• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@halienka ale ved pekne to vyzera, co chces... :slight_smile: ja som myslela,ze to cerstve.. :wink:
12. okt 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO baby ja z vas odpadavam naadherne ste porobili, ja pridavam moj dalsi tohtotyzdnovy nepodarok gitara, chcela som ciernu lesku, no nesla mi nafarbit podla mojich predsav, neviem preco mi farba zliezala, skoro mi padla, ked som ju niesla k dveram a kedze farba nebola celkom sucha, tak sa mi obtrela o tricko a ostal tam flak, no ale skonstatovali, ze vyzera ako retro gitara, fuj ale uz som mala doho dost, skoro ma slak trafil a este sa zadok chladi omaslovany, zajtra pre braceka,
ako natierate tie torty? kupila som si praskovu farbu rozpustila v alkoholee, ale horor to bol.
12. okt 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@eliska22 no ja keby som zazila taku reakciu od zakaznicky, ja by som asi prestala piect. mna by to velmi stvalo. ani by som nespala. ale to ja mam taku povahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako rovnako, prachovou rozpustenou v alkohole, pripadne gelovkou rozpustenou..ked nestiha uschnut, pustim na nu fen
12. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka super si to spravila
12. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ollako a cim si potahovala? lebo na PDT farba nedrzi, inak ja pouzivam extra gelovu ciernu farbu a nefarbim po vrchu,ale normalne zapracujem do potahu.
12. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tak to ozaj neviem co ine pri takom zadani ocakavala :confused: tvoje kvetinkove torticky su krasne... :dizzy_face:
12. okt 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka nadherne torticky a ta cokoladova aka je krasna hladucka :dizzy_face: :slight_smile:
12. okt 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 potahovala som smartflexom,ale on je asi mastny, no nemala som extra gelovku, radsej som mala tu kupit...potom som banovala, radsej som ju mala nechat bielu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nuz co, mala som sa spytat ako co a radsej sa pytat ako blbec ako to pokasla, no bolo to pre bratranca ,t ak to prezil :wink:
12. okt 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo u nás je obchod přímo jenom s gumovými bonbony, vážou to tam do takových těch kornoutů a mají snad sto druhů. Na váhu i balené, nepřibarvované i barvené.
12. okt 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka :astonished: :astonished: :astonished:
krááásne :dizzy_face:
asi sa ešte raz aspoň kvôli tej torte vydám :grinning: :grinning: :grinning:
ale potom chcem od teba-takúúúú istúúúúú :grinning: :grinning: :wink:
12. okt 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako nabuduce zapracuj normalne ciernu gelovku do potahu,ale kup si fakt tu extra gelovku, menej jej tam potom das a ked chces lesklu,tak jemne prejdes po vrchu olejom. ja leskle nerobim,ale viem,ze niektore baby to tak robia. :slight_smile: gitarka je pekna,mlady sa iste potesil. :wink:
12. okt 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :confused:
ešte raz som si schválne pozrela tú tortu z rána a nechápem reakciu zákazníčky :unamused:
o čo jej vlastne išlo?
niektorí sú strašne nevďační :unamused:
podľa mňa je krásna :slight_smile:
12. okt 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ještě jednou se dívám na ten svůj dort a ten věk, to jsi mi teda dala. Ale zase na 80 vypadám fááááááááááááááákt dobře :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 inak-aj pre tvoje svadobky by sa mi oplatilo ešte vydať :grinning: :grinning: :grinning:
ale ty máš všetky torty krásne :dizzy_face:
a aj tá dnešná posledná je úžasná, taká iná :wink: :slight_smile:
12. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ano potesil saja tiez nerobim leskle, ale on ma taku gitaru, lesklu tak som chcela aby sa podobala, no ale najblizsie veru radsej zapracujem... aj ked uz budem piect asi len mojim detickam :wink:
12. okt 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf inak v prvý moment pozerám, že aká krásna dyňa sa ti urodila :grinning: :grinning: a tie farby :grinning:
a potom mi došlo,že to torta :grinning: :grinning: :grinning:
bezchybnááááááá :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tá šikmá torta je prenádherná :dizzy_face: :wink:
skutočne, vypracovanie, farby,...parádička :slight_smile:
12. okt 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka Prekrásne tortičky
@maya30 Tortičky nemajú chybu , prekrásne
@adrika202 Krásne tortičky
12. okt 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela chcem sa teda opytat,ze ako sa to s tymi slamkami robi? je na to nejake videjko?dakujem za radu :slight_smile:
12. okt 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja akože znova nechápem :astonished:
to ani nevyzerá ako torta,tak je to dielko dokonalé :astonished: :astonished: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. okt 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky měly jsme malý srazík v Opavě v jedné škole, tak se nás sešlo asi 20 a dělaly jsme nějaké vazby. Moje skromná je ta podepsaná. Nic víc jsem včera nestihla, ještě jsem měla vše napůl mokré, tak jsem ráda, že to vůbec nějak drželo. Ostatní holky to měly luxusní, jenom jsem žasla.
12. okt 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@macamac dakujem, aj "teta" bola spokojna :dizzy_face:
12. okt 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 to je mi líto, to fakt nevím co paní chtěla. Nenech si zkazit náladu, dort je krásný :wink:
12. okt 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Nádherné kytičky ste porobili
12. okt 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
torty za tento týždeň som na nervy z toho fotenia :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: prečo tam mám tie tiene vysvetlite prosím blondínke ako to treba nasvietiť aby to mala pekné už som z toho zúfalá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. okt 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@macamac radšej sa už kôli tortám nevydávaj :grinning: a ďakujem,tá posledná no.....zle sa to robilo so šľahačkou,také divné to bolo,ešte možno v skutočnosti bola krajšia ako na fotke.
12. okt 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 :grinning: :grinning: :grinning: tak dobre, si ma prehovorila :grinning: :grinning: :wink:
ale ako sa potom dostanem k takým svadobným?
jaaaaaaj, na výročie :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
potom budeš piecť :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krásne,aj mne by sa zišiel nejaký kurzík na kvietky ,tváre,atď....
12. okt 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak skromne pridám moje,po tých vašich nádherách :slight_smile:
Tá zelená je celá potiahnutá tou pastou damou stella,nemala som s poťahovaním žiaden problém,tak sa mi celkom páči tá hmota,aj chuťovo :slight_smile: :slight_smile:
lienkovú som už robila,presne takú istú a toho ninju som dostala obrázok z netu :slight_smile: :slight_smile:
pekný večer :wink:
12. okt 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok