Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
11. okt 2013

@lucikan ja podsypávam solamylom alebo ak máš silikónovú podložku skús vaľkať na nej možno nebude treba ani podsypávať

gumidekmomo
11. okt 2013

@akzuzs hlava je z burizonovky lebo to by asi bolo dost tazke inak je cely jedly heh

nika266
11. okt 2013

Ešte jedna tento týždeň

vlada111
11. okt 2013

@jakelina tá farma je úžasná

vlada111
11. okt 2013

@jakelina je veľmi pracná, máš tam kooopec detailov, fakt makačka. Ale zase nádhera a vôbec sa nečudujem, že ju chcú 🙂

vlada111
11. okt 2013

@mizulienka Luci neviem či nie je neskoro. Robila som čoko krém s mascarpone. 1šľahačka, 200g čoko a 250g mascarpone.

vlada111
11. okt 2013

@pipka to je krásna Rapunzel, super

vlada111
11. okt 2013

@njonja uf, nádhera

oktarina
11. okt 2013

Holky čím podsypavatě pravý marcipan? Dík

dm1
11. okt 2013

@zuzka7512 jj chodim skoro vsetky su take vyssie ako tie otvaratelne co mam od nich doma tak su 8cm

pipka
11. okt 2013

@vlada111 dakujeeem zlatusik 😵

pipka
11. okt 2013

@lucikan mozes podsypat aj solamylom 😉

kvietocek7
11. okt 2013

@pristela superska ta lego torta, poslem ti objednavku 🙂 presne taku Lego tortu by som chcela vyskusat, mozes mi prosim ta poradit ako si robila ten vrch torty ci je na to nejaka forma a kde to kupit??dakujeeem

katarina51
11. okt 2013

@pipka perfektný nápad. dá to torte výraz

vladiella
11. okt 2013

@oktarina cukr moucka / solamyl

pipka
11. okt 2013

@katarina51 no to bolo pre mna jedine schodne riesenie aby Rapunzel naozaj aj vyzerala ako Rapunzel 😅 😉

pristela
11. okt 2013

@kvietocek7 😀 😀 😀 že dakujem , ale neprosim taku objednavku 😀 😀 😀 ten vrch , nie nemam na to formu , vsak to je zbytocne kupovat , robila som to normal so slamkou 😉

lucula73
11. okt 2013

@zuzka7512 kukám že si z Novák.........v Pd na námestí vo Vtáčniku je obchodík s cukrárskymi potrebami..........majú okruhle formy,aj ráfikyy,viac veľkostí.....a koopec iných vecí..by si ušetrila na poštovnom 😉

lokalistin
11. okt 2013

@njonja nadherna akurat som dostala objednavku zenske torzo a nic nemozem najst a toto je uzasne no ja urcite len normal na lezato,ale hladala som nieco s touto krajkou a chcela som taky korzet cerveno-cierny,takze sa budem trosku inspirovat,ak nevadi.no ja urcite bez masky,ale je bombova

lokalistin
11. okt 2013

@lucikan white icing sa nelepi a ak tak maizenu alebo solamyl

aduskatt
12. okt 2013

no, konecne hotovo.tak rychlo vecera, ci ranajky - pribinak a zbytok jahod- a hybaaaaaaj spat🙂

daniela09
12. okt 2013

bezlepková, poťah mmf, trošku som to prešvihla s farbou, ani som netušila že mmf sa dá zafarbiť na tak tmavo. A keď potrebujem tmavo zelenú, tak nie a nie namiešať tmavý odtieň. No dúfam ,že nebude až tak vadiť.

juditkak
12. okt 2013

vcerajsia pracicka

njonja
12. okt 2013

@lokalistin dakujem! ja som si nasla obrazky korzetov na internete - myslim latkovych 🙂 a vybrala som si svoj vysnivany a ten som si upiekla🙂 Najsdes tak kooooopec inspiracii🙂 len si ich treba premenit na tortu🙂

eliska22
12. okt 2013

včera dokončená 😉

ajka82
12. okt 2013

dobre ranko, moje dve torticky na dnes... jedna pre chlapceka k 1 roku, vraj ma rad lienky a este ini si daju na tirtu sviecku. a druha pre dvoch chlapov na spolocnu oslavu, este o 2 v noci som nevedela ako bude vyzerat 😅 🤐 a vlastne o 2 v noci ma manzel zobudil, pri detoch, nech si idem lahnut do postele a ja iba naplnene korpusy v chladnicke a jednu maslu urobenu, lebo povodne plany boli bud dve darcekove krabice(pre kazdeho jedna akoze) alebo vrchne poschodia ako kyblik a v nom flasa sampanskeho-len toto som nevedela ako by zobrali a uz som nemala ani moc cas vyrabat flasu a lad 😅 ) 😀 tak hadam ma neposlu s takou tortou kdesi 😝

lalilala
12. okt 2013

Kocky mozem dat pod potahovku parizsku slahacku alebobdat radsej cokoladovy krem ?

aduskatt
12. okt 2013

@lalilala parzisku slahacku isto nie,,,,,,,mas na vyber cokoganache, maslo vyslahane s cukrom, pripadne nutelu do toho........alebo si oddel trochu tej parizskej a zaslahaj do toho maslo na obtretie torty

lalilala
12. okt 2013

@aduskatt cize cokolada slahacka maslo a rum ? Prepacte ze sa tolko vypytujem este len zacinam a mam coko ganache dat este teply na tortu ? A pred potahovanim pockat kym vychadne ?

artepf
12. okt 2013

ahoj holky, přidávám svoje dorty a už se těším, jak omrknu ty nové od vás, až budu mít trochu víc času 🙂