• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

1. decembra 2016 
@mimcak no tak ako som písala vyššie, nabudúce urobím určite tak ako ty si robila :slight_smile: ale som nemyslela, že to bude až taká makačka a za 2 minúty zjedené :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2013 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuul dobre vidim... ta torta to je polovica??? viem, ze si pisala ze odriekli tortu... a potom niekto chcel polovicu, a to si naozaj aj urobila?
a akoze 3 poschodku do zajtra??? odo mna takto chceli tiez 1 poschodku...volali okolo 16:00, ze na zajtra dopoludnia... tak ani omylom... teda ja som v tomto zla...ja doma suroviny nedrzim vo velkom...a nemame ani auto..., takze vsetko nosim rucne a na chrbte, podotym s malym so sebou... takze urcite by som neurobila... nehovoriac o tom, ze je sviatok a tiez mas rodinu, deti a svoje potreby....ja viem, stane sa vselico, ze im odriekla cukrarka a tak..., ale ked si niekto zmysli zo dna na den to rozhodne nie.... :unamused:
1. nov 2013 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 fu, tak takto to som to vycitala v casopise torty od mamy... a ani toto nebolo ono :grinning: :grinning: :grinning: ??? tak ja uz neviem...tak asi viac slahacky treba pridat... sa mi to aj zda, ze 100 g cukru a len 1 dcl slahacky...mozno to cita niekto kto nam bude vediet poradit :wink:
1. nov 2013 o 14:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciahromadkova určite viacej šľahačky, škoda, že človek sa musí najprv popáliť, aby to potom urobil už dobre :grinning:
lebo mne sa to zdalo husté, ale reku keĎ to tam tak píšu, tak to tak má asi byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si myslím, že keby tam bolo viacej šľahačky, tak sa mi to pekne vyšľahá.....teda možno :grinning:
1. nov 2013 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby moja známa robí 3 posch. tortu a akurát dala na fb foto, kde má potiahnuté 1 psochodie a na tom práve plní druhé poschodie a mám dilemu, či jej napísať ako to má robiť, alebo to mám nechať tak, nechcem aby sa urazila, že som moc múdra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak to tu náhodou číta, tak Mirka nehnevaj sa, nič v zlom :wink:
1. nov 2013 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@eliska22 ty jo, tak to musí mít celé špinavé ne?? :astonished: :astonished:
1. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina vieš čo divím sa, ale nemá, šikovná je, baba jedna :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá na výsledok ako v dobrom, takýto postup som ešte nevidela, teda :confused:
1. nov 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dnešný štvorlístok
1. nov 2013 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
@luciahromadkova luci tu neprevzatu som ponukla tej jednej znamej. no ona nechcela celu, tak aspon polovicu vzala, tu s tym yodom. takze rozdala som a zjedli sme len polovicu nakoniec. :rolling_eyes:
1. nov 2013 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ja by som pockala ako sa to vyvrbi u tej kamosky. mozno nasla novy postup.
1. nov 2013 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mia114 krááásne si to vymodelovala. Modelovala si podla nejakého postupu alebo podla figuriek?
1. nov 2013 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuul tak moja tej by som uz neupiekla..jedine ze ti da zalohu aspon 80% :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2013 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moja nocna a dvojdenna rapunzel..boze prosiiiim uz staciiiii, ja uz rapunzel robit nesceeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2013 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (55)
@pipka si si podla mena robila pre seba , tak sa neondej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela no jaasneeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kua...cokolvek spravim, ale tieto princezny nech uz po mne nikto nesce, bo zas sto sedivych mi pribudlo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
1. nov 2013 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka tie princezné vieš tak nadherne urobiť,že táto nebude určite posledná :D
1. nov 2013 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veva1 vevik nestraaaaaaas :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
1. nov 2013 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika266 nááááááááááááááááááádhernéééé tortičky :slight_smile:
1. nov 2013 o 17:27  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky netusim odkedy som tu nebola :confused: nejak som nestihala , ani nevkladam stare tortuse , len z dnesneho dna a monsterku z minuleho vikendu , ostatne uz su zabudnute :grinning: :grinning:
1. nov 2013 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (75)
@simca79 Ďakujem
1. nov 2013 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
príjemný sviatočný večer prajem...pridávam moje
1. nov 2013 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (52)
@pristela teda ale ze sa nehanbis pridavat tortuse na tu istu stranu ako ja :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
co ja mam teraz uboziatko robit? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: sak sa od hanby prepadaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. nov 2013 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka ty jsi kecka :wink:
1. nov 2013 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
babenky, robite nadherne torticky, ja som len taky zaciatocnik a peciem iba pre moje deti ... marcipan robim doma so suseneho mlieka, praskoveho cukru a trosky vody a sem tam farba, ale ked ho natiahnem obcas sa mi trha, poradte dobru fintu, dakujem za kazdu radu
1. nov 2013 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridavam dalsie dve a este jedna ma čaka tento vikend :P
1. nov 2013 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
@jakelina ale nie nie nieeeeeee som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved kto ma oci vidi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj ked teda na svoju obranu musim povedat, ze ja jednu robim asi tak dlho ako pristelka tri :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2013 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Ahoj holky, prosím o radu, můj čtvrtý dort se nezdařil. Totálně se roztíká marcipán...Potřebovala bych tomu předejít, myslím, že je to jedna ze tří věcí, co myslíte?
1. Potahovala jsem dort asi po 2-3 hodinách z ledničky (jindy nechávám přes noc "uležet")
2. Zkusila jsem potřít novým krémem: pudink za studena (crém olé) s máslem
3. Malinko jsem to přehnala s vodou při výrobě potahovací hmoty, ale potahoval se hezky...

Díky za názory..
1. nov 2013 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka Laska moja , ale vsak my sme spojené, tak to akoby tvoje boli vsetky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: a áno /neviem uz kde sme to pisali :grinning: / v sobotu 9.11. ti crn ci budes mat cas a mozme vybehnut :dizzy_face: pridem busom :dizzy_face:
1. nov 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tertery kolko je torta v chladnicke s tym nic nema :wink: aky pomer coho si dala na ten krem ? kolko mlieka a kolko masla ? /tu bude isto problemos/ a ten treti bod tiez s tym nic nema isto
1. nov 2013 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela Ja neviem Žanet, ale Ty nemôžeš byť z tejto planéty... nie, nie... to nie je možné...! Tvoje torty sú neskutočné, nádherné, úžasné!!!! A ešte aj kopec iných vecí, čo robíš..... si pripadám úplne nemožná, ale že úplne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok