Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
27. okt 2013

@dm1 Dani, náádhera! 😵

denisak77
27. okt 2013

@dm1 kde ja sa trepem,no krása

luciahromadkova
27. okt 2013

@eliska22 vobec nie je...recepty vlozim do temy 2, mam 3, ale dnes som skusala recept z casopisu torty od mamy... a ten sa mi pozdava najviac, takze idem vkladat, ak budes potrebovat kludne pis... 😉

bubobubina
27. okt 2013

@simasa kraaaasna!

denisak77
27. okt 2013

@simasa krásna

moicka
27. okt 2013

dobry vecer zienky. dnes som nasla odvahu a posielam aj ja svoje dielko 🙂

mimcak
27. okt 2013

juj,ale ste znova krásne tortičky napiekli. Pridávam skromne aj ja svoju.

eliska22
27. okt 2013

@lifinka super tortička krásna, teraz je to ono 😵

eliska22
27. okt 2013

@simasa už som písala aj na fb, ale musím ešte raz, to je taká krásna tortička 😵 😵 😵

levandulka3
27. okt 2013

tento týždeň som mimoriadne odovzdávala vo štvrtok lebo v piatok sme odchádzali na predlžený víkend do Tatier

luciahromadkova
27. okt 2013

@zuul no ja ten rafik s nastavitelnou dlzkou mam, ale mne osobne lepsie vyhovuje klasika rafik, lebo tento je nizky... a dvakrat platit elektrinu, ked mozem mat raz ma nebavi /a hlavne ked mame vsetko iba na elektrinu a nemame na celej ulici plyn/ ....takze nastavitelny rafik sice mam, ale postupne si dokupujem aj tak klasika rafik...

mimcak
27. okt 2013

@luciahromadkova tak tu su moje prvé veterníky. chce to ešte vychytať chybyčky,ale na prvykrát 😅 ,len neviem či mi z nich nebude zle,lebo som ich jedla s takou chuťou až som sa prejedená 😅 😝 . Ďakujem ešte raz za receptíky.

luciahromadkova
27. okt 2013

@levandulka3 tie muchotravky su ako z lesa... a prosim ta co za zlatu farbu si to pouzila na ten parfem, vysla perfektne a etiketa je jedla oblatka? dakujem
@simasa nadhera 😵 😵 😵

levandulka3
27. okt 2013

neviete mi poradiť prečo mi to svojvoľne otáča fotky na bok ked ich tam vkladám správne 🙄 🙄 🙄

mimcak
27. okt 2013

a foto

luciahromadkova
27. okt 2013

@mimcak hahaha aj vy a ja som robila....a nemas za co... idem to este hodit do 2 temy, lebo nech to tam je... 😉

mimcak
27. okt 2013

@luciahromadkova ked ty si mi minule narobila také chute a konečne som našla odvahu na ne. 😉

mimcak
27. okt 2013

@simasa tie ovečky s nádhernéééé 😵

lydik
27. okt 2013

@jakelina ano, je to ona... Dakujem,dakujem,dakujem🙂

levandulka3
27. okt 2013

@luciahromadkova dakujem nie je to zlatá ale vrstvila som airbrushom žltu škoricovu hnedu a striebornu a ono to tak vyšlo a etiketa je oplátka

mysiatkoo
27. okt 2013

ja som si este po sklamani z nedosuseneho kvetu napravovala xut aspon muffinkami

moicka
27. okt 2013

@simasa tie ovecky su uuuuuuuzasneeeeeee 🙂 🙂 🙂

luciahromadkova
27. okt 2013

@levandulka3 dakujem pekne.... airbrush nemam, ale aspon raz ked budem velka... budem vediet ako na to... 😀

pipka
27. okt 2013

@simasa dokonaleeeeeeeeee 😵 a ten postoj tanecny...normalne ze fantaaazia 😎 😀

lucula73
27. okt 2013

@daja55 ahojky,ani mne nešlo zaregistrovať.......napíš im rovno mail.........je tam v kontaktoch adreska.....
Inak na tri maily mi odpovedali v pohode a na ten posledný,že teda jeden ten kočík si vezmem,nech mi pošlú ,tak mi od štvrtku absolut nik neodpísal,tak vobec neviem,či to pooslali už,alebo čo..dám vedieť........lebo aj tá kočka čaká,či bude konštrukcia alebo nie 😝

lokalistin
27. okt 2013

@brunila @jakelina
@eliska22 jasne,ze som podpisala, tvarim sa, ze nic,ale ked uz odomna brala aj ta sefka napriklad tortu. keby som presne vedela o co ide, strasne ma boli hlava, uvidim co bude dalej, dufam,ze to chceli len oni a nebude z toho ziaden problem, baby diky za podporu, ja si myslim,ze koli tomu,ze uz vela ludi z mekaca odo mna bralo a to sa sefke nepaci, uz stresujeme cela rodina

dm1
27. okt 2013

@simasa ta ovecka je uzasna uplne tancujeeee 😵

mysiatkoo
27. okt 2013

@lokalistin nestrestuj.... nema nic len tvrdenie proti tvrdeniu...

lokalistin
27. okt 2013

@dm1 wow to by sa mne asi nechcelo ale super

lokalistin
27. okt 2013

@simasa nadherna