• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@bzucinka2 dakujem :wink:
@anibas dakujeeemm no nabuduce davam tri a masla davas kolko na liter
@hejdita cize aj viac masla asi , no nic najlblizsiu uz asi aj na meniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: upeciem :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem za rady
19. okt 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pudingovy krem by mal byt v pomere 1:1 s maslom, cize ked 250ml mlieka tak 250g masla
19. okt 2010 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bez blesku je fialova
19. okt 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dakujemmmm, uz zapisujem nech mi dalsi netecie :wink: :wink:
19. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja davam do kremu viac pudingu ale pod potak ak mam nadstavovat maslo tak pudingu menej aby to netieklo......inak davam ciste maslo s cukrom pod potahovku a radsej urobim chutnejsi krem ....aspon mne viac chuti ze nieje taky maslovy....ale ako pisem kolko ludