• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mysiatkoo tak zkusím a uvidím,díky moc :slight_smile:
6. nov 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim vas neviete nejaky dobry recept na dobosku? budem to piect v tvare obdlznika, dakujem za pomoc
6. nov 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja som mala zbytok puncoviny, tak som tym dohladila a potom normalne potrela maslom s cukrom a drobkami a potiahla :slight_smile:
6. nov 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..........baby moje,.......mám na predaj sušené dubáky, čisté-žiaden mix. Zbierané v pohorí Tríbeč mojím tatinom.....posielam poštou-nie je problém. 7dcl pohár-teda cca 100gramov za 8eur......ak niekto chce, píšte správu prosím......dakujéééééém :wink:
6. nov 2013 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky neviete mi nahodou pomoct niekde tu bol fotopostup na traktor ale nemozem ho akosi najst :unamused:
6. nov 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos..........panelak zasa hviezdi.torta k medzinarodnemu dnu behu, teraz objednala a Janka jej prednesie, ze dojdite si pre nu zajtra rano................dufam, ze bude chciet za nu obvyklych 7 EUR
6. nov 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no lepsie ako kandidati na zupana TA3 :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz teraz mi je s toho zle....
6. nov 2013 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ja som to zapla asi po dvoch tyzdnoch a hned toto:slight_smile:
6. nov 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2013 o 21:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: ja sa morim s medvedom.... a pod chvilou maly ze miminka a ten medved kde ma usi??? a pazury???
6. nov 2013 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova dakujem:slight_smile:)ano hladam aj v dvojke len mi to akosi trva :wink:
6. nov 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a vcera zahlasil ze k narodeninam teda nechce tortu boba stavitela a vsetky stroje ale tortu smedvedmi... ale ze teda nie mackovia, ale les, brloh, jaskynu, stromy, trava a potok, aby mali kde pit a tiez cucoriedky, maliny a jahody...aby mali co jest...a teda 3 medvede- otec medved, mama medvedica a medviedatko.... :grinning: :grinning: :grinning:
tak neviem ci je horsi ten bob alebo medvede a les... a dnes este dodal, ze mami ale ti medvedi musia byt chlpaty a ozajstny.... :grinning: :grinning:
teda nechce zlatych plysovych medvedov, len neviem kde na to prisiel....ved len teraz bude mat 3
6. nov 2013 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@luciahromadkova no zlaty chlapec:slight_smile:
6. nov 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som dnes objavila toto...pomoze niekomu ako inspiraciu na chlapcenske torty- rozne pracovne stroje a auta, doprava... :wink:

https://plus.google.com/photos/100268941642915296122/albums/5590138076593050417?banner=pwa
6. nov 2013 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, chtěla bych poprosit o radu, nevíde někdo, jestlise dají někde v Brně koupit gelové barvy?
potřebuju nejlépe toto http://cukrarske-pomucky.cz/gelova-barva-bishop-violet-fialova-2301/ nebo i nějakou fialovou, růžovou Wilton...a nechce se mi kvůli jedně barvičce platit pošta :-M
Předem díky
6. nov 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ahojte:slight_smile:)) nerobili ste tu nahodou niektora tortu v tvare mila ? myslim ten keksik mne sa zda, ze som ju tu raz zahliadla a neviem sa nikde k tomu dopatrat:slight_smile:)) dakovala:slight_smile:))))
6. nov 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Super postup si si dala do albumu... Aj som sa ťa chcela opýtať, ako sa ti piekli tri korpusy, ale si to tam vysvetlila, že asi eee :slight_smile: A keď pečieš aj dolu tak sa ti to dobre upečie? Nepripečie sa? Teším sa na finálny výsledok :slight_smile:
7. nov 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, robil uz niekto orechove cesto z cervenych orechov ??
7. nov 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ewana73 ani nevim, ze takove existuji. :grinning: :sweat_smile:
7. nov 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sticker dik tie dva male boli dobre, ale ten velky splasol uz som tak piekla a vzdy v pohode ale neboli take vysoke formy, boli klasicke a to bolo ok, ale teraz mam nove tie vysoke 10 cm a to neni dobre :cry: no co uz poucila som sa
7. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy pomooooc, ja som nevedela vek maleho pre ktoreho idem dnes torta, podarilo sa mi vsetky sms aj cisla co mi volali a novoulozene zmazat z telefonu, ta ksom sa modlila, nech mi pani nezazvoni hned pri dverach a zavola skor... ale problem, moze byt takyto vlacik pre 5 rocneho? :sweat_smile: lebo mam sto chuti ho prerobit na tomasa aspon :confounded: ked prvy krat volala jeho babka, tak som mala pocit ze ma tak 1-2 roky
7. nov 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@aduskatt nelikeuj a hod konent :wink: :grinning: pliiiis
7. nov 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ano su to slachtene orechy ,su sladsie ako normalne klasicke orechy a obsahuju viac "oleja" :wink: este som z nich nerobila cesto tak rozmyslam,ci nebude velmi tazke..
7. nov 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 sak ked dam lajk, znamena, ze secko v poraaadecku:slight_smile:
7. nov 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt tak vis, mne to nestaciiii, lebo niektori likeuju automatikus... vidia fotku a supnu ho tam
:wink:
7. nov 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 :slight_smile: ked sa niekto nieco pyta adam lajk, tak to je pre mna vyjadrenie suhlasu:slight_smile: ale sak som Ti okomentovla na FB:slight_smile:
7. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewana73 Aj ja som vcera rozbila taketo cervene orechy! Ale mala som len 3 ks, ostatné boli normálne. A teraz neviem, kde som ich vzala, ci spod nášho orecha, alebo ci z tých , ktoré som našla inde...
Ake su to orechy? Lebo som mala pocit, ze sú to nejake kazové, zlé, nejedla som ich, ale mám ich odložené... Nikdy predtym som take nevidela :confused:
7. nov 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ako ked citam tie komenty niektorych 3-rocnych deti, ze nema byt hrackarsky nema mat oci a tak dalej, tak je to asi pre 5 rocneho dost detske
7. nov 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin no tento sice oci nema, len je pekne detsky farebnucky :sweat_smile:
7. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok