• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
nakoniec chceli aj hviezdičky aj meno ešte som rýchlo dorábala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@blcha
prekrásna, klobúk dole, aké sú tam plnky? dcére budem robiť, tak aj niečo iné by som skúsila
ružičky a srdiečka mám už porobené dopredu...:P
3. okt 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam to sem po jednej ako dement, ale tak práve som dokončila túto :slight_smile: odhovorila som ich od mena a čísla :grinning:
niektorí si našťastie dajú povedať :wink:
3. okt 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@eliska22 velmi vkusne, vydarene! :slight_smile:
3. okt 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Ja používam na poťahovanie Pasta Dama Stela a do nej pridávam trochu Smarflexu
3. okt 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, můžete mi prosím poradit jaké barvy jsou nejlepší na barvení korpusu? díky :slight_smile:
3. okt 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Dakujem :slight_smile: a ta posledna je tvoja,ze ? Tu som mala len jedinu ulozenu a teraz doplnam :sunglasses: :grinning: Za ostatne krasne velmi dakujem,no dufam, ze mlady pan synacik si to este aspon raz rozmysli. Ako rozpravka je to pekne, ale on by chcel vsetky vlaciky :sweat_smile: a to ako ja modelujem velmi rada, no kam ich potom vsetky dam. Na torticku by sa isto nezmestili a tak rozmyslam ako by na podlozke mohli byt. Dnes sme pozerali spolu torticky , co mam ulozene a strasne sa mu pacil aj MC Quin auticko a ten hnedy buracik. Tak ale fakt neviem , ktore je lepsie :grinning: Preco moje deti neficia napr. na rozpravke krtko, nemo alebo farma-zvvieratka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. okt 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 topankova krasna , no a pupavova je ako ozajstna ......nadhernaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova presne nad tou pasta dama stela uvažujem..........a prečo pridávaš smart,aká je sdamotná?makká,tvrdšiaa,či????
3. okt 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Ja s ňou robím teraz stále, od jesene do ´jari poťahujem len s ňou takou samou a cez leto ju miešam so Smarflexom , ten ju tak spevní a nerosí sa a netopí ked sú horúčavy , a má to ešte aj druhú výhodu , nie je taká drahá a chuťove je vynikajúca, ja kupujem len mandľovú a ku nej potom zase mandľový Smarflex ,a by sa chute nebili :wink:
3. okt 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova no asi vyskúšam...........díkes za tip :slight_smile:
3. okt 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
link na virtualne miesanie farieb

http://satinice.com/color.php
3. okt 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pridávam dve tohtotýždnovka a mám veget,sa normálne teším že víkend bez tortovania :slight_smile:
4. okt 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
dievčatá Prosím ako tienujete ten spodok na torte? ja som to skusala hubkou a gelovkou a nešlo a nikde na nete som to nenasla..
4. okt 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam tohotýždňky zatiaľ 4 ešte 1 na nedeľu a hotovo.Netradičná svadobná podľa oznamka a motta "od dnes budeme strašiť na jednom poli" .Na oznamku boli iba takíto strašiaci a motto a mala som vymyslieť ostatné,tak som spravila ešte poľné kvietky a hotovo,iné ma nenapadlo.
4. okt 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Na rýchlo pridávam moju skromnsoť a konečne si idem upratať kuchyňu a venovať sa deťom
Keď konečne bude zasa trochu času pokukám a polinkujem Vaše krááááááááásne trtičky. Ahojkajte
4. okt 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
ahojt
babulky, neviete pod akym nayvom mam hladat inspiraciu na torty take ceruykove, farebne. potrebujem nieco do skolky pre 6rocne dievcatko a chcu len daco jednoduche aby to bolo farebne, ziadnu postavicku.
4. okt 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 toto mam dakujem. ale potrebovala som viac otienov, hladam cyklamenovu na monsterku :slight_smile:
4. okt 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,mám takú otázočku:ak po poťahovke prejdem dekoračným valčekom a potom chcem uhladiť žehličkou,nezničí sa mi ten vzor??? :grinning:
4. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem, potrebujem just menší a väčší (10 a 34 cm) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny vkladam prvu z mojho netortoveho víkendu :angry:
a este raz kujeeem @maya30 si mi ulahčila robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak tato kvetinova krajka zozere strasne vela hmoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeden pas 10g prasku, to mam na tu moju prvu na tri kusky :grinning:
4. okt 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@pristela je nádhernááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pridávam aj ja moju tortušu, je robená podľa tortičky, ktorú som už robila len si pani povedala, čo na nej chce zmeniť, takže som mala presne všetko nadiktované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (72)
@pristela zradcaaaaaaaaaaaaa..............šak si nemala robiiiiiiiiiiiiť!!!!!!!!!! ty si strašné trdlo!!! ale tortucha kráááááásna :dizzy_face:
4. okt 2013 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 mi niečo hovor :angry: tuto som vzala bo uz sa mi dve natlacili doslova na silu :frowning2: tak uz tato bola taka pre potesenie , pani bola strasne milá a vlastne nechala vsetko na mna :wink:
4. okt 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krasna :dizzy_face: ... a vsetko najlepsieee! :wink: @pristela jaaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo a ďakujeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ooooo, kukaaaaaaam , vsak ty mas narodeninkyyyy, želam krasny slniečkový a pohodový dník ako aj cely nasledujuci rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela juuuj, mooooc, mooooc, moooc ďakujem :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok