Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
18. okt 2013

ahojte, moje dnesne torty, s nellkou doma sa tazko robii.

denisak77
18. okt 2013

@jakelina krásne tortuše,aj keď si chorá

jakelina
18. okt 2013

@mia114 úplně dokonalé, nejhezčí šmoulové co jsem viděla.

denisak77
18. okt 2013

Ahojte,prikladám aj ja svoje 3 kúsky.Svadobná presne podľa želania ,vlastne aj ten bordel v izbe ,posteľ len jednoduchá váľanda no čo už,zákazník náš pán a postavičky ja absolutne neviem tak to tak aj vyzerá.

elamaslakova
18. okt 2013

@mia114 Nádherné tortičky
@denisak77 Nádherné tortičky

luciahromadkova
18. okt 2013

@elamaslakova dakujem

elamaslakova
18. okt 2013

@luciahromadkova Aj to je dobrý postup si ho ukladám

muffinka8
18. okt 2013

Trio 🙂

muffinka8
18. okt 2013

Och ako rozmazane pôsobia tie foto 😠 ale po rozkliknutí sú pekne ostré.

jachin
18. okt 2013

@muffinka8 najprv si potiahla celú tortičku na modro a nad to zelený poťah si dávala? či si potiahla na modro iba boky torty?

muffinka8
18. okt 2013

@jachin iba boky sú na modro

jakelina
18. okt 2013

@muffinka8 jací zlatí, krásní jsou 😉

jachin
18. okt 2013

@muffinka8 vdaka 😉 páči sa mi takýto typ torty, krásna je.

pipka
18. okt 2013

@mia114 kraasne 😵 😵
a sup mi rychlo napis moja aky nutelovy krem si robila? 😉 Bo ja mam o dva tyzdne robit a fuuurt neviem ze aky 😅

pipka
18. okt 2013

@muffinka8 mackovia su uzasni 😵 ale ta vcielka s tym nufacikom 😀 😵 😵 😵 😵 😵 jaaaaj 100-bodovááááá 😀 😎

denisak77
18. okt 2013

@muffinka8 krásna,dnes iba ukladám do inšpiračiek

lamps
18. okt 2013

@elamaslakova
@mamcas 🙂 🙂 🙂 no nerozpráva a ani meno nemá chuderka. A obávam sa, že zajtrajšok neprežije, lebo malá oslávenkyňa s ňou určite naloží po svojom 😀 😀 😀. Tam padne za obeť moja robota a nekonečné "guličkovanie" na jej kožúšok ... 😀 😀 😀.
Dievčence moje sladké veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi ďakujem za "páči sa mi" a kráááááááásne komentáriky k tortičkám a hlavne ku ovečke, aj ja mám z nej veľkú radosť 🙂 rovnako ako z vašich komentárov.

lamps
18. okt 2013

@muffinka8 tortička je nááádherná a macíkovia aj včielka sú sladkíííííí 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
18. okt 2013

@lamps Tak ja by som ju veru nedala zničiť , ved je to škoda

elamaslakova
18. okt 2013

@muffinka8 Prekrásna tortička aj mackovia

lamps
18. okt 2013

@elamaslakova moje ratolesti si postavičky odkladajú, chalani majú svoje planétky z tortičiek nalakované a vyložené na poličkách 🙂 ale viem, že deti prvé čo je, keď vidia tortu "ublížia postavičke" 😀 😀 😀, ale veď ja s tým aj rátam a hlavne, že urobí radosť aj keď priznám sa, že keď som jej "štrikovala" kožúšok som si tak pomyslela, že koľko času pri nej strávim a aj tak padne určite za obeť ☹

elamaslakova
18. okt 2013

@lamps Je nám to ľúto ked to takto dopadne ,lebo vieme koľko času pri tom strávime

mia114
18. okt 2013

@pipka dakujem, ja som robila len taky krem, ze cokoladovy puding, maslo a orieskovu nutelu a 1 nugatovu cokoladu.

mia114
18. okt 2013

@lamps jeeej, krasne, a ta ovecka nadherna 🙂

jakelina
18. okt 2013

@pipka Já jsem dělala nugátový do svatebního a prý byl vynikající. Já jsem ho ani pořádně neochutnala. Koupila jsem nugát, nechala rozpustit v šlehačce a po vychladnutí jsem to zašlehala do másla. Byl krásně nadýchaný, ale ten nugát je drahý jak hrom. Ještě doma mám asi kilo, musím spotřebovat někdy pro nás. Zatím ho nikdo nechtěl a kluci mi to chodí ujídat. 😀 😀

mia114
18. okt 2013

@muffinka8 strasne roztomila torticka, mackovia peknucky 😵

mrka2
18. okt 2013

@muffinka8 jej jeeej 😵 😵 😵

jakelina
18. okt 2013