• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
babule prosim Vas da sa slahacka s coko zamrazit a potom vyslahat? zrusili mi totiz tortu a korpus upeceny, slahacka s coko pripravena, ale nevyslahana... dakujem
4. okt 2013 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 tie lúčne kvety sú prekrásne :dizzy_face: aj ostatné tortičky :slight_smile:
4. okt 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela prenádherná :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Andrejka všetko najlepšie prajem a nech sa ti naďalej darí s tortičkami, lebo krása vždy pozrieť :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Lenka, ďakujem aj za prianie aj za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps všetko najlepšie k narodeninkám :slight_smile:
4. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ďakujem
4. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam svadobnú a idem na ďalšiu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@lamps Krásné narozeniny a další roky ať jsou sluníčkové jako tento den!!!!!
P.S. - aspoň u nás na Moravě je dnes nádherně.
4. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps pridavam sa ku gratulantom a prajem vsetko naj, hlavne zdravicko a vela vela laaasky s rodinkou :slight_smile:
4. okt 2013 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 Nádherné tortičky
@pristela Nádherná tortička
@lamps Nádherná
4. okt 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps všetko naj a vela krááááááááááááááááásnych slniečkových dni s rodinkou:slight_smile:
4. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila
@mamcas
@aduskatt dievčence moje sladké veľmi ďakujem. Aj u nás je dnes krásne slniečkovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ta je prekrasna moje farbickyyyyyyy
4. okt 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vsetucko najlepsie prajem :dizzy_face:
4. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Danka, ďakujem :dizzy_face:
4. okt 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps k Tvým narozeninám vše nejlepší a stále zlaté ruce jaké máš jen ty!
4. okt 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj,ach,ach,ach,co jiného na vaše dorty ženy říct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NOVINKA Kypřicí prášek s vinným kamenem
NOVINKA Kypřicí prášek s vinným kamenem Dr.Oetker obsahuje vinný kámen, který je přirozenou součástí vína. Vinný kámen se vysráží, pokud je víno vystaveno nižším teplotám.
Vyvážená receptura Kypřicího prášku do pečiva s vinným kamenem Dr.Oetker, založená na reakci jedlé sody s vinným kamenem zajistí přirozené nakypření testa. Výsledkem je dokonalý kypřicí účinek porovnatelný s běžným kypřicím práškem.

Kypřicí prášek s vinným kamenem Dr.Oetker se používá stejně jako běžný Kypřicí prášek Dr.Oetker - obsah balení stačí smíchat s 500 g mouky, nebo postupovat podle oblíbeného receptu.
4. okt 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja dalsia...dve torticky mi odpadli na tento vikend, tak som aj rada, lebo detuchy chore su :confounded: , uz len jednu svadobku na zajtra :wink: ale ani to akosi nestiham, ked som musela s babami k doktorke a v noci som chodila kazdu chvilu za nimi co dychat nemohli a mladsiu om nosila pol noci na rukach :rolling_eyes:
4. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@benjik aky je rozdiel medzi tymto a klasikou? resp, v com je toto lepsie?
4. okt 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta ruza je dokonala! Taku neurobim nikdy!
4. okt 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benjik ooooooooooooo, ďakujem
4. okt 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps i tady přeji všecičko nej k narozeninám a ať Ti to dál tak hezky peče :wink:
4. okt 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ahoj, prosím ťa, budúci týždeň mám robiť prvýkrát svadobnú tortu, tiež má byť 3 alebo 4 poschodová, chcem sa ťa spýtať, koľko ti táto vážila a aké rozmery foriem si použila? neviem totiž zákazníčke ani lepšie odhadnúť cenu, keďže nemám skúsenosti koľko takéto torty vážia. A podložku si použila akú? Ďakujem moc za radu :slight_smile:
4. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik v DM maju PDP na tomto principe uz dlho ... @aduskatt vinny kamen je cisto prirodna zalezitost, v ostatnyx su latky nie celkom pre organizmus vhodne.... okrem toho, ten s vinnym octom je vhodny aj pre celiatikov
4. okt 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt já doufala,že se to dozvím tady.No mělo by to být přírodnější,ale nemám vyzkoušeno jak funguje
4. okt 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vidíš a Kaufland to má jako novinku.
4. okt 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik jj, oetker to nerobil doteraz... kazdopadne lepsie, aspon nemusim kvoli tomu do DM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja som pochopila, ze to je to iste, len vinny kamen ze je tam navyse, nie ze je to nieco ine:slight_smile: kazdopadne dik za objasnenie
4. okt 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok