• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
Ahojte babulky, tak po dlllhej dobe pridavam par torticiek. Po mesiaci v praci zistenie,ze toto sa fakt dlho neda vydrzat - torty aj plny uväzok.Tak uz len par a definitivne koniec :wink: .Uz to nerobim ani s radostou a to je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cokoladova je moja prva, bol to darcek, tak nic specialne, aspon som si to vyskusala a ostatne na zelanie .
5. okt 2013 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (58)
kvietková :grinning: :grinning: iba jedna tento víkend a mámklud:!
5. okt 2013 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
@mysiatkoo @njonja @artepf @pristela @jakelina @mrka2 náááááááádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2013 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@daducha Keď pracuješ na plný úväzok, tak aj jedna torta je veľa -hlavne keď sa začnú veci komplikovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2013 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maya30 neskutočné tortičky, nádhera :dizzy_face:
5. okt 2013 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@daducha ja tiež už rok pracujem a viac ako dve torty týždenne nedám a to som úplne potom grogy a ešte domácnosť k tomu, veĎ poznáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som aj chcela prestať, ale akosi sa mi nedá :grinning:
5. okt 2013 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@artepf perfektné torty :slight_smile:
5. okt 2013 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 ale vitaaaaj nasa stratena dusa :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

a zeby si nam sem svoje skvosty hodila, hmmmm!? :angry: :grinning: :grinning: :wink:
5. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka dakujem dakujem :slight_smile: ale ved ich vsetky poznate... to by bolo fotieeeeeeek keby som sem mala vsetky povkladat odkedy som tu nebola :grinning:
5. okt 2013 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@daducha to mi povídej, já to takhle táhnu už přes rok a před týdnem to se mnou seklo, takže mám nařízený odpočinek, v úterý jdu na vyšetření, neví, co mi bylo, prostě mně proklepnou od hlavy až k patě a pak se uvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2013 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci neblázni, my jsme ti říkaly, že máš zvolnit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kašli na dorty, za ty peníze si zdraví nekoupíš. Já jsem si od dortování hezky odpočinula a tento víkend jsem stihla tolik jiné práce doma i venku, že jsem nechápala. :wink:
5. okt 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jakelina jo, holka, když já bez těch dortů už nemůžu bejt :wink:
je to jako by mi brali dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 a kde si tolko bola?
5. okt 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 a kde si tolko bola?
@adusik0501 ahoj, mas ich vsetky krasne, preco kritiku? :wink: A ten domcek je dokonaly!!
5. okt 2013 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre moju sesterničku :slight_smile:
5. okt 2013 o 18:48  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (37)
@mysiatkoo je perfektna ta mimonovska. ty davas pod potah ganache vsak? aky mas pomer 1:3? a cim potahujes?

ja som dnes chcela spravit taku malu nadoma, ale sa mi nedarilo :frowning2: tak sme ju zjedli len tak :slight_smile: skusala som novinku - kavovy korpus, karamelova plnka a vrstva coko ganache. mnamka to bola
5. okt 2013 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag ako si robila karamelovu mnamku?
Inak recept na ganache je v 2 teme, ale pokial si dobre pamatam, tak @mysatkoo dava 250 ml slahacky a 500g coko tmavej, ak bielej tak 750g. Si to skusala aj s tym otacanim? Mna to laka ale desim sa toho :confused:
Inak moja multikara dopadla desne, takze nepublikujem, hambim sa aj bez toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2013 o 18:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 ved staci tie najvacsie nadhery...nech si tu trosku pohíkame :grinning: :sweat_smile: :grinning:
ked sem das toho kona, tak rovno odpadneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamcas ale neblázni a šup sem s fotkou
5. okt 2013 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamcas karamelova mnamka: kavovy korpus bol biely "mramorak" ale namiesto vody kava, potom karamelova plnky (chcela som s karamelovym salkom ale som ho nedostala) tak som spravila maslovu klasiku s extra karamelovym pudingom (mne maslove plnky nevadia) a na to tenku vrstvu ganache a zase cesto, bolo to chutne len mi to na tej cokoladke trochu plavalo.... dala som zly pomer :frowning2: ganache na vrch som zatial neskusala ale chystam sa. potah z mmf dopadol hrozne tak pridam iba kvietok / garbera a nevydarena margaretka
5. okt 2013 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (28)
ach holky niekto sa ma tu pytal na farbu aku som pouzila na torte s tou ruzou, ja zabudla odpovedat , tak je to : rose campion - je nou zafarbena aj hmota a ked bola ruza hotova tak je s nou este štetcom aj dotieňovaná
5. okt 2013 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jakelina nenene toto fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pridam rychlovku dnesnu, ktorou mi kamoska zachranila parizsku slahacku :fearful: Je to pre veduceho obchodu kde sa predavaju koberce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2013 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
dievcata moje vikendovky.. a taketo mnozstvo uz nikdy @maya30 obdivujem ta ako to stihas a aj sa s dovolenim inspirovala pri tych leknach len neslo mi to vydarovat take zubate som to mala ale bola to len tak pidinka mala.. chodila som cely tyz.o 3spat a o siedmej uz hore.. a pri kazdej jednej som mala problem s hmotou.. pri valkani same bublinky 4 som vyhodila do kosa..od vtedy co som tu citala o tom, ze sa vam to stava sa to na mna nalepilo:slight_smile:)) ku koncu som ich (hmotu) uz hladkala pred valkanim nech sa len vydaria bez ujmy:slight_smile:)
5. okt 2013 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (51)
@tinamk Tá Monsterka je celá vymodelovaná?!!!! Perfektná!!!!!!! Pekné všetky, ale momentálne na nich fičíme, tak sa mi padla do oka :sunglasses:
5. okt 2013 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela :slight_smile: to som sa ja pytala. myslela som ze si si miesala :slight_smile: je to pekny odtien
5. okt 2013 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sticker jo jo cela okrem tej spodnice to je odstrihnute zo zaclony:slight_smile:)) jooj ale mi dala robotu ta tvar.. ja som si hladala obrazky cez net z roznych uhlov lebo ja toto stvorenie v zivote nevidela a chceli monsterlauru.. a dakujem mooooc:slight_smile:)))
5. okt 2013 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinamk je fakt paradna ta monsterka, velmi sa ti podarila :slight_smile: ako ziva :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2013 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag dakovala moooc:slight_smile:))))
5. okt 2013 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinamk krása všechny
5. okt 2013 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag ano ano, ganazujem ... pomer pre tmavu coko (lidl) 500g na 250ml slahacky a biela 600g na 200ml slahacky na priemer 23 cca.. a vdaka :wink:
@tinamk skvela monsterka! :wink:
5. okt 2013 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok