myslela :wink:
21. sep 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Majka, nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A tie kvety...... dokonaleeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina , @florentina, @mysiatkoo kocky moc dakujem za rady, fakt to funguje, tepla voda... ale fotku som nestihla, tortu mi uz "rozobrali" :grinning:
21. sep 2013 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo boze! :astonished: pravda! pisala :confused: . som citala moc rychlo... :grinning: :sweat_smile:
21. sep 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja WOOOOOOW , umieram tu z teba žena, naaadherne, uuuzasne , vsetky , aj muffinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina krasne prosim ta aku vykrajovacku mas na lalie? ja som chcela dat mnule na to srdce lalie a ruze no ale ja ich mam obrovitanske ked som tam slahla laliu bolo pol srdca zakryte :angry:
21. sep 2013 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to nieje lalia?no aspom vidiet jak sa vyznam v kvetoch,tak asi zostanem len pri ruziach :grinning:
21. sep 2013 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne posledná tohtotýždnova...som mrtva..a ráno do roboty :O na figu foto lebo tu mam tmu tie farby su ovela krajšie živšie,ale pridu po nu o siedmej rano takže nestiham fotit už...
21. sep 2013 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
21. sep 2013 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. sep 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
pridávam jednu lyžiarsku.
21. sep 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok