Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gumidekmomo
2. nov 2013

Ahojte kocky tak pridavam moju dalsiu tentokrat som robila pre moju maminu 🙂) ruze som robila prvy krat ale myslim ze sa vydarili 😀

mamcas
2. nov 2013

@pristela 😀 😀 😀 presneeeee to sa prave deje 😀 😀 😀 a este k tomu cokoladka, aby ma nahodou menej nebolo 😝 😝 😀

vlasta80
2. nov 2013

no a stvorkolka...az na tie kolesa🙂 😀 😀

macamac
2. nov 2013

@vlasta80 krásna, maľovala si ju?
a aj stojí v priestore?
ti tu baby dávali návody..alebo si kašľala na to? 😀 😉 🙂

macamac
2. nov 2013

@gumidekmomo 😲 že prvé ruže 😲
to by som nepovedala
úúúúúžasnééééé 😲 😲 😉 🙂 🙂 😵

vlasta80
2. nov 2013

@macamac malovala som ju🙂) a je vo vzduchu trosku, stirodur som dala🙂)

mamcas
2. nov 2013

Tak a mam pre tento tyzden hotovo. Poviem Vam, ze Vas vsetky co peciete viac ako dve torty moooc obdivujem 🙂 Ste nadpozemske bytosti 😀 Opickova je prekvapko pre naj kamosku, bola z nej uuuplne hotova 😝 Dalsie dve presne podla zadania... A teda spokojna som neni ani s jednou a to som si vravela, ze sak su jednoduche 🙄 Jaj a pri cestickovej si mozte zopaknut autoskolu 😝

artepf
2. nov 2013

ahoj holky, nádherné kousky tady zase přibyly, opět díky za inspiraci 😵 a přidávám svoje za poslední dva týdny, teda nevím, jestli jsem je sem už nedávala 🤐

gumidekmomo
2. nov 2013

@macamac dakujem velmi ma to potesilo 🙂) a nakoplo do dalsieho snazenia 😉

macamac
2. nov 2013

@artepf 😲 😲 😲
dokonalééééé 😲 😲 😲
odpadla som 🤐

jakelina
2. nov 2013

A přidávám moje dva.

sunnessie
2. nov 2013

Ahojte, prosim poradte nejaku peknu tortu pre dvojicky chlapcov na 1.narodeniny. Hladala som na nete ale vacsinou su pre parik

lokalistin
2. nov 2013

@artepf krasne ta prva je naj to by bolo aj pre moju mamuru

janca13
2. nov 2013

@mysiatkoo chcela by som sa ťa spýtať,či sa tortička nekraja nejako zle ked ju potieraš tou čoko-(neviem ako sa to vola 😉 ) dakujem 😉

ajka82
2. nov 2013

babyyyy, mna asi dorazia 😅 😀 😝 ze biela torticka okruhla a staci na nu namalovat srdiecko... +5 pismen ako inicialy deti... torticka pre ich maminu, no jedno z deti ma tak 33 rokov 😕 ...taaak som si pokreslila 😵
plus ta, aku uz nesteeem robit, klavne ked je v nej cokolada 😀

nika266
2. nov 2013

Pridávam ešte jednu tento týždeň,pre našu kolegyňu Helenku

ajka82
2. nov 2013

@mysiatkoo vsetko najlepsie zelame 😉

elamaslakova
2. nov 2013

@lucula73 mantinely myslíš tým pásy čokolády napr. s čokotransferom?

mia114
2. nov 2013

@lukika ja modelujem , len podla obrazkov, nemam na postavicky postup. 😉

lucula73
2. nov 2013

@ajka82 no si sa vyhrala,ja už nikdy viac foťák nevezmem,tiež som písala všetky detailíky,celý jeden deň a ešte celý jeden večer večer predtým.....a foťák mal 3kg.čiže robota nezaplatenááááááááááá 😝

@elamaslakova nemusí byť čokotransfer......stačí si vystrihnuť také pásy pečiaceho papiera,ako máš boky torty,naň vyliať čoko a po stuhnutí pricapiť na natretú tortu......je to krásne hladké,ale zas omoc vačšia papračka....jja som minule aj krajku otláčala,to bol nekonečný príbeh.....lebo krajka jedna a boky 4...čiže umyť,usušiť a zas natrieť čoko...a tak dokola 😀

ajka82
2. nov 2013

@lucula73 tento fotak presne 2,98 mi ukazaa vaha 😀 takze napodobne 😉 ale tak co by sme neurobili pre radost inych ...ze? 😝

lucula73
2. nov 2013

@ajka82 moj mal 2,95 😀 ,no keby to nebolo bývalo pre dobrú kamošku,teda jej muža,tak to nerobím

vulka
2. nov 2013

@lucula73 Tak toto je nuveriteľné, taká torta.Klobúk dole. Ukazujem to manželovi a on mi hovorí, že ten hľadáčik má byť väčší a vpredu chýba jeden konektor. Neboj, kopla som ho do členku 🙂

ajka82
2. nov 2013

@vulka zmazala som, co som chcela napisat...radsej si kusnem do jazyka 😝

ajka82
2. nov 2013

ale napr. mojmu chlapovi detailistovi som povedala rovno, ze nech sa paci, pod to urobit ty 😀

ajka82
2. nov 2013

a viete si predstavit ako to dopadlo 😉

dm1
2. nov 2013

kocky krasne ste napiekli zase 😵 . Ja len taku rychlovecku

lucula73
2. nov 2013

@vulka to nie je moja tortička,to robila @ajka82 🙂
ja som robila zrkadlovku pred dvomi rokmi,mám ju aj v albume,možeš kuk 🙂

levandulka3
2. nov 2013

a ked som cez sviatky plánovala nepiecť aj tak sa mi to nepodarilo - muffiny pre syna Šimona k meninám

lifinka
2. nov 2013

Ahojky všem přidávám včerejší dort váha 5,68kg 😝 , už jsem jenou takový dělala, jen jsem pozměnila trošku zdobení.