• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
sud plny cokolady...........s nou sa asi neskamaratim:frowning2:
26. okt 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@vlasta80 ides robit 3D stvorkolku?
ja som robila takuto ale teda len malicku, tiez presne podla tej co mal chlapik v garazi.

ak ju ides robit 3D velku, tak musis vyrobit podstavec ako na auto, hlavne ho poriadne vyplnit spajlami, lebo bude tazka. :sweat_smile:
26. okt 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@luciahromadkova prosím ťa nehodíš mi sem recept na veterníky čo si robila naposledy? vieš tie čo si sa s nimi vôbec nepodelila :grinning: :grinning: :grinning: .Hľadala som v téme recepty,ale nejako to tam neviem nájsť. :unamused: Ďakujem
26. okt 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, tak ja tento týždeň poskromne a biedne, bo malá chorá, muž chorý, no nechápem, že som vôbec tie 2 torty nejako horkoťažko zbáchala, ale šak aj k tomu adekvátne vyzerajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na toho rytiera som mala požiadavku, že aby bola ale čokoládou oblievaná a nejako to skombinovať s hmotou, keďže to ide pre dieťa... no som sa pokúsila z čokolády urobiť náznak hradieb, nič moc, ale pani bola vcelku spokojná, hádam aj chlapček :slight_smile: No a Pat a Mat v mnohom nadiktovaný , ale aspoň som nemusela teraz ešte dačo aj vymýšľať, lebo fakt nebolo času.
26. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@halienka ten rytierik je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
26. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no a je na svete...moja prvá punčová torta :wink:
26. okt 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
susi niekto v rure? vlhkooooooooooo mame a kvet sa mi rozpada, fnuk :frowning2: kazda rada dobra!
26. okt 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ked sa da susit krajka, mozno by sa dala aj kvetina...alebo fén...? :confused: :sweat_smile:
26. okt 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. okt 2013 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pipka nemam so studenym vzduxom a s teplym mam obavu... zacalo svietit slnko, tak mu davam este 3h na vzduxu a potom budem experimentovat, ale uz teraz je cela nocna dobabrana... rozobrala som ho na kompletku a uz to nebude ono... hold.... vseobecne mame dnes doma den blbec :angry: radsej ideme vetrat hlavu von...
26. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tak chod von a ked dojdete domov, bude dokonale vytvrdnuta :dizzy_face:
26. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@jakelina dakujem maji :dizzy_face:
26. okt 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 áno, zdobila som bielkom
26. okt 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridávam moje tohotýždňové a idem opáčitkovať tie vaše :wink:
26. okt 2013 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
baby, nejake napady na vyuzitie roztopenej cokolady by neboli? dost mi ostalo a nejak neviem, co s nou....a v hrnci ju drzat neviem dokedy sa mi tiez nechce
26. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dnešna nočná práca
26. okt 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
na birmovku, a tá reakcia na tortu, zase som sklamaná a už nepečiem nikomu, čo mi presne nepovie, čo vlastne chce :angry:
bola to objenávať jedna pani, ktorá len povedala, že na birmovku a nevedela ani poriadne čo, len že aby bola biela a červená a dnes tu boli po ňu druhí a keĎ som sa opýtala, či môže byť, tak pani prevrátila oči a nekomentovala to a bolo vidieť, že takú tortu nečakala a evidentne sa jej nepáčila :sweat_smile: mala som predsa len urobiť klasiku s knižkou modlitebnou a ružencom a boli by asi spokojní ...........tak ja už neviem, či som ja divná, že robím od veci torty alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ani nehovorím aká som chorá, ledva som ju dokončila a potom som padla do postele s paralenom :confounded:
tak , keď som sa Vám tu vypísala, hneď mi je lepšie na duši :wink:
26. okt 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@maya30 nádherné tortičky a monsterka je waw :slight_smile:
26. okt 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 je krásná, nepřeplácaná a nic si z toho nedělej :unamused:
26. okt 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mariann2 tá je prenádherná a tie ruže sú prekrásne :dizzy_face:
26. okt 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dík, len ma zamrzelo, že sa mi to stalo tento mesiac 2x :unamused:
26. okt 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 hned jsem si na to vzpomněla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to neries moja...mozno nakoniec ta pani bude nad mieru spokojna, ved je krasna :dizzy_face:
26. okt 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dokonale smeruje do kosa :rolling_eyes: jaaaaaaaj dari sa mi... a pri pokuse dat to na tortu som si umazala fialovou praskovou biely potah... heh, bude improvizacia do rana....dalsi kvet uz nejdem skusat radsej :confounded:
26. okt 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina som si dnes na teba spomenula, ked si prisli pre tu puncovu :sweat_smile: kamoska tu hikala, ze jeeej aka krasna..ale vydať si nechala do posledneho centu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som jej ju robila na poslednu chvilu a navyse, lebo od kedy robim sa snazim nepiect uz tolko...no ale da sa? :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zas za krstinovu mam, tak aspon sa mi to vykrylo :sunglasses: :wink:
26. okt 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ajajaaaaaj no to potesi :frowning2: :rolling_eyes: doverne to poznam...ked najviac chces aby nieco bolo krasne :sweat_smile: :confounded: :frowning2:

mamm v zivej pamati, ako sa mi raz darilo, ked som robila poschodku na zlatu svadbu...to sa mi vtedy posr...lo vseetko co sa dalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
26. okt 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to je mi líto, že si na mě musíš takhle vzpomenout. Raději ať máš tringelt a mně se neškytá :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina neboooj, prezila som to :wink: ale tebe by som veru dopriala niekedy taku stovku - dve ako tringelt, za tie krasne krteckove tortulienky, co robis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok