• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
30. sep 2013 o 17:46 • kika777
@anjelik2509 ahaa, a ak dobre tomu rozumiem, tak vlastne potom misku vyberiem a iglu bude zvnutra duté - prázdne? Či aj misku ponechať? Ale skôr som asi z korpus, nech je to jedlé všetko....takže keby to spravím z korpusu, tak to pre istoutu spojiť aj so špáradlom, resp. špajdlou? Bude to moja ešte len piata torta pre rodinku, som amaterka...:slight_smile:)
30. sep 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a keby to pečiem v miske, tak akú si použila, antikorovú, kovovú..?Koľko mi treba naliať cesta do takejto misky, do polovice? Díky...
30. sep 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika777 dakujem,ja ich nepotrebujem ..len sa mi to zda dost vela..to je cele..
30. sep 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ved jasne, len keby niekto chcel....ale zase pekne vyzeraju na torte
30. sep 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja @mrka2 Dievčatá ďakujeme !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavierka obyčejnou skleněnou kompotovou misku a naleju tak 3/4 a když je to vysoké tak seřežu. Vymazej a vysypej moukou a nebo já používám sprej co je proti připečení, to ti pak vypadne úplně samo.
30. sep 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak by niekto chcel pasik krajky, mam 2 k dispozicii na predaj. a este jeden nepouzity extruder, nahodou sa u mna vyskytli 2 kusky :slight_smile: a jeden si nechavam. piste mi do IP
30. sep 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ja by som kupila ten extruder :slight_smile:
30. sep 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky nemate niektora daky postup na dotikovy mobil mam robit na tortu dakujeeem ja neviem ako nato :frowning2:
30. sep 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a to by ma ani nenapadlo dať do truby, bála by som sa, že pukne :slight_smile:
30. sep 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavierka mám z Ikea a dávám a nepukla. A nebo jestli máš tu nerezovou malou z Ikea, tak dej tu.
30. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem moc za radu!pekný večer
30. sep 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ady033 Ďakujem ,a takisto dakujem za všetky páčitka :slight_smile:
30. sep 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krásne tortičky
@tinamk Nádherné tortičky
30. sep 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcatta prosim o pomoc akej farby ma tato babika plet? ruzovu?
30. sep 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova dakujem kraasne:slight_smile:))
30. sep 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, tak skromne k tým vaším nádheram moje ďalšie pokusy :slight_smile: t
30. sep 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@tinamk ano ruzovu. taku jemnucku
30. sep 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakuje sa ja som ju nikdy nevidela nazivo a google mi ukazuje kazdu fotku inu... hruuuza... no snad sa podari toto monstrum:slight_smile:))) dakujem
30. sep 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella cusik, zítra kouknu. Mam doma cernou.
30. sep 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk ani ja som ju este nevidela, ale mam doma taky obrazok, dcerka mi takuto torticku totiz pyta na narodky, ale nastastie az vo februari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa necham inspirovat. a zatial sa naucim malovat oci :grinning:
30. sep 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix jeeej sisiiiix, super, ze si tu. dik moc, vies, sa mi moc nezda, ze tie azo free nezafarbia sytejsie, a ten silver spoon zafarbi...
30. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka Na tie jahôdky a černice máš formičku, lebo v opačnom prípade sú úžasné , "na zjedenie"
30. sep 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk na fotke vyzerá, že ružovú, ale ja na "telo" používam gelovku Wilton- Ivory
30. sep 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holkyyy, už ho maam domaa :grinning: :grinning: :grinning: tešíím :grinning: :grinning: len sme skonstatovali ako sme videli ten hrubocizny navod ze tento vikend bude chudak asi este stat nepouzity v kute :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam cas to študovat neznasam novinky :rolling_eyes:
tu foto so mnoui robil pubos cize....ale aspon mi vrasky nevidno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@pristela jak v kute? sak od dnes namiesto rozpravky citas najmladsiemu a v piatok mozes krstit :grinning: nex sluuuuuuuuuuzi!
30. sep 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela paráááda, gratuluji:slight_smile: ... a návod jsem taky poctivě četla, jsem se bála, abych tu vzácnost neponičila, ale vcelku nic podstatného tam není...jen si to zkusit nandat a sundat a pak už jen otáčíš kolečkem a reguluješ rychlost, opravdu na tom nic není..."ať vám to spolu klape":slight_smile:.

P.S. Zdravím všechny pekařinky, krásně vypékáte. Holky zítra jdu poprvé do práce, tak na mě myslete. Jo a @pipka , statečně se držíme "ve vašich kolejích"...Johanka po 14 dnech ve školce onemocněla a je už druhý týden marod a tak hned od zítra hlídá manžel :confounded:...tak to prima začíná...tak hlavně všem drobcům hodně zdravíčka... :dizzy_face:
30. sep 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mysiatkoo blázniš? ze rozpravku malemu :D vsak ja som nonstop strcena v práci :frowning2: no uvidím ci mi nebude ruky podavat skor :grinning: len ted mam pracu , nestiham citat a skusat :grinning:
30. sep 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok