• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@lucula73 jaaaj nemam, lebo ja ani tvaroh nemozem :cry: a crem ole je s mliekom? zober si hocijaky recept co pouzivas a malo by to fungovat aj s nahradami. ja sa bez mucenia priznam ze u nas (rodina aj susedia) najviac fici maslovy cokoladovy krem s ovocim (maslo bezlaktoz, coko puding + roztop do toho coko 75% + ovocie) a budu ta milovat. ja k tomu robim mramorovy korpus ale v coko verzii :slight_smile:
23. sep 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja si myslím, že v pohode môžeš použiť aj čokoládu z Lidlu - tu 200 g. Má 52 % kakaa a mlieko neobsahuje - max. "môže obsahovať stopy mlieka" :wink:
23. sep 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babule perfektne ste :slight_smile:. Citam Vas uz posledny mesiac, keďže som sa psychicky chystala na svou prvu poťahovanu tortu. Takze po prečitaní asi 1000 stran som upiekla takuto: čokoládový korpus a biela plnka zo šlahačky, bielej čokolady, 1 mascarpone a 1 nizkotučný jemný tvaroh. A bola úžasná. pridávam foto a myslím, že na prvú tortu sa mi celkom vydarila.
23. sep 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. sep 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@sjuz Perfektná :dizzy_face: Ak je toto prvá, tak aké budú ďalšie :slight_smile: Pekná abeceda :slight_smile:
23. sep 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky kukněte jaké tu jsou ceny. http://www.luxusni-dorty.cz/dorty.html
23. sep 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prosim Ta nasla si nejaky postup na tank v minulosti ked si ho mala robit? Ja nejako nejaky normalny neviem najst :confused: a keby si mala foto, prip.inspi budem moc rada :slight_smile: nasla som totiz, ze si sa na nieco podobne chystala :slight_smile: dakujem moc
23. sep 2013 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuz perfektní a ty jsi vzorná, četla jsi poctivě a pak se ti podařil krásný dort. Někdo tu vletí, napíše poraďte všechno a pak ani nepoděkuje, napíše, že jsme mu blbě poradily a dort nebyl jako ty co tady vidí a ještě řekne, že jsme neochotné poradit.
Ty máš velkou pochvalu. :wink:
23. sep 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@jakelina Hneď prvá fotka - Pingu... kopec vás tu robilo taký štýl torty, ale teda pýtať za ňu vyše 100€?! :confused: :sweat_smile:
23. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina pripadne, ze sme neporadili dost podrobne, ale len napisali, kde konkretne si radu najde.......
23. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sjuz je nadherna:slight_smile:
23. sep 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepozeráte niekto Božské dorty od Markéty? dnes som to zahliadla a robila nejaký maslový čoko krém, ktorý dala aj pod poťah..neviete či je to vymiešané maslo s čokoládou, alebo maslo, kakao a cukor?
23. sep 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná neterke k 9.narodkám Hodím to tu rovno s fotopostupom,ak by niekoho niečo podobné čakalo v budúcnosti :grinning:
23. sep 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@jachin ona vždy stejný krém co dá do dortu natře i pod potah. Jednou dělala čokoládový, ušlehala máslo a pak tam dala něco a to nevím co to bylo a ona říkala, že to doma můžeme nahradit vychladlým pudinkem a kakao. :wink:
23. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina az budu ludia oxotni vysolit za tortu take praxy, tak kludne po materskej ostanem doma a budem este pol roka na sebe driet, aby som si potom mohla dovolit ten nazov "luxusni" :grinning: :grinning: :grinning: ( jaaaj keby som sa ja horsie ucila, mohla som mat cukrarsku strednu skolu :grinning: :grinning: )
23. sep 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jakelina aha, vdaka :sweat_smile: skúsim pod dalšiu tortu nejaký taký krém pohladať..
23. sep 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no ty určtě, ty máš hezčí dorty teď a ne že na sobě musíš půl roku dřít :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chválim Vaše neskutočne krásne torty. ja po dlhšej dobe pridávam jednu
23. sep 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence - sikulky, prosim vas, ked budem lepit lentilky na boky torty, budu mi drzat aj na marcipanovej hmote alebo treba cokoladovy podklad?? Dakujem velmi pekne za rady :wink:
23. sep 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@katkaaalex přilep je čokoládou na marcipán :wink:
23. sep 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile: Aj som si myslela no nebola som si ista... :slight_smile:
23. sep 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :astonished: :astonished: tak potom kde robime xybu ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zartujem.....
23. sep 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočeny mám robiť 3D korytnačku.V čom by ste piekli ten akože pancier normal v okruhlej forme či v miske?
23. sep 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky prosim Vás o radu :slight_smile: mám objednávku na tortu bez ovocia. Budem robiť mramor.korpus + chcem pribinak plnku. Je to dobré aj bez ovocia? Nebude to suché? Ďakujem
23. sep 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá do formy 26 cm mám spraviť mramorový korpus z kolkých vajec???zo 6???a do toho pribináčikový krém stačí z 1 dávky(2 šlahačky,50 dkg tvaroh...)ďakujem...
23. sep 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa
@sikag juj kočky ste zlaté......zohnala som šľahačku bezlaktozovú a zajtra sa opýtam,že či chce pribináka alebo parížsku šľahačku a podľa toho :slight_smile: Creme ole je bez mlieka,keďže sa sype iba samotný prášok,ta to by tiež mohlo byť :wink:

ďakujem za rady,aj @ajka82,@mysiatkoo ,fakt ste ma dostali do obrazu,bo ja ráno úplný šok......ako som písala,torta na štvrtok a ona zahlási že takáto špeci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mimcak já bych pekla v misce
23. sep 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no já někdy nechápu a fakt nevkus někdy chtějí úplně šílený na dorty :unamused:
23. sep 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to je jedna z veci, ktoru clovek poxopi, az zacne piect pre inyx ... hold...ale asi by sme sa gulali, keby vsetky moje xtice skusat a hrajkat sa mali skoncit v nasix bruxax doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok