Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ollako
21. sep 2013

NO baby užasné tortuše, kde sa ja na vas hrabem 😝 moja nočna tentokrat robena z najvacsej lasky, mojmu Petkovi dnes ma 5 rockov... jaj ale ma, co vylepsovat, musim este trenovat, ale uz sa mi risuje praca, tak uz bude s mojimi pokusmi asi koniec,

mysiatkoo
21. sep 2013

@lamps ja len preto aby som sa vyblbla 😀 😝

jakelina
21. sep 2013

@ollako hezký a malému vše nejlepší 😉

simasa
21. sep 2013

@lamps obe sú krásne. Mne sa veľmi páči aj tá Spongebobová 🙂

@maya30
@jakelina Baby, díky moc 😵

pristela
21. sep 2013

@mysiatkoo žena, uuuzasna je ta tortuska , ze fantastikus, normalne som sla do kolien z toho fešáka 😀 😀 😀 bombový je 😀

mysiatkoo
21. sep 2013

@pristela 'kujeeeeeeeeeeeeeem 😵

pristela
21. sep 2013

Inak baby , ja davam tortovy oddych , bo take objednavky ako flasa a chomut, no brrrr, ubera mi to energiu na vsetky ostatne ☹ ☹ ☹ ☹ este prezit buduci vikend , tam sa mi stala hroza- des, ponahlasovali torty a pak pomenili ake chcu a su z toho same poschodky, tak neviem ako to zvladnem a hlavne zmestim , aaale vikend na to nemam nic 😀 a ani za nic na svete nic nevezmem 😝 😝 😝 no a dalsie viknedy len tak 1-2 tortusky, snad sa zas nedam ukecat na viac , bo ma táto zaluba velmo rychlo prejde 😝

pipka
21. sep 2013

@pristela ja nemam nic tento vikend a nevieeees si predstavit ako si to uzivam 😎 😎 😎
som mala mat jednu velku poschodku, a tu mi zrusili a ja čusim ako voš pod chrastou aby nikto nevedel, ze nic nemam 😅 😀 😀 😀 a taaaaak je mi dobre 😝 😀 😀 😵 😵 😵

pipka
21. sep 2013

@mysiatkoo a tie typicky futbalove nôžkyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vlada111
21. sep 2013

@simasa suprová je

jakelina
21. sep 2013

A konečně víkend. Jdu ven dokud neprší.

vlada111
21. sep 2013

@pristela parádne všetky, si macher

vlada111
21. sep 2013

@mysiatkoo to je geniálne, super postavička

vlada111
21. sep 2013

@jakelina
@mysiatkoo presne, aj ja robím špajdle v hmote. Super to drží, moja 13 cm karkulka sa na nich udržala 🙂

vlada111
21. sep 2013

@lamps ty koťuha, veď ich máš krásne, a tá kvetová...

vlada111
21. sep 2013

@mysiatkoo inak tá ganáž je geniálna, aj by som sa do toho pustila, ale asi je to veľa gebravej roboty :(

lamps
21. sep 2013

@vlada111 😀 😀 😀 ale Vladka som najedovaná, ten kvet nechce vyschnúť, stále je taký mľandravý, ale veľmi ďakujem za pochvalu

vlada111
21. sep 2013

@pristela
@pipka no kočky ja som robila teraz len po jednej, ale mám toho dosť. Tak som rada, že už som teraz jednu dokončila a konečne budem môcť dva týždne háčkovať mojim deťom 😀 A teda že 5, tak to ja by som išla na psychiatriu 🙄

vlada111
21. sep 2013

@lamps no my sme nič nespozorovali, a čo, veď lupienky kvetov podliehajú poveternostným podmienkam bežne 😀

vlada111
21. sep 2013

@jakelina scooby úžasný

lamps
21. sep 2013

@vlada111 😀 😀 😀

pipka
21. sep 2013

@vlada111 tak nam sem hod co si dokoncila 😎

a potom aj co si uhackovala 😀 😵 😵

vlada111
21. sep 2013

@pipka no háčkovanie nefotím :( Tortu manžel nafotil, ale to bude trvať kým mi ju dá. Mám vo foťáku ešte muffiny do škôlky, tortu pre krsňa, tortu s korunou pre moju Alicku a túto dnešnú. A stále nemá na to čas, hm... 😠

pipka
21. sep 2013

@vlada111 no budes ty musiet aj to fotenie sama zvladnut 😀 😀 😎 😝

pipka
21. sep 2013

@vlada111 boze teraz pozeram, ze Tanicka uz bude mat za chvilku rok? 😕 😵 to to letííííííííííííííííííííí 😅 😵 😵 😵
tak to uz nafot rovno aj tanickinu tortu a potom nam to sem hod vsetko naraz...nech tu odpaneme naraz...a nie po kuskoch 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vlada111
21. sep 2013

@pipka no veru, už budem musieť začať rozmýšľať nad jej tortou. No nebudete odpadávať, dnes som robila autá 😀 Dala som sa ukecať 😝

vlada111
21. sep 2013

@pipka ja by som aj zvládla možno, ale neviem to dostať z tej jeho mega mašiny 😠

pipka
21. sep 2013

@vlada111 a co nema k nemu kablik? 😀

mrka2
21. sep 2013

ahojte dievcata, opat uzasne torty, normalne mi je uz trapne sem prispievat 😅 😅 😅

mrka2
21. sep 2013

@tinamk perfektna! 😀