• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@njonja jeeej, ďakujem. A všimla som si nejaký prídavok u teba, gratulka veľká :slight_smile:
7. nov 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mia1111 niekedy to býva to isté :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 dakujeme! Este sa tesime tak potichucku:slight_smile:
7. nov 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@njonja tak teda potichucku gratulujem aj ja:slight_smile:
7. nov 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt celkom potichucku dakujem:slight_smile:
7. nov 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
no, vysledok mojho vecerneho besnenia:slight_smile:
7. nov 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@njonja chápem, držím palce :slight_smile:
7. nov 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a čo z toho bude?
7. nov 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 prekrasne torty
@njonja soni gratulujem a mrzi ma, ze nevysli tie lampiony...
7. nov 2013 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 nieco na knihu a nieco na promocnu tortu
7. nov 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja - jéééééj, aj ja sa pridávam a potichúčky gratulujem a držím palce :wink:
7. nov 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 - a vieš, že máš asi pravdu? :sweat_smile:
7. nov 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 to si robila stencilom tie rybky? co si pouzila na vyrobu sablony pls?
7. nov 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no nemaaaaaaa chybu zena moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta ruza! aaaaach :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: tisko zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. nov 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no nemooozem z teba, uuuzasneee vsetky :wink:
ale co z coho ja idem do kolien su tie tvoje "dierky v nose na postavickach" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: špičkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
8. nov 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som kooonecne dokoncila tu moju nadielku...no poviem vam, mam dost popri robote a detoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
mna taaak boli chrbat, ze ledva zijem :confounded:
musela som si dojst na chvilku nohy vylozit, kym to poskladam a nafotim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
fotim ale az rano..za denneho svetla, bo dnes by ma tie tiene uuurcite do hrobu priviedli :angry: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps prosim prosim receptik na pagaciky :dizzy_face:
8. nov 2013 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vladi ako neskutocne kraaaasne torticky, jednoduchost je top:slight_smile:))
8. nov 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak konecne som sa sem dostala....pridavam moje posledne a hlavne tu moju nestastnu coko :grinning: dakujem @dm1 no a este jedna nepecena pre našu neterku ...
8. nov 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@vladiella ja dávam suroviny tak "od oka" tu tu je recept jediné, čo viem presne je, že som tam dala 1 kg polohrubej múky :0) a 6 pod šupkou uvarených zemiakov. kvások z čerstvých kvasníc, mliečko, 3 ks syrečkov Apetito, soľ a štipku cukru, 1 šálku oleja. Zemiaky treba uvariť a nastrúhať na strúhadle a zapracovať do cesta nechať vykysnúť a upiecť
8. nov 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babule neviete mi poradit v akych rozmeroch by ste robili tortusu dole kocka a potom dva kruhy akoze 3poschodova nechcem aby zas mala 15kg ale chcem aby bola 3poschodova neviem sa rozhodnut mm mi v praci ma vyrobit stvorcovu formu tak nech mu viem dat instrukcie. Dakujem pekne
8. nov 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 asi 25 x25 a na to dáš třeba kulatý 20 a 16???
8. nov 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dorobene :dizzy_face: zadania:babka s dedkom v zahradke ako sedia spolu na lavicke(dedko ma narodeniny a zaroven vyrocie sobasa), krstinova podla jednej co som robila pred vyse rokom pre kamoskinho syna a kniha kde na jednej strane ma byt datum narodenia s casom, na druhej den narodenin a cislo 20 v strede zaujmy mi neboli ziadne povedane a cisto len datumy sa mi nejak nezdali, tak som nad tym hodinu sedela a pozerala ako to nejak dorobit-a hviezdicky su kriklave zelene-bitter lemon, len som to rychlo fotila este nie pri riadnom svetle a ked som sa potom rozhybala ze ju odfotim este raz, akurat mi zazvonila ze prisla pre tortu
8. nov 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
taaak zienky mam jednu hotovo ten traktor ma straaaaaaasne nasral :confounded: taaak sa mi to nedarilo :unamused: tak som zvedava na rekciu pri prevzati:slight_smile:inak krasne tortuchy ste popiekli :wink: :wink:
8. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
cafte mile moje...no moje ..ale teda som mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tolkoto si uz nevezmem aj keby som umriet od hladu mala :sweat_smile: :frowning2:

keby mi tak aspon deti niekto vzal :sweat_smile: :grinning:
8. nov 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pipka krasne :slight_smile:
8. nov 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, pridavam prave dokoncenu pre krstňa :slight_smile:
8. nov 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@viera6 dakujeem :dizzy_face:
8. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlatko ,ale dobraaaa si !!!! Alex a dedusko nemajuuu chybu !!! teda aj modrí by boli dobrí ale tych som ted robila aj ja , mierne zmutovanych tak nejak na nich nemam naladu :grinning: :grinning: :grinning: Prsty a nervy bozkavam , Pipuš :dizzy_face:
8. nov 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no tie su krasne, take uhladne a esteticke :dizzy_face:
8. nov 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok