• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@lokalistin teda teba by som chcela mat za kolegynu :sunglasses: :grinning: :grinning: :wink:
31. okt 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak, dnes pred odletom na dovolenku, narýchlo jedna tortička.... dúfam že sa bude páčiť. A nedá mi aby som sa nepochválila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: moje prvé medovníčky. Som celkom spokojná, ale ešte sa mám véééééľa čo učiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. okt 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@evicaka kraaaasne medovnicky! :dizzy_face:
31. okt 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence, ja som uz z tej krajky uuuupne na praaaaaskyyyyyy! nie a nie sa mi vydarit! :rolling_eyes: mam prasok super ice, skusila som volne susit aj v rure a nic :unamused: ked dam do rury na 100, pozeram, a ono sa jej normalne kusky tlacia z formy von :confused: rychlo vytiahnem (po 3-4 min), a zvrchu je sucha, puka, ale spodok este polotekuty :confounded:
31. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubobubina to je divné, fakt neumím poradit, děláš ten prášek správně?? Mně se to nijak nezvedá, spíš to tak obeschne a suším taky v troubě.
31. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka máš je nádherné, juj krása :wink:
31. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no asi aj ja :grinning: , lebo ja vsetko co skusam potom zanesiem tam nech zjedia,ale ked niekto iny nieco robi donesie len pre rannu a ja robim poobede a nikto mi nic neodlozi, len raz jeden chalan pre mna odlozil do chladnicky a niektori ludia z produkcie tiez extra nosia pre poobednu ale väcsinou len pre rannu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja uz neviem co s tym, ale robim podla navodu, co je na nom :frowning2:
31. okt 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubobubina ráda bych poradila, ale nevím jak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka prve? krasne ja to nedam minule som skusala,no des,radsej som to hned zjedla :grinning: a okrem toho boli totalne tvrde,co bolo na jednej strane dobre lebo som ich robila hlavne koli notebooku a ten mal byt tvrdy :wink: ale co mi trosku zostalo na jedenie :unamused:
31. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubobubina a ked si nechala volne susit ako dlho?
31. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no musis si vymenit smenu za rannu asi :sweat_smile: :wink:
31. okt 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa dnešná halloweenska na večernú párty :sunglasses:
gaštanová a čokotransferom :wink:
31. okt 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@jakelina Majko asi jsi to byla ty, kdo dělal krém z toho citronového pudinku od Oetkera.Konečně mi je paní poslala,tak bych ho chtěla odzkoušet.Poradíš mi prosím,prosíííííííííím? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Děkuji :wink:
31. okt 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ne ne radsej ozeliem v poobednej je lepsie :wink: ziaden sef a viac penazi a skoro ziadny ludia uplny klidek
31. okt 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin jaaaj tak to ano :sunglasses:
u nas v skolke zas opacne...ranne mam radsej :slight_smile: sice vstavam skoro..ale o jednej som uz doma a mam kliiidek domenko :wink: a penaze tie iste samozrejme :grinning:
31. okt 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@brunila já jsem udělala jako pribináček, jenom jsem dala místo vanilkového ten citronový, korpus potřela citronovou marmeládou co si vařím a dala k tomu mandarinky. Bylo to výborné. :wink:
31. okt 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin samozrejme, že nie sú prvé pečené, ale zdobené. Tiež som ich mala roky ako kameň, ale dočítala som sa že ich treba piecť veľmi krátko, a funguje to :sweat_smile: . A to zdobenie som musela dať, lebo idem do Škotska a vypýtali si ich, tak dúfam že sa im budú páčiť... Ale poviem Ti, je to zaberák na oči aj na všetkooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. okt 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no to je ine skolka, ale ja som hrozny spachtos ja sa nemozem zobudit,spala by som aj cely den. Jak som dosla z roboty co som zaniesla tie kolace,tak som si este lahla a do pol jednej som spala,ale zase v noci tu obsmrdam do 4:00 :grinning:
31. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata mam tu omaslovanu tortu v chladnicke a tetka mi zavola ze ju neberie, ze jej mala ochorela, ze oslavu rusi. a torta mala byt na zajtra. :angry: :angry: :angry:
jej vravim, ze nech si pride pre takuto, ze jej dam inu cenu ako na potiahnutu a ona ze ju vobec nechce!!!!!
31. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ved som aj myslela,ze zdobene-krasne
31. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul preboha co sa s tymi ludmi deje? Ja som mala tiez jednu babu a povedala mi, ked preberala tortu,ze oslavu zrusili, ale ved zjedia ku kave
a teraz buduci tyzden robim pre jednu, co vobec nepoznam a chce 3-poschodovu, tak som jej napisala polku penazi hned a polku potom,kedze ju nepoznam, musim vela objednat,tak to nechcem na svoje naklady a potom zrusia a ona hned v pohode stretli sme sa zaplatila 70€ a caka na tortu a ked zrusi jej chyba
31. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ach jo, to je přístup co?? Jako ti lidi si myslí, že si můžou dovolit všechno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina akoze hruza,to si neuvedomuju,ze to co si pytame ide vlastne skoro vsetko na material? a to ako nam davaju zadara ci co?alebo si mysli,ze ked maju tortu na piatok na 12:00 tak mi ju zacneme robit 11:55 ci co?
31. okt 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul zober tú tortu a choď jej ju tresknúť do tváre :angry: nechcem nadávať, ale takéto správanie ľudí nechápem :frowning2:
31. okt 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 sa tu rehlim s tym ztuhnutym maslom to bude asi aj boliet :grinning:
31. okt 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak pekny den bambule, utekam makat
31. okt 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul baby to čo sa tu deje s tými neprebratými tortami?nejak veľa je toho za posledný čas :confused: ,ty,aduskatt,dada.....sila fakt...
Ja mám robiť tortu poschodovú za 80 eur o tri týždne,normálne rozmýšľam,že si vezmem zálohu :unamused: ,lebo kopec vecí musím dokúpiť a babu moc nepoznám,síce odo mňa už mala jednu,ale človek si už fakt nemože byť istý..
31. okt 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz trochu odbočím, ja mám jednu známu čo pečie tiež torty a jeden jej nechcel zapliť toľko čo pýtala, tak mu povedala, že keď jej toľko nedá čo pýta, tak radšej tú tortu hodí o zem a bude mať aspoň dobrý pocit, tak potom jej zaplatil :grinning:
31. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok