• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@jakelina naozaj krasna torticka :slight_smile: a ta fialova je krasna :slight_smile:

Babule na str.5605 som prosila o radu pri potahovani multikary...je tam obrazok...nepomozete niektora? Pekne prosiiiiim :confused:
1. okt 2013 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ach jaj ako ti ten robotík závidím,ale v dobrom. :grinning: Ja som v nedeľu musela požičať od mami,lebo môjmu sa zlomila miešacia tyč a to som ho dostala pred rokom na vianoce.tak som ho dala na reklamáciu.No a mama ma ešte ten starý komunistický oranžový čo ma iba 3 stupne rýchlosti joj ,ale som si pri ňom postála. :confounded: :angry: a to ma na víkend čakajú 4 torty :frowning2: Môžem sa opýtať kolko si nakoniec zaňho dala? Lebo som povedala,že si na taký musím našetriť.
1. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas a ty ji děláš 3D dort ???
1. okt 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ....... @pipka @florentina pridavam sa do vaseho klubu zase chorych deticiek :frowning2:
Po troch dnoch skolky boli moji chori a ked uz konecne znova nastupili, tak po jednom tyzdni skolky sme ostali teraz zase doma ....Obaja maju zapal priedusiek :frowning2:
Ja som toto pri mojich velkych chalanoch , ked zacali chodit do skolky vobec nepoznala :unamused: Oni boli tak mozno raz do roka chori.
No moji dvaja najmladsi su ako Spongia, nasaju vsetko , co naokoli lieta......... :confounded:
1. okt 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina noooo :fearful: My to najskor neprislo az tak tazke, ale teraz mam z toho nervy... :confounded:
1. okt 2013 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas to zvladnes, ty mas pekne torticky! sprav si normalne velky plech a na to maly stvorec, napln, orez. ja by som potiahla predny zeleny zvlast a zadok sivy zvlast, moze trosku prekryt zeleny potah aby ti to netieklo. ten zadok nemusis vydlabat ak to niecim naplnis. alebo tam urob len take male mantinely bud z puncoviny co ti zvysi, alebo normal z hmoty a potom potiahni sivou. potom nalep okna, olemuj. good luck :wink:
1. okt 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak fuha , to mi je luto , to len pevne nervy, ja som pokupila uz tolko mixerov :frowning2: takych tych beznych aj so stojanmi a pak radsej bez bo sa to aj tak vsetko stale lamalo znackove , neznackove, drahe , nedrahe, takze nakoniec som dva roky piekla s obycajnymi lacnymi len do ruky , posledny rok som kupila z kaufu najlacnejsie dva po 11€ jeden :grinning: :grinning: :grinning: a tie frcia bezchybne, ziadne lamanie nic :grinning: :grinning: len som musela pri nich stat a drzat :frowning2: :frowning2: :frowning2: no des
Tento ma stal 8910kč v prepocte vtedy to bolo 345€ , ale uz som ho nasla aj na sk za podobnu cenu takze sa da :dizzy_face:
1. okt 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sikag ooo dakujem :slight_smile: no nejako tak si to predstavujem, tak hadam to tak aj pojde... neplanovala som dlabat, len normalne prirazit k zelenej casti a dorobit tomu akoze vlecku do ktorej urobim polienka ci co to ma byt...cize tak ako pises, len pasiky z hmoty a basta.. a dolok teda prekryjem ciernou, akoze podvozok a bude to ok? nebude to cudne ze to pojde do priestoru? (kedze podtym bude uz jedna vrstva hmoty) joj len vsetko to na prvy kuk vyzera jendoducho a potom ma clovek pri tom tolko otazok az hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2013 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 liecte sa:frowning2:
1. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas bude to cudne. bud daj najprv prvy cirny lem dole a potom potah ktory nejde az dole alebo urob do spodneho korpusu dole zarez obmasluj a potom poitahni
1. okt 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas tak ci tak tam musis urobit jamky kvoli kolesam :slight_smile:
1. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no fuha to bude robota :frowning2: nemam rada orezavat korpus bo mi to vobec nejde :angry: ale budem veru musiet...co som si na seba usila si aj uzijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2013 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Adi ......liecime sa ,,,ach ,,,, dufam, ze ATB zaberu..... :pensive:
1. okt 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo doma si to pustím a kuknem, dík :dizzy_face:
1. okt 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 vcera Patko vstal rano, ze mu je zle a boli ho brucho, ale to bola poldnova zalezitost, klepem na drevo, lebo on byva velmi casto chory a zatial teda od tych kiahni v juni chory nebol............akurat teraz to pocasie teda nejak nie je priaznive a v TT vraj zuri chripka, tak som zvedava, ako dopadne
1. okt 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella dík všetko pomôže, dnes iné ani neriešim, len blbú topánku :grinning:
1. okt 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám polochoré obe deti, zajtra asi idem k lekárke s obi dvoma, lebo kašľali celú noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa trapim s ruzami normalne mam pocit ze ich ani nestihnem vsetky vyrobit nedari sa mi nejde mi to a vobec niesu take pekne ako by som chcela to bude torta storocia a este k tomu som chora vcera som preto ani nic nezacinala lebo som nevladala dnes sa mi podarilo spravit doobeda asi 6 ruziciek este ma caka minimalne 20 tak drzte palce nech to neako zvladne akoze myslim ze pri tejto torte sa naucim aj tie ruze robit nakoniec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 a ja s Tebou :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo akurat som vcera videla tento set na topanku a ze 60€ no dovi dopo,ale ten opätok vyzera pekne :wink:
1. okt 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem robit prvy krat tortu s potahovou hmotou z marshmalows a nasla som navod na urobenie potahovky s citronadou, co to akoze je co si mam kupit v obchode a neda sa to zamenit za obyc.citron
1. okt 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja robim topane odoka :wink:
1. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucy56 ja pridavam citronovu stavu ale nie vzdy robim to tak vseliak odoka ja iba s mmf robim zatial :wink: v pohode mozes dat citron obycajny :wink:
1. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha dik som si myslela ze je to asi jedno
1. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela perfektný..veľa šťastných "kilometrov " :grinning:
1. okt 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 @pipka @florentina nech sú deťúrence rýchlo opäť fit :wink:
1. okt 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásna tortucha .. :wink:
1. okt 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas to dáš, já když dělám takové auta, teda hrozně nerada, tak vezmu malému nějaké podobné auto a na to se dívám a podle toho dělám. Nestresuj, bude parádní. :wink:
1. okt 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik2509 Ďakujem ti pekne za radu
1. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok