• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. augusta 2017 
sisi krasne torticky

majdula na sikovnost tvojho muza len ziram :confused: :confused: :confused: :dizzy_face:
3. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska ake krasne srdiecka, to ako robis??inak som si ich vsimla aj pri albume kde mas dcerku alenocku :confused: :sweat_smile:
3. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy,tak to sa tesim..ja mam narodky aj s bratom...uz 35. Sme dvojicky! :slight_smile:
Cessy srdiecka som len skusala ze ci sa to da aj odoslat...normalne si srdiecko skopiruj pravym tlacidlom mysi a :wink: :wink: potom prilepit kam chces. :slight_smile: :wink: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
3. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts: jeeej ali....., ja ze mas neake specialne tlacitka na to :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ze ake srdiecka hehehehe som kukala albumy hehehe az mi to doslo, no co uz teplo je nepali mi to :grinning: :grinning: :grinning:

alionuska fiiha,dvojicky???jeeej to ste museli mat krasne narodky :dizzy_face:
3. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska, tieto valceky sa ako pouzivaju??pred potahovanim, alebo az po. uz na hotovu tortu???? :confused:

http://www.cukrarskepotreby.eu/?akcia=showkategoria&vyber=350
3. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za pochvalu kocky,potesili ste ma..
jeeeeej ALI..aj ja mam dvojicky,chlapca a dievca :grinning:
3. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi krasnučke tortičky :slight_smile:
4. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali este som sa chcela opytat, ze ako to robis ze mas povrch torticky uplne dokonale rovny? :confused: ?na tej mojej poslednej su take hrbolceky aj napriek tomu ze som to riadne pred potahovanim vyrovnávala. aj potah som spravila hrubsi a staleto mam krive :frowning2:
4. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy ...ja som nad tym tiez maturovala a museli mi to baby vysvetlovat,ako sa sem tie srdiecka davaju! :grinning: :grinning: Som rada,ze si sa to naucila aj ty...Tie valceky sa podla mna pouzivaju este na hmote,kym neni na torte...normalne to otlacis a az potom potahujes...lebo na torte to tak nevtlacis do toho...
A povrch torty..ja ti neviem ako to robim...ja ten potah nechavam taky trosku hrubsi,asi 4mm a ked mam tortu stuhnutu,tak si ju obratim celu,aby ten spodok bol vlastne na vrchu...chapes,ako to mylsim?? A potom ju natriem troskou kremu,potiahnem a zahladim rukami..mam aj hladitko,ale v rukach mam vacsi cit! :slight_smile:

Sisidl,je to radost,mat dve naraz,ze??Aj ja by som prijala...lebo jedna dcerka mi zomrela a tak som teraz tajne dufala,ze tam budu dve babatka..a je tam zas len jedno ..dalsie malinke krasne dievcatko. :slight_smile: Ale aj tak sa tesim,len nech je zdravucka a nech je uz medzi nami!!! :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska ahaaa diky za tip, ja mam tiez cudnu tortu taku vypuklu ale teraz to skusim tak ze ju obratim diiiiky :wink:

to mi je luto co ste museli prezit :pensive: :frowning2: :frowning2:
4. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy - dík za tip na ten krém, zajtra ho skúsim, malá má vo štvrtok narodky, tak dúfam, že sa mi tortička podarí, dnes som si chcela urobiť korpus a ako na potvoru mi už úplne odišla rúra, ale bol s ňou už v poslednej dobe nejaký problém tak teraz čakám na opravára a ten nejak nechodí, no ide ma poraziť :angry: , asi budem všetko robiť až zajtra, ako vždy zas to budem musieť stihnúť na poslednú chvíľu
4. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska - ten madagaskar je nádherný, zvieratká sú ako živé :dizzy_face: , musela si sa s tým pekne vyhrať :wink:
4. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska - to s dcérkou mi je ľúto, muselo to byť pre vás ťažké, našťastie sa môžeš tešiť z jednej krásnej slečny, ktorá ti určite robí radosť a druhá bude určite rovnaké zlatíčko :slight_smile:
4. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je fakt lepšie otočiť celú trotu, to by ma nenapadlo, musím vyskúšať, len aby osm mala čo otáčať :grinning: , keď opravár v nedohľadne :angry:
4. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisidl - nádherné tortičky, najviac sa mi páči ten súdok :wink:

