• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte kocky tak pridavam moju dalsiu tentokrat som robila pre moju maminu :slight_smile:) ruze som robila prvy krat ale myslim ze sa vydarili :grinning:
2. nov 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: presneeeee to sa prave deje :grinning: :grinning: :grinning: a este k tomu cokoladka, aby ma nahodou menej nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. nov 2013 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a stvorkolka...az na tie kolesa:slight_smile: :grinning: :grinning:
2. nov 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@vlasta80 krásna, maľovala si ju?
a aj stojí v priestore?
ti tu baby dávali návody..alebo si kašľala na to? :grinning: :wink: :slight_smile:
2. nov 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo :astonished: že prvé ruže :astonished:
to by som nepovedala
úúúúúžasnééééé :astonished: :astonished: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
2. nov 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macamac malovala som ju:slight_smile:) a je vo vzduchu trosku, stirodur som dala:slight_smile:)
2. nov 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a mam pre tento tyzden hotovo. Poviem Vam, ze Vas vsetky co peciete viac ako dve torty moooc obdivujem :slight_smile: Ste nadpozemske bytosti :grinning: Opickova je prekvapko pre naj kamosku, bola z nej uuuplne hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dalsie dve presne podla zadania... A teda spokojna som neni ani s jednou a to som si vravela, ze sak su jednoduche :rolling_eyes: Jaj a pri cestickovej si mozte zopaknut autoskolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2013 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
ahoj holky, nádherné kousky tady zase přibyly, opět díky za inspiraci :dizzy_face: a přidávám svoje za poslední dva týdny, teda nevím, jestli jsem je sem už nedávala :zipper_mouth:
2. nov 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (72)
@macamac dakujem velmi ma to potesilo :slight_smile:) a nakoplo do dalsieho snazenia :wink:
2. nov 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf :astonished: :astonished: :astonished:
dokonalééééé :astonished: :astonished: :astonished:
odpadla som :zipper_mouth:
2. nov 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A přidávám moje dva.
2. nov 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
Ahojte, prosim poradte nejaku peknu tortu pre dvojicky chlapcov na 1.narodeniny. Hladala som na nete ale vacsinou su pre parik
2. nov 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krasne ta prva je naj to by bolo aj pre moju mamuru
2. nov 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo chcela by som sa ťa spýtať,či sa tortička nekraja nejako zle ked ju potieraš tou čoko-(neviem ako sa to vola :wink: ) dakujem :wink:
2. nov 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy, mna asi dorazia :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze biela torticka okruhla a staci na nu namalovat srdiecko... +5 pismen ako inicialy deti... torticka pre ich maminu, no jedno z deti ma tak 33 rokov :confused: ...taaak som si pokreslila :dizzy_face:
plus ta, aku uz nesteeem robit, klavne ked je v nej cokolada :grinning:
2. nov 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Pridávam ešte jednu tento týždeň,pre našu kolegyňu Helenku
2. nov 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@mysiatkoo vsetko najlepsie zelame :wink:
2. nov 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 mantinely myslíš tým pásy čokolády napr. s čokotransferom?
2. nov 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja modelujem , len podla obrazkov, nemam na postavicky postup. :wink:
2. nov 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no si sa vyhrala,ja už nikdy viac foťák nevezmem,tiež som písala všetky detailíky,celý jeden deň a ešte celý jeden večer večer predtým.....a foťák mal 3kg.čiže robota nezaplatenááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@elamaslakova nemusí byť čokotransfer......stačí si vystrihnuť také pásy pečiaceho papiera,ako máš boky torty,naň vyliať čoko a po stuhnutí pricapiť na natretú tortu......je to krásne hladké,ale zas omoc vačšia papračka....jja som minule aj krajku otláčala,to bol nekonečný príbeh.....lebo krajka jedna a boky 4...čiže umyť,usušiť a zas natrieť čoko...a tak dokola :grinning:
2. nov 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucula73 tento fotak presne 2,98 mi ukazaa vaha :grinning: takze napodobne :wink: ale tak co by sme neurobili pre radost inych ...ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 moj mal 2,95 :grinning: ,no keby to nebolo bývalo pre dobrú kamošku,teda jej muža,tak to nerobím
2. nov 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Tak toto je nuveriteľné, taká torta.Klobúk dole. Ukazujem to manželovi a on mi hovorí, že ten hľadáčik má byť väčší a vpredu chýba jeden konektor. Neboj, kopla som ho do členku :slight_smile:
2. nov 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vulka zmazala som, co som chcela napisat...radsej si kusnem do jazyka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ale napr. mojmu chlapovi detailistovi som povedala rovno, ze nech sa paci, pod to urobit ty :grinning:
2. nov 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a viete si predstavit ako to dopadlo :wink:
2. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky krasne ste napiekli zase :dizzy_face: . Ja len taku rychlovecku
2. nov 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@vulka to nie je moja tortička,to robila @ajka82 :slight_smile:
ja som robila zrkadlovku pred dvomi rokmi,mám ju aj v albume,možeš kuk :slight_smile:
2. nov 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked som cez sviatky plánovala nepiecť aj tak sa mi to nepodarilo - muffiny pre syna Šimona k meninám
2. nov 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Ahojky všem přidávám včerejší dort váha 5,68kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už jsem jenou takový dělala, jen jsem pozměnila trošku zdobení.
2. nov 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok