Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
akapulko
18. okt 2013
@lamps uuuuuuuuužasna ovecka nemozem z nej 😉 😉
elamaslakova
18. okt 2013
Dievčence pozdravujem vás , pridávam jednu svadobnú v bielo zlatej farbe a popozerám vaše nádherné výtvory , ešte ma jedna čaká ale to už len potiahnem a dám jedlý obrázok 😉
elamaslakova
18. okt 2013
a ešte foto som zabudla
jakelina
18. okt 2013
Tak a můj víkend začíná. Já jsem nachlazená jak hrom, tak jsem dnes doma. Jak naschvál toho mám tolik a ještě jeden mě čeká na neděli. Dnes jdu teprve péct korpusy. Ale naštěstí je jednoduchý, malý chodí do školky, tak doufám, že to mám jenom obyčejnou rýmu a ne nic horšího a nedostane to ode mě. :-p
cat
18. okt 2013
baby...neviem dokončiť tú krajku, prvá sa vydarila a ostatné buď spečiem,alebo sa trhajú a lepia. neviem, čo robím zle, ale je to o hubu 😞
jakelina
18. okt 2013
@cat když ještě lepí, tak je málo suchá, nechej ještě chvilku sušit. 😉 Dort máš krásný 😉
pipka
18. okt 2013
@jakelina kraasne mas torticky, vsetky x-) x-) x-) skore uzdravenie zelam 😉

ja " dovolenkujem" :-N malý ma zas kasel...uz to ani neberiem ako nejaku novinku...u nas uz rutina 😞 8-(
dufam, ze ked prezijem tento skolsky rok, tak uz bude najhorsie za nami :-N :-p 😉
pipka
18. okt 2013
@lamps andrejka naaaadherne, obe x-) ovecka na zozratie 😎 😎 😎
ulozene...s dovolenim...aj bez 😃 😉
pipka
18. okt 2013
@katkak23 ja pouzivam trstinovy cukor 😉
elamaslakova
18. okt 2013
@jakelina Nádherné tortičky všetky
broucek2
18. okt 2013
@jakelina pěkné všechny, fakt obdivuju, kolik toho zvládáš
pipka
18. okt 2013
a k tej vitaznej torte 😉
podla mna by bola ovela neznejsia a krajsia, keby bola cela jednofarebna napr. biela a bez tej kvetiny 😉 :-| 😉
ale zas ...aj skaredsie torty som uz videla...a vyhrali :-p vid @mamina1978 ked sutazila a v tej sutazi vyhrala ta hroznaaaaa teniska :-N :-N :-p
katkak23
18. okt 2013
@pipka dobreeeee to sa mi paci 😃
blcha
18. okt 2013
@lamps
@jakelina krasne torticky mate vzdy obdvujem vase tortuse 🙂 🙂 🙂
ja peciem len obcas ked si niekto znami da u mna upiect takze teraz mam volno auz sa tesim ked bude mat niekto s rodiny narodeniny aby som mohla nieco upiect 😉 😉
elamaslakova
18. okt 2013
@lamps Prekrásne tortičky, ovečka úžasná , už len prehovoriť by mohla , niečo neskutočné - SUPER , SUPER
@eliska22 Krásna tortička, čistá práca
@evvina Krásne tortičky
@broucek2 Krásna rýchlovka
cat
18. okt 2013
@jakelina ďakujem,, ja to ešte skúsim /oslava je až zajtra/..teraz som tam picla ešte také jemné korálky hore..snaď to neni moc :-N
victoireux
18. okt 2013
@lamps ta ovečka je úplně úžasná 🙂
akapulko
18. okt 2013
@jakelina tiez naaaadherne 😉
mamcas
18. okt 2013
@lamps oveckaaaaa je top 😃 svetova fesanda a podla mna by mala mat meno 😃 a nech sa ju neopovazia zjest :-N :-p =-)
sikag
18. okt 2013
@zuul a preco nechces skladat z korpusu? ta torta ma byt cela sopka? tak sprav 2 nasebe rovnake korpusy, napln, orez kadejako akoze krater a z odrezkov s kremov urob puncovinu a este docapkaj na tortu, a potiahni, este lavu, kamene, prach a je to 🙂 🙂 🙂
vladiella
18. okt 2013
@eliska22 krajsie ako s oblatkou! x-)
eliska22
18. okt 2013
@vladiella dík, hej hej, nakoniec sa jej páčila a bola spokojná 🙂
gumidekmomo
18. okt 2013
@akzuzs noo tak ja s pudingom nerobim 😃 ale dobre vediet do buducna 😉
vladiella
18. okt 2013
@eliska22 ja by som bola urcite tiez 🙂
vladiella
18. okt 2013
jaaj dievcata, po vcerajsku aka je tu nuda, ticho 😃 hehe, idem daco nahadzat do 3 inspiracii...
lukika
18. okt 2013
@jakelina krásne tortičky a tá s tými zvieratkami je úplne krásna. Tak do detailu je tam toho všetko. Prosím podľa čoho si modelovala tie zvieratká a ten domček s koňom?
lukika
18. okt 2013
Babulky prosím vás dakedy tu bola téma o tom lucoprene chcela som to skúsiť len neviem kde ho zohnať vedeli by ste mi povedať kde v TA alebo v okolí to zoženiem?
jakelina
18. okt 2013
@lukika zlatko tak z hlavy, jenom co jsem viděla takové různé dorty farmy, tak z každého se mi líbí něco. Poprvé když dělám nějaké zvířátko, tak potřebuji nějaký obrázek nebo fotku a pak už to dělám zpaměti, já už těch zvířátek udělala mraky, tak to jde jak na běžícím pásu 😃 😃
Ta stáj je z Bebe sušenek a potaženo marcipánem.
luciahromadkova
18. okt 2013
prosim nema niekto fotopostup na mini tekvicku z hmoty..., dakujem
denisak77
18. okt 2013
@lamps krásna ovečka ,už ju mám uloženú 😃