no pokecala som si, idem,
pa baby :slight_smile:
4. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy,Roxi..no veru...snazim sa na to nemysliet,ale nejde to..proste s tym clovek musi zit... :frowning2:
Ale tak zivot je taky nespravodlivy..ale aj tak krasny,lebo mam prvu dcerku zdravucku a krasnu a sikovnu a to je moja zivotna energia! Tak hadam som si vsetko zle uz prezila a teraz uz len dobre bude!!! :slight_smile:
Roxi,no veru vyhrala som sa s tymi postavickami...kazdy den som urobila jednu! Bola to makacka a na tej fotke to neni tak vidno tie detaily..Zvieratka mali zubky a hrosica Gloria aj mihalnice a taaak... :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska teraz som robila potah asi tak 2-3mm hruby, na buduce spravim teda hrubsi. o tom otacani si mi uz pisala, ale toto srdiecko som chcela take oble, to som brala tip od teba z tej torticky pre tvoju mamicku co si robila, cervenu s maslou.tasa mi velmi paci :wink:

juuuj :frowning2: stou tvojou dcerkou mi je to tiez moc luto :frowning2:
4. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxi no co ten opravar prisiel?? :fearful: :confused:
4. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby idem si po radu

rozmyslam ze si kupim hmotu K2,co mi o nej poviete??oplati sa vyhodit peniaze za kilo???mozem dat tiez do mrazaku???
4. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, mne sa s nou nerobilo dobre, zdala sa mi moc makka...az sa trhala :unamused:
4. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wighy
ja som mala raz K2. robila som z nej postavicky, ale ked je teplo, tak sa s tym zle robi je to moc makke. raz som aj tortu potahovala, ale bola som z K2 sklamana, trhalo sa mi to....zle sa mi s tym robilo, nieje to take pruzne ako potah z MMF. chutovo je to celkom dobre, na to mandlovu prichut.

mozno ti aj niekto napise, komu sa s tym super robilo, mozno len ja som s tym nevedela :confounded:
4. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujme baby ja len preto rozmyslam lebo cenovo to nie je zle lbo ked spocitam co stoja cukiky + prskvoy cukor a taaak
4. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze MMF je lacnejsie, ved cukru nedas cele kilo, kilo stoji, myslim ze ale 1eur a cukriky tiez ale 1,5 eur.
a v podstate ked das 700-750g cukru + 175g cukrikov, tak to mas tiez skoro kilo hmoty :confused:
4. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis cessy mas pravdu,uff vidiet ze je uz vecer :grinning: :grinning: :grinning:
mna pomylilo ze kriky su o hmotnosti 175g :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska, ani si neviem predstavit, cim si musela prejst :cry: , ale urcite uz mas to zle za sebou a uz ta cakaju len radosti a prijemne starosti. inak, v hlohovci som bola na 3D u jedneho lekara, uz som meno zabudla, ale bol super.
sisi, tiez sa mi najviac paci ten sudok,vsetky su krasne, ale ten sudok.. uzasny vytvor. mala by si dat fotopostup :slight_smile:
u alionusky sa mi zas najviac paci ta svadobna 3-poschodova s tymi orchideami, tak ta ma uplne ohurila, krasna, cista pracicka :slight_smile:
cessy, kedy das link na ten svoj album na torty od mamy? alebo som ho prehliadla??
4. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste zlate...
Inak Cessy u nas stoja teraz tie cukriky len 0,99eur v Lidli. :grinning: Ale ked ich zlacneli,mala som ich problem dostat..lebo vsetky ruzove boli fuc...
Mne sa s tou K2 tiez nerobilo az tak dobre....asi som zvyknuta na MMF,tiez ked som ju prifarbila a robila som z nej spidermana,tak bola strasne makka..ale tak mozno by som si zvykla aj na nu,len mne nechuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Sofi,dik aj za pochvalu na poschodovu svadobnu..a to sa tu potvrdzuje,ze ked nad niecim malo premyslam,tak to dobre dopadne...to bolo len tak narychlo robene..ani som nevedela,ci sa mi podari a ako ma vlastne vyzerat..to som sa len tak hrajkala... :grinning: :grinning: :grinning: Mne sa tiez pacia take jednoduche torticky. :wink:
5. aug 2009 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte.Sofi ,dakujem velmi pekne.
Ali,an,dvojicky je nadhera a menej roboty ako s jednym dietatkom,,mame tu veselo,niekedy az dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale uz sa tesim ,v piatok vas na dva tyzdne opustim,ideme do Chorvatska a tam sa deti vzdy dobre vysantia a my si oddychneme. :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dalsia otazka :grinning: :grinning: :grinning:

ak chcem dosiahnut zafarbenie MMF napr na cervenu,tmavu modru,zelenu a pod ako mam postupovat??lebo ked do bielej hmoty pridam cervenu mam z toho ruzovu, ak modru tak vznikla bledomodra ael ja chcem syte farby :wink:

alionuska,od teba by som potrebovala poradit,malej chcem na tortu urobit macka len neviem ako na to,poradis????
5. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim len s K2 a WI, K2 je vhodna len na potahovanie, ozdoby sa z nej nerobia dobre, lebo je na to makka, ozdoby robim s WI
5. aug 2009 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok