• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Kocky, moja dnesna na krstiny...nemam rada cirkevne veci, takze aj torty robim tak menej cirkevne, preto je ten krizik taky decentny...
28. sep 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
Pridávam svojú skromnosť pre malého oslávenca menín
28. sep 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
baby, až sa hanbím pridať fotky mojich tort, keď vidím tie vaše. ale tak ja len začínam, skúšam a spravím tak max 3 torty za rok. prsia som robila kamoške k narodkám. strašne chcela čierne s ružovými bradavkami. tak som spravila. druhá kamoška hrozne chcela s pipíkom, tak som spravila, no pri prekladaní sa mi dosť poškodila a to vidno aj na fotke :frowning2: s koníkom som robila kamoškiným dcérkam. chcela takú malú s koníkom. chcela som jej tam dať kvietky, no povedala, že tam chce srdiečka. húseničku som robila mladšej k narodkám a poschodovú s rapunzel som robila teraz staršej k narodkám. no, len ten ksicht má hrozný, neviem ešte tak tváre modelovať a tiež som si zabudla kúpiť hnedú farbu, tak je biela. manžel sa ma spýtal, že čo je to za múmiu :frowning2: ale tak hlavné je, že dcérka jasala od radosti :slight_smile:
28. sep 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
torta pre našu Emku...inšpirovala som sa @pristela...
28. sep 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mia114 No tá Mendelejevova tabuľka ????????????? Perfektná !!! Toto by som ja nerobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj. Tak tu su moje ale dve este z miuleho tyzdna. a ako vidim tank som nerobila jedina :grinning:
28. sep 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@njonja prekraaaaaaasna uuuuuuuuzasna :wink: :wink:
28. sep 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadulka271 já jsem dělala bez toho kamionu. Nevím jestli pomůže???
28. sep 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@njonja krása a nádherně nafoceno jako vždy
28. sep 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taaaaaak a ja mam hotovo, poodovzdavane, idem si skusit spomenut, ako sa pozera telka aspon kym sa najem...
28. sep 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Babyyyy ked budem davat gastanovu plnku a okolo chcem dat cokoladu, mozem cokoladu so slahackou supnut rovno na korpus? Malo by to drzat ked to je vlastne ta ganache nie? Teda s peciacim papierom myslim...
28. sep 2013 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje torticky :slight_smile:
28. sep 2013 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina dakujem to je tiež torta musela som to vyskúšať
28. sep 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina užasna nadherna jasne že pomože ved je skoro uplne podobna ale samozrejme tvoja je krajšia si zlata moc si mi pomohla aspon už viem ako to spravit no ešte sa pohram stym kamionom zajtra nakupim horalky :grinning: dakujeeem
28. sep 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja neviem, prečo som si to všimla, ale hneď mi to padlo do oka, ale veď sa to stáva :wink: my sme skoro mali také svadobné oznámenie :sweat_smile: ešteže tam, kde sme si dávali robiť to robia tak, že najprv vytlačia jeden kus, aby snúbenci videli, ako to bude vyzerať v reáli a keď sme ten kus doniesli domov, tak mama si všimla, že tam máme prehodené čísla :sweat_smile:
28. sep 2013 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ahojky, pozeram Tvoj album na fcb a zaujali ma tie pernicky s marcipaom, ake formicky si prosim pouzila? na cesto a na marcipan??
29. sep 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jooj..Tominkovi skoré uzdravenie a tortičky super ,máš historickú foto.. :wink:
29. sep 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, přidávám svoje za tento týden, u toho s houslemi jsem se inspirovala u @pristela, díky :dizzy_face: , ale dostala mě nejvíc reakce paní, co si přijela pro dort s postavičkama - bylo to pro dceru, která se tajně vdala a pozvala rodinu už jen na oslavu svatby v jiný den, no tak paní se skoro rozbrečela dojetím, když viděla dort, objímala mě a děkovala, to jsem zatím ještě nezažila a bylo to moc milý :dizzy_face: :dizzy_face: , ale vezli dort až do Prahy (z Krkonoš), takže přes dvě hodiny cesty, tak doufám, že přežil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@vladiella to jsou takové plastové vykrajovačky s pístem. Vykrojila jsme s nimi perníky a po upečení i marcipán a to je celé. Je to sada čtyř vykrajovaček, nějak to teď nikde nemůžu najít. :unamused:
29. sep 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf krásné jsou a super reakce :wink:
29. sep 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krásne tortičky
@evikuska Krásne tortičky
@jakelina Tortička je super

@njonja krásna práca
29. sep 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A můj poslední dětský dortík za tento víkend. Paní se mi od včerejška neozvala, tak doufám, že pro něj přijdou. Jinak by mě asi trefil šlak.
29. sep 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@jakelina jeeej, ten je mily :dizzy_face: ulozim si :wink: super napad s oblacikmi :slight_smile:
29. sep 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 určitě budu moc ráda a děkuji za pochvalu
29. sep 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam par z tohto tyzdna, vsetky 3kilove okrem kona a knihy, skusala som aj cokoladu, prave tento tyzden tu bola o tom debata :wink: len v tom nemam prax, takze nie je celkom podarena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pozeram ze @pristela ty si nasa inspiracia, uz som tento tyzden minimalne tretia co okopcila tvoju tortu, ja konkretne tu lizankovu :sunglasses: a teda aj dakujem, hrozne sa mi ta tvoja pacila :dizzy_face: aj by som viac porozpravala o tortickach, lebo zas bolo veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale verejna diskusia, tak nic :sunglasses:
29. sep 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
ops diviak skocil 2x, mala tam byt kiha :grinning:
29. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@maya30 krása, ty prasata se taky nacpou všude co?? :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moja nočná..ešte jedna ma dnes čaká...
29. sep 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@maya30 krasne, konik super a prasa perfis :wink: :dizzy_face:

@njonja ako vzdy nadherna :dizzy_face:
29. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 krásná je a těch drobností na tom, super jsi si pohrála :wink:
29. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok