• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@lamps uuuuuuuuužasna ovecka nemozem z nej :wink: :wink:
18. okt 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence pozdravujem vás , pridávam jednu svadobnú v bielo zlatej farbe a popozerám vaše nádherné výtvory , ešte ma jedna čaká ale to už len potiahnem a dám jedlý obrázok :wink:
18. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte foto som zabudla
18. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Tak a můj víkend začíná. Já jsem nachlazená jak hrom, tak jsem dnes doma. Jak naschvál toho mám tolik a ještě jeden mě čeká na neděli. Dnes jdu teprve péct korpusy. Ale naštěstí je jednoduchý, malý chodí do školky, tak doufám, že to mám jenom obyčejnou rýmu a ne nic horšího a nedostane to ode mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
baby...neviem dokončiť tú krajku, prvá sa vydarila a ostatné buď spečiem,alebo sa trhajú a lepia. neviem, čo robím zle, ale je to o hubu :frowning2:
18. okt 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@cat když ještě lepí, tak je málo suchá, nechej ještě chvilku sušit. :wink: Dort máš krásný :wink:
18. okt 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina kraasne mas torticky, vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skore uzdravenie zelam :wink:

ja " dovolenkujem" :sweat_smile: malý ma zas kasel...uz to ani neberiem ako nejaku novinku...u nas uz rutina :frowning2: :rolling_eyes:
dufam, ze ked prezijem tento skolsky rok, tak uz bude najhorsie za nami :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. okt 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps andrejka naaaadherne, obe :dizzy_face: ovecka na zozratie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ulozene...s dovolenim...aj bez :grinning: :wink:
18. okt 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katkak23 ja pouzivam trstinovy cukor :wink:
18. okt 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina Nádherné tortičky všetky
18. okt 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina pěkné všechny, fakt obdivuju, kolik toho zvládáš
18. okt 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a k tej vitaznej torte :wink:
podla mna by bola ovela neznejsia a krajsia, keby bola cela jednofarebna napr. biela a bez tej kvetiny :wink: :unamused: :wink:
ale zas ...aj skaredsie torty som uz videla...a vyhrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: vid @mamina1978 ked sutazila a v tej sutazi vyhrala ta hroznaaaaa teniska :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka dobreeeee to sa mi paci :grinning:
18. okt 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps
@jakelina krasne torticky mate vzdy obdvujem vase tortuse :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja peciem len obcas ked si niekto znami da u mna upiect takze teraz mam volno auz sa tesim ked bude mat niekto s rodiny narodeniny aby som mohla nieco upiect :wink: :wink:
18. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps Prekrásne tortičky, ovečka úžasná , už len prehovoriť by mohla , niečo neskutočné - SUPER , SUPER
@eliska22 Krásna tortička, čistá práca
@evvina Krásne tortičky
@broucek2 Krásna rýchlovka
18. okt 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ďakujem,, ja to ešte skúsim /oslava je až zajtra/..teraz som tam picla ešte také jemné korálky hore..snaď to neni moc :sweat_smile:
18. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@lamps ta ovečka je úplně úžasná :slight_smile:
18. okt 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tiez naaaadherne :wink:
18. okt 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps oveckaaaaa je top :grinning: svetova fesanda a podla mna by mala mat meno :grinning: a nech sa ju neopovazia zjest :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
18. okt 2013 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul a preco nechces skladat z korpusu? ta torta ma byt cela sopka? tak sprav 2 nasebe rovnake korpusy, napln, orez kadejako akoze krater a z odrezkov s kremov urob puncovinu a este docapkaj na tortu, a potiahni, este lavu, kamene, prach a je to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krajsie ako s oblatkou! :dizzy_face:
18. okt 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella dík, hej hej, nakoniec sa jej páčila a bola spokojná :slight_smile:
18. okt 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@akzuzs noo tak ja s pudingom nerobim :D ale dobre vediet do buducna :wink:
18. okt 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja by som bola urcite tiez :slight_smile:
18. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj dievcata, po vcerajsku aka je tu nuda, ticho :grinning: hehe, idem daco nahadzat do 3 inspiracii...
18. okt 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásne tortičky a tá s tými zvieratkami je úplne krásna. Tak do detailu je tam toho všetko. Prosím podľa čoho si modelovala tie zvieratká a ten domček s koňom?
18. okt 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky prosím vás dakedy tu bola téma o tom lucoprene chcela som to skúsiť len neviem kde ho zohnať vedeli by ste mi povedať kde v TA alebo v okolí to zoženiem?
18. okt 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika zlatko tak z hlavy, jenom co jsem viděla takové různé dorty farmy, tak z každého se mi líbí něco. Poprvé když dělám nějaké zvířátko, tak potřebuji nějaký obrázek nebo fotku a pak už to dělám zpaměti, já už těch zvířátek udělala mraky, tak to jde jak na běžícím pásu :grinning: :grinning:
Ta stáj je z Bebe sušenek a potaženo marcipánem.
18. okt 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim nema niekto fotopostup na mini tekvicku z hmoty..., dakujem
18. okt 2013 o 15:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásna ovečka ,už ju mám uloženú :grinning:
18. okt 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok