• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina jej to je super. U nás sa to zatiaľ tiež tak javí, akurát nevie navariť :grinning:
13. okt 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ja viem, že aj ty sa máš dobre :wink:
14. okt 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jasneeeeeee, uplne najvaaaaaaaac:slight_smile:
14. okt 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina51 No toto je geniálna torta...nádherne zladená a hlavne nápaditá ! :slight_smile:
14. okt 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, síce som piekla ale nie dlho a plnky som robila Zeesanové. Pred nedávnom som objednávala tortu na oslavu a vo vnutri bola čokoládová. Pani čo ju piekla vravela, že je to parížsky krém...len ma napadlo...ved to bolo tak neskutočne jemné....dá sa s tým dobre plniť, alebo sú na to nejaké fintičky? Ale neskutočne bola vynikajúca....ešte aj ta piškota jemnučká....
14. okt 2013 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
babulky, ake rozmery by ste dali na 3posch tortu aby mala 9kg? plnky maju byt bananova, tiramisu, cokoladova.
14. okt 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 hranata 28, 20, 14 a ovocie len v jednej z nich.......ja som tak mala ovocie v strednej a mala tusim kusok cez 9 kg
14. okt 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova vav! nikdy nepochoim ako sa Vam baby daria tieto ukazkove rovne korpusy robit. ja sa mozem aj pokrajat a moj korpus mi vzdy vybuchne, cize v strede je kopcisko ako sopka:((((((((((
krasna tortusa, klobuk dole!
14. okt 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 a skúšala si to s tým pomalším a dlhším pečením na 150°C ?
14. okt 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moje posledne.

a dievcata neporadite mi ktora tu robila jachtu? zaujima ma z coho bolo zabradlie a ako sa robia vlny? z bielkovej polevy? niekde som to mala ulozene, ale samozrejme to neviem najst. d.
14. okt 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
14. okt 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka ano skusala a tiez vybuchol. sice nie tak velmi ale nebol krasny rovny:( som asi nemehle riadne
14. okt 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ani ja nemávam úplne super rovný, ale tak sopka alebo výbuch tam nie je, a ja po upečené a trochu vychladnutí keď tortu vyberiem z formy, tak ju otočím hore dnom a vlastne tak ju potom aj plním aj poťahujem, ten rovný spodok je navrchu. Ešte ma napadlo, či by ti nepomohlo tak tesne pred dopečením trochu popichať špajdlou v prostriedku, že by to tam tak trochu kleslo...
14. okt 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem, ja by som potrebovala kruhove, ale zapisem si aj tieto ked nikedy nabuduce :slight_smile:
14. okt 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul já jsem dělala zábradlí z drátků a vlny z královské glazury
14. okt 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka no skusim...chystam sa na tortu pre izaka tak vyskusam
14. okt 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky, idem sa s vami poradit, budem tu tento tyzden pisat viackrat zrejme :D caka ma vyzva, idem robit svokre tortu na oslavu 50tky...chcela by som nejaku dvojposchodovu hranatu, obdlznikovu, bielu so zelenym lemovanim.....myslite ze sa to hodi?? nie su poschodove torty len an svadbu?? a tiez neviem,ako upiect korpusy, z kolkych vajec kolko platov, prosim poradte....nepeciem prvy krat, mam v albume moje torty, ale stale som len taky amater,...peikla som len pre rodinu....na tejto oslave bude viac hosti,tak nech to aj vyzera :D
14. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem ti. ako sa to robi s tou kralovskou glazurou?
14. okt 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul dala jsem do sáčku a tak různě jak bych to řekla :grinning: :grinning: pomatlala ty vršky vlnek. :grinning: :grinning:
14. okt 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul jestli to je vidět, tak kukni
14. okt 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina dakujem ti. pomohla si mi.

myslis, ze aj taketo vlny by s tym isli? ja som este z glazurou nerobila.
14. okt 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuul určitě ano, jde to moc dobře. :wink:
14. okt 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,přidávám ty dvě potvory :D
14. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
ahojte. tak aj ja pridavam dalsiu moju :slight_smile:
14. okt 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Ahojte tortarocky :grinning: Krasne ste napiekli, idem na tejto stranky stale oci nechat :confused:
Prosim Vas nejake inspi na vilu amalku nemate? dakovalaaaaaaaaaaa
14. okt 2013 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas jednu co jsem dělala a jinak nemám.
14. okt 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@jakelina a ako inak, ze Tvoja je najkrajsia aku som videla :slight_smile: dakujem, budem sa inspi ak mozem :slight_smile: viac sa mi paci 2d ako 3d :slight_smile: juj uz len sa priblizit k tvojej dokonalosti a som spokojna :slight_smile:
14. okt 2013 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sladulienky po strasne dlhej dobe sa hlasim nemam este moc casu Vas tu sledovat urcite ste popiekli komu krasnych a dobrych tort :wink: chcela by som Vas poprosit o nejake pekne inspiracky na krstinovu tortusku pre nasu novu bambulku nieco nie tradicne babo,topanky a tak. Dakujem jaj ale mi to chyba hadam my moje baby dozicia trosku casu a zas sa k Vam zaradim a cim skor.
14. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamcas neblázni, to je jeden z mých dortů v začátcích pečení. :unamused: :wink: Děkuji :wink: Určitě můžeš inspi
14. okt 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 gratuluji k malinké :wink:
14. okt 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok