• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katkak23 no nie moc hrube resp. ako sa podari :D. Tuto som robila v lete tak to radsej kusok hrubsie nech sa nezlomi v tych horucavach. neviem popisat ale kuk tuto na foto mozno to vidiet
24. sep 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dm1 juuuj, dani akurat som myslela, na tuto tvoju torticku, lebo jedna pani si prosi 2 torty a oni neradi marcipan ani potahovky, ze jedna bude s transferom a druhu by som jej takto urobila ak sa nenahnevas :sweat_smile: :wink: tu ruzu si robila z cokohmoty?
24. sep 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jeeeeejo a dani to mas silikonku na cipku ano? a tie okraje si az po zatuhnuti orezala nejakym nahriatym nozikom? joooj dakujem ti krasne za rady...prepac ze ta tak spovedam ale na torticku budem mat len velmi rychly jeden pokus :grinning: tak to nesmiem zbabrat dakujem moc moc moc :wink:
24. sep 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 jj je to silikonova forma na sugarveil a odrezane je no nahriatym nozom ale ani netreba nejako moc nahrievat ide to super

@ajka82 jasne ze sa nenahnevam ;) a ano je z cokohmoty
24. sep 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani kde si ju prosim ta kupovala...pride mi super na coko hlavne kvoli okraju lebo ja mam len take tie kvietky co sme si objednavali a to tak pekne asni nepojde...ja som ju kukala cez nej ale nasla som ju na strankych len mimo sr tak len ak nahodou. dakujeeem ti velmi pekne za vsetko este raz :slight_smile:
24. sep 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ozaj a na boju to drzi o krem ano? a treba to aj nejako viac pritlacit aby sa to v aute napr naodpadlo pri prevoze? sa budem bat jak fraz ze sa to ulomi ked to bude na tu tortusu davat hihi
24. sep 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk tak ten je nádherný :wink:
24. sep 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja ju mam uz velmi davno tu formu je z tych drahsich a brala som polku s jednou babou ja som platila cez 30e :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Neodpadne ti to lebo prave ta coko ked nalejes hore a rozlejes az k tym bokom ti to krasne zafixuje a drzi ti to spolu. ja som sa poucila kedys isom robila najskor vrch a potom boky a tie mozu odpadnut ked povolia takto nie. A nezabudni ked to budes davat na tortu tie boky nechytat prstami ked tak rukavice alebo ja davam medzi papier na pecenie maly kusok ohnem si ho dam do ruky a medzi to tu bocnicu lebo inak mozu zostat na coko flaky po teplych prstoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no musim nieco poriesit lebo ine krajky su nizke teda chcu pribinaka s ovocim tak to bude vysoka torticka...no mam co robit ale dakujem
24. sep 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ďakujem...veď aj ja pečiem sem-tam... :wink:
24. sep 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem moc pekne :slight_smile:
24. sep 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHoj babule..pridavam svoju poslednu Madagascar torticku. Hroch Gloria je trosku na diete ale neva :grinning: pekny den.
24. sep 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@martuska75 je to forma, do které se používá speciální hmota. Není to nic složitého, jen jsem musela třeba za 2h ještě doplnit, aby byla po vrch plná. http://dortisimo.cz/eshop/krajky/5394-martellato-forma-na-krajku-ps-s-motli.html
24. sep 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nasla som ju teraz uz len najst niekoho kto to da so mnou napoly :wink:
24. sep 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ktora by ste chceli tuto krajku so mnou napol teda 1 plat :grinning: :grinning: :grinning: http://www.cukrarskepomocky.sk/produkt/sugarviel-program/sugarveil-sil-forma-2-krajky/1408
24. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, posílám foto svého včerejšího pokusu :wink:
24. sep 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@mimcak ďakujem :slight_smile:
24. sep 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 dakujem, pokukam a najblizsie pouzijem :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja by som si kupila polku :slight_smile:
24. sep 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadulka271 jejjo super akurat som odoslala objednavku :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka271 posli mi prosim do spravy adresu a ked pride poslem :wink:
24. sep 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,po dlhej dobe idem k vám po radu,mala by som robiť tortu takú že v strede piškoty je jedne plát penový,nikdy som nerobila penovu tortu,nemám ju rada tak som sa a ni nesnažila o to ale teraz neviem ako na to a aký krém k tomu a ako sa to robí...poradte plís :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Tak to mi hlava nebere. A my že sme drahé??? A kde :fearful: :fearful: Já teda nevím ale většina z vás děla hezčí než tato paní. Fííí ha to sou šoky ..........................
24. sep 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
24. sep 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja dakujem ti, ja som nasla nieco s mascarpone, tak skusim to. a potahujem pravym marcipanom, no nemali biely tak mam natur a trubka hlupa som si to neuvedomila a naplanovala som bielo ciernu s cyklamenovou pivonou a teraz neviem co ako skombinovar farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: zobrala som tri torty a nestiham ti, som truba skusim ujst skorej z roboty :cry:
24. sep 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin boze, moje chuda! Drzim place, aby si vsetko postihala!!
24. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Ďakujem,ale ja som myslela farmu ako družstvo chvajú nejaké kravy a potom nejake plemenne byky z Talianska. Takže niečo také som myslela.,ale toto si uložím :slight_smile:
24. sep 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok