• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lokalistin este ze si to napisala mimo toho obrazku :slight_smile: , bo by sa urazil, ze ho ohovaras :sweat_smile: :sweat_smile: , sak je krasna. si moc detailista, my vidime len co je na obrazku, a ten nam viac neukaze :grinning: :slight_smile:
19. okt 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin krásně jsi to zamaskovala :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @lokalistin

a ostatne babulky, prosim ako robite, ze tie lupienky kvietkov mate ako misky?? to staci stensovat kraje kosticou s gulickou nakonci?? ci to treba susit na niecom?? blba otazka :frowning2:
19. okt 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella najprv treba stenšiť a potom sušiť napr. na umelých lyžičkách :wink:
19. okt 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem :slight_smile:
19. okt 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem vodu som robila s modecor gelom lebo nemali u nas pipping gel som isla ako na hotove a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale hovorili mi v predajni ze je to zlozenim to iste - 2 tuby som na to minula pod gelom zafarbenym na modro je modra hmota
19. okt 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella jj ako pise lamps najskro stensit, vytvarovat a potom susit na niecom podla kvetu bud plastove lyzicky, alebo ja si na nieco robim misticky na mieru z alobalu
19. okt 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella to je na tom to dobre,ze vidite,len to peknejsie :wink: ,ale zase priznam sa :confounded:
19. okt 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella tak ako pisu holky stensit a susit,ale tie umele lyzicky su najlepsie lebo su take hlboke
19. okt 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 prekrásne tortičky
19. okt 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps
@dm1
@lokalistin
Dakujem babulky :dizzy_face: , cize ja to netvarujem do misky, samo sa to pri suseni na vypuklom tvare napr . lyzicky... super :dizzy_face:
19. okt 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella ztenči a potom dej podle velikosti na něco sušit, malé kytičky dávám do platíček od bonboniéry a větší do plastových lžiček a nebo mám formovače, co mají uprostřed dírku, tak tam můžu přímo dát kytku i na drátku. Položím to třeba na sklenici.
19. okt 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 vedela som , že som takéto niečo už videla aj u nás ,ale našla som zatiaľ len toto http://www.natortu.sk/marvelous/
19. okt 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova to jsou ale ceny co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem :dizzy_face: , jasne, ja som uplne na tie formovace zabudla, to ako furt vyhladavam co najjednoduchsie postupy... :sweat_smile:
19. okt 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin parada... zlepsujes sa brutalne :dizzy_face: :dizzy_face: ani zamaskovane xyby ma od tohto nazoru neodradia :wink:
19. okt 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella no ale do lyzicky nie na lyzicku
19. okt 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jakelina
@elamaslakova
schvalne, ci to nemaju u cinanov "za facku" :grinning: :grinning: skusim sa po nejakych pozriet :grinning:
19. okt 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ojojoj dakujem Evi,normalne by si ma mala teraz vidiet jak sa tu uskrnam

vsetky bambule dakujem za paci sa mi a pochvaly :dizzy_face:
19. okt 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin dakujem :slight_smile: , fuuuu, to je lyziciek, to vsetky na ten jeden kvietok??
19. okt 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella nie to je fotka,ked som robila ruze
19. okt 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to teda sú, ale po čase aj tie pôjdu dole , zase príde niečo inšie nové , alebo ako napísala Vladiella Číňania to možno budú mať a ak nie tak za chvíľu určite :slight_smile: Musím pozrieť na takej stránke čínskej , syn si odtiaľ objednával mobil , tak tam je veľa vecí čo sa bežne predávajú tu v cukrárskych obchodoch , len musím zistiť stránku , neuložila som si ju
19. okt 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella No skús či na niečo také nenatrafíš
19. okt 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tento týždeň u mňa iba klasiky :unamused: :unamused: a ešte raz dakujem jakelina že som si mohla požičať tvojho krtečka :slight_smile: nechápem prečo mi toho krtka otáča tak pardon ale technika vyhráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@elamaslakova presne. no dam vediet, len ja ta nechodim, musim zistit, kde sa tu v blizkom okoli nejaky cinak nachadza :grinning: druha vec, z coho to budu mat vyrobe, trosku nedovera v ich recyklaciu vsetkeho, pre vhodnost hygienicku zdravotnu v potravinarstve...
19. okt 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 teeeda jedna krajšia ako druhá
19. okt 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova pozerala som uz kadejako ale tento vzor na slovensku nie je, len ako stencil a s tym ja neviem robit...a este som tu davala link na rvo vykrajovacku, len som sinie ista ci by z toho vypadlo to iste :sweat_smile:
19. okt 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no inak mas pravdu ze to je len na par torticiek a dost, mna uz ani tie krajky co mam nebavia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. okt 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok