• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

alebo ju teraz zacnem riedit s bielou :grinning:
6. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin presne to ma napadlo, ze riedit to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulkyyyyyyyyy, robím prvýkrát autko z burizonky, len aj napriek tomu, že som ju pred použitím pomlela, tak aj tak mi ostáva po vymodelovaní nie rovný, ale hrboľatý povrch, nepáči sa mi to :pensive: . Potierate niečim vymodelovanú vec pred tým, ako nahodíte na vrch hmotu? Alebo mám pridať viac roztopených marschmallow cukríkov? Ďakujem za každú radu....
6. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja som robila pušku z burizonky a som ju omaslovala a na hrubšie potiahla a bola celkom ok........ale tiež sa mi to moc nepáčilo............možno má niekto aj inú fintu..... :confused:
6. nov 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ja som obtierala bielou coko
6. nov 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky, pridavam moje z minuleho tyzdna
6. nov 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
6. nov 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 , @anda1980 ďakujem babulky, mňa teraz napadlo, len neviem, či to nebude totálna blbosť, ale idem to skúsiť... vyvaľkám natenko hmotu a priložím ju na vymodelované burizonové autko...budem ju hladiť na povrchu autka, nech sa vtlačí do tých jamiek a budem ju hladiť a hladiť a hladiť, až kým nebude povrch hladký, uvidím, či sa mi to podarí :sweat_smile: :grinning: . Potom potiahnem už klasika farebnou hmotou, no držte palce, snáď to nebude úplná hovadina :sweat_smile: :grinning:
6. nov 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 j á potřu čokoládou, vydrží to dýl než krém a hezky to zarovná
6. nov 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 tak logicky by to nemala byt hovadina :wink: len ci neporusis tvar auticka hm? ja som to robila na jednej sovicke a trosicku som ju zdeformovala :unamused:
6. nov 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky este som vas chcela poprosit ci nemate neake inspiracie ako pekne ozdobit macipanom roladu
6. nov 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anda1980 - no mne tá burizonka totálne stuhla, keď som ju chcela tvarovať, musela som ju nahriať v MW, teraz drží tvar, ako keby bola z betónu :grinning: , tak idem skúšať, celkom sa mi to pozdáva, jednu stranu už mám a nevyzerá to až tak blbo :sweat_smile:
6. nov 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ja som tiez nacgala hmotu na to a potom potiahla, ale nemala som ich pomlete a aj tak mi to bolo potom vidiet, u teba by to mohlo fungovat
6. nov 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky, chcela som sa opytat, ci nemavate problem s mmf v poslednom case, konkretne, ked farbim bitter lemon-kou, tak je stale porovita, tazko sa valka, proste otras. ostatne farby su v poho a to skusam z roznych cukrikov, lebo americke sa minuli, ale neviem prist na to, preco je taka hrozna ta zelena, vychadza mi len ta gelovka :angry:
6. nov 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ked robim coko tortu a plnim kremom nutella + mascarpone, pod potahovku mozem potriet aj tymto kremom, alebo radsej omaslovat? Este som to takto neskusala a neviem, ci by sa to netopilo potom ako so slahackou. Dakujem za vsetky rady!!!!!!!
6. nov 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule sladke... az budete mat xvilu cas, ocenim kazdu jednu odpoved na dotaznik o spokojnosti s cukrarskymi obchodmi pre SR www.surveycrest.com/survey/cakes pripadne CR www.surveycrest.com/survey/dorty
6. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anda1980 jeeej dunco aky vesely :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nellynka - ja by som radšej omaslovala...mascarpone pod poťah asi radšej nie, veď to je smotana vlastne... tak radšej maslo + odrezky, alebo maslo + nutela kľudne, ale mascarpone radšej nie.... a budeš kľudne spať, nemusíš sa báť, že by sa Ti poťah roztopil :wink:
6. nov 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladkaspackova používám už dlouho podložku z Ikey, http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/66703500/, mám 2, jednu jsem si rozdělila na menší, je z plastu a nenatahuje se jako vál, válí se na ní pěkně a stojí asi 99 Kč. Silikonové podložky jsem odložila.
6. nov 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja tu burizonovu hmotu natieram rozpustenou mmf hmotou, zarovnam dohladka a potom potiahnem...v podstate je to to iste ako si spravila, len sa mne sa to lepsie roztiera ked si z toho spravim kasicku
6. nov 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. nov 2013 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela pro Božské dorty z Primy se zaregistruj na www.grabuj.cz, můžeš si vybrat pořady z Tv programu českých televizí a pak si stáhnout ten pořad. Jen je třeba na začátku i konci vymazat reklamy z TV. Nikde jinde jsem nenašla, ani na ulož.to. Ale bez problémů stahuji a je to ve slušné kvalitě. Bohužel se to týká jen nastávajících pořadů.
6. nov 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 vidíš, aj tak sa dá, no ja tým že som smart vyvaľkala na tenučko, a v rukách hladila, tak sa mi doslova topil pod rukami tým teplom, no uvidím, ako to bude vyzerať vo finále :wink: . Ak to nebude ono, nabudúce zohrejem v MW
6. nov 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no moja riadne litanie som ti tam dala :grinning:
6. nov 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo hej, vesely sa mi podaril dunco, som bola rada, kedze bol uplne prvy, ja postavicky robit neviem
6. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tak uz viem ktore je tvoje :grinning: :grinning: :grinning: super, takto nejak vyzera 100% spolupracujuci dotazovany :wink: dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
6. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky,pořídila jsem si smart flex,ale něja nevím jak s ním pracovat-je to tvrdý jako cihla-povolí to normálně nebo to mám nahřát nebo co???
6. nov 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marecek4 spracuj v rukax ako plastelinu... povoli
6. nov 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo takže jako s plastelínou-i do formiček a pak nchat zatuhnout? nebo můžu vyndat hned-mám maličké mašličky-silikonku
6. nov 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marecek4 no to zalezi od kvality hmoty aj od kvality formicky ako ti to pojde... mozno sa podari vybrat hned, ak nie, tak naxvilu do mrazaku a potom vybrat
6. nov 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok