• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@njonja no take su najhorsie, ved by im nezostalo na Prada kabelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: dve mam odovzdane zatial spokojni jednu este dneska musim urobit, tu s tym marcipanom :unamused: a nemam ani bielidlo este furt nemam sajnu co s tym, ale mam len tu pivonu cyklamenovu nachystanu a nic ine nestiham, tak musim nieco vymysliet :wink:
a inac tvoje torty su uzasne
25. sep 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina len ona chce aj ten pinďúr zjesť :grinning: tak by to malo byť asi z cesta. len neviem, ako to tak vymodelovať. zo samotného marcipánu by som to ešte nejak vedela vymodelovať. ale z cesta... :grinning: a to, čo spomínala @njonja, tak som kukla cez uja googla, len nejak neviem, či také niečo u nás dostať, či sa to dá nahradiť tými našimi burizónmi a aký je pomer pri tvorbe tej hmoty celkovej :slight_smile:
25. sep 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv su to burizony, alebo tie americke rice crispies (ryzove korfleky), ktore sa zmiesaju s maslom a marshmallov. Nepytaj sa ma na pomery, ja to robim od oka:slight_smile: Nechas to vychadnut a potom vyreses formu, aku potrebujes...
25. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv jo dá, já dělám běžně z burizonové hmoty, ale budeš to muset hodně uhladit, aby to nebylo hrbolaté. Však asi máš praxi :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 zvládneš... zabudnúť môžeš, ale až po tých 20tich minútach, kedy stíšiš na 55 :grinning: , potom sa tomu už nič nestane a máš výhodu, keď to tebe trochu zhnedne, nič sa nestane, medzi korpusmi sa to stratí, keď to netrafím ja pri penovej... juuuj, môžem začať odznova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2013 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv a nebo to udělej z toho kokosového suku, víš co myslím??? Taková tyčinka
25. sep 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ved im tam hod pivonku a nejaku stuhu a hotovo:slight_smile: Pripadne dake male kvietky, drz to v smotanovej, aby ti to ladilo... A dakujem!
25. sep 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ani cca nevieš poradiť? :grinning: že by som použila 1 balíček tých klasických burizónov

@jakelina no, až takú prax nemám. a zvlášť s týmto :grinning:
25. sep 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jasné, vieeeem. aj to je dobrý nápad :slight_smile: len tam budem musieť aj 6 použiť, bo ona chce riadny bambus :grinning:
25. sep 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv :grinning: :grinning: tak to sní třetinu a už nebude moci :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja jj, ďakujem krásne dobrá víla :slight_smile:
25. sep 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv to ja len tak nahodou, tu je kopec inych dievcat, co si take oznacenie zasluzia viac:slight_smile:
25. sep 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja tak momentálne si mi s touto dilemou pomohla ty, tak ti ďakujem :slight_smile:

@jakelina a ďakujem aj tebe :slight_smile: ak sa mi nepodarí tá hmota z burizónov, tak príde na rad suk :grinning:
25. sep 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posílám jeden dnešní :slight_smile:
25. sep 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@lifinka Hmmm ... nepáli mi dnes - mala som cca 100 klientov, a teraz som zapla PC :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
25. sep 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no moja ale akeee hezke foto ty tu mas nove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
25. sep 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaj ani nevrav :grinning: :grinning: :grinning: vcera som tu dala nejaky prispevok a o dve hodky som to čitala ze niekto /inýýýý/ čo napisal , jaaaaaaaaaaaaak debiiiil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale ospravedlnuje ma ze ma bolel desne zub :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela sak aj ja som dnes docitavala a kukam na tvoje prispevky o mixeri, ze co tooo? sak toto si aj ty pisala...a to ty :grinning: :grinning: :grinning: len nova foto :sweat_smile: :grinning: :grinning: az vtedy mi cvaklo :grinning:

jak rano o siestej vstavam, tak mi nejak pomalsie docvakava :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. sep 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucianas kuk hodila som Ti to do postupov - otvorena kniha :slight_smile: i link na inspi.
25. sep 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv myslim si, ze by tie burizony slo nahradit i jemnejsim mensim amaranthom z DM drgerie ci zdravej vyzivy, akurat toho asi budes potrebovat viac...
25. sep 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. sep 2013 o 03:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja joj zacala som chystat tu tortulu a frajer pise, ze pride, ze ved on ma nebude rusit, len ma bude sledovat, tak som zase nic nespravila :stuck_out_tongue_closed_eyes: podlozku som chcela nejak prisposobit, ale neni cas tak som ho zapriahla aspom stuzku nech mi prispendli , hned vysypal celu krabicku spendlikov na koberec-no pomocnik
no a moje dnesne Uvidim co zajtra povie, zatial komenty na FB dobre
26. sep 2013 o 03:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@jakelina ja som potom skusila nahriať nad paru a bolo potom to mascarpone ok. Aj som ho použila do torty bolo to pre kamošku tak som riskla a chválila ,že bol super :zipper_mouth: :sweat_smile:
Teraz ho idem robiť do svadobky tak dúfam sa mi to nestane.
26. sep 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.nemate nejake inspiracie na torticku so zabkami?viem ze tu nedavno boli take krasne,ale neviem ich najst.dakujem
26. sep 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, čo poviete na tento robot? http://www.hej.sk/kuchynsky-robot-bosch-mum-52110-sivy-biely/ Muž mi ide v rámci narodenín kupovať, lebo táto moja 15- ročná Eta je strašná slabota a ešte aj cesto zo 6 vajec mi odtiaľ vytečie. Nepotrebujem nejaké príslušenstvo, podstatné je šľahanie, miešanie, väčšia misa. zatiaľ robím maximálne 3-4 torty na víkend a o moc viac ani neplánujem zatiaľ, tak snáď tá misa 3,9 l bude stačiť. Čo naň poviete? Je tam niečo čo by mohlo byť nevýhodou? Ďakujem za vaše recenzie :slight_smile:
26. sep 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv ahoj,, k tomu pipiku,, robila som nedavno a nechcelo sa mi babrat s burizinomi a podobne,, tak som nakupila musly tycinky take ciste bez jogurtu a velmi dobre sa dalo stym tvarovat :slight_smile: tak som vytvarovala,potrla maslom vymiesanym s cukrom a potiahla potahom :slight_smile: ak by mal stat,tak tam zabuduj neaku hrubsiu spajdlu a zapichni :slight_smile:
26. sep 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny je tu niekto ???? Na 30cm priemer plniť budem parižska šlahačka s maslom .kolko potrebujem šlahačky a kolko masla.?
26. sep 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja mam na tento tyzden hotovooo, uz sa len budem xodit pozerat na vikendove krasky :wink:
26. sep 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok