• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
NO baby užasné tortuše, kde sa ja na vas hrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja nočna tentokrat robena z najvacsej lasky, mojmu Petkovi dnes ma 5 rockov... jaj ale ma, co vylepsovat, musim este trenovat, ale uz sa mi risuje praca, tak uz bude s mojimi pokusmi asi koniec,
21. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lamps ja len preto aby som sa vyblbla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ollako hezký a malému vše nejlepší :wink:
21. sep 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps obe sú krásne. Mne sa veľmi páči aj tá Spongebobová :slight_smile:

@maya30
@jakelina Baby, díky moc :dizzy_face:
21. sep 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo žena, uuuzasna je ta tortuska , ze fantastikus, normalne som sla do kolien z toho fešáka :grinning: :grinning: :grinning: bombový je :grinning:
21. sep 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela 'kujeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
21. sep 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby , ja davam tortovy oddych , bo take objednavky ako flasa a chomut, no brrrr, ubera mi to energiu na vsetky ostatne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: este prezit buduci vikend , tam sa mi stala hroza- des, ponahlasovali torty a pak pomenili ake chcu a su z toho same poschodky, tak neviem ako to zvladnem a hlavne zmestim , aaale vikend na to nemam nic :grinning: a ani za nic na svete nic nevezmem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a dalsie viknedy len tak 1-2 tortusky, snad sa zas nedam ukecat na viac , bo ma táto zaluba velmo rychlo prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela ja nemam nic tento vikend a nevieeees si predstavit ako si to uzivam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
som mala mat jednu velku poschodku, a tu mi zrusili a ja čusim ako voš pod chrastou aby nikto nevedel, ze nic nemam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a taaaaak je mi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mysiatkoo a tie typicky futbalove nôžkyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa suprová je
21. sep 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A konečně víkend. Jdu ven dokud neprší.
21. sep 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@pristela parádne všetky, si macher
21. sep 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo to je geniálne, super postavička
21. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@mysiatkoo presne, aj ja robím špajdle v hmote. Super to drží, moja 13 cm karkulka sa na nich udržala :slight_smile:
21. sep 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ty koťuha, veď ich máš krásne, a tá kvetová...
21. sep 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo inak tá ganáž je geniálna, aj by som sa do toho pustila, ale asi je to veľa gebravej roboty :(
21. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: ale Vladka som najedovaná, ten kvet nechce vyschnúť, stále je taký mľandravý, ale veľmi ďakujem za pochvalu
21. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@pipka no kočky ja som robila teraz len po jednej, ale mám toho dosť. Tak som rada, že už som teraz jednu dokončila a konečne budem môcť dva týždne háčkovať mojim deťom :grinning: A teda že 5, tak to ja by som išla na psychiatriu :rolling_eyes:
21. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps no my sme nič nespozorovali, a čo, veď lupienky kvetov podliehajú poveternostným podmienkam bežne :grinning:
21. sep 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina scooby úžasný
21. sep 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. sep 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak nam sem hod co si dokoncila :sunglasses:

a potom aj co si uhackovala :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no háčkovanie nefotím :( Tortu manžel nafotil, ale to bude trvať kým mi ju dá. Mám vo foťáku ešte muffiny do škôlky, tortu pre krsňa, tortu s korunou pre moju Alicku a túto dnešnú. A stále nemá na to čas, hm... :angry:
21. sep 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no budes ty musiet aj to fotenie sama zvladnut :grinning: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 boze teraz pozeram, ze Tanicka uz bude mat za chvilku rok? :confused: :dizzy_face: to to letííííííííííííííííííííí :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to uz nafot rovno aj tanickinu tortu a potom nam to sem hod vsetko naraz...nech tu odpaneme naraz...a nie po kuskoch :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no veru, už budem musieť začať rozmýšľať nad jej tortou. No nebudete odpadávať, dnes som robila autá :grinning: Dala som sa ukecať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja by som aj zvládla možno, ale neviem to dostať z tej jeho mega mašiny :angry:
21. sep 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a co nema k nemu kablik? :grinning:
21. sep 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, opat uzasne torty, normalne mi je uz trapne sem prispievat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. sep 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@tinamk perfektna! :grinning:
21. sep 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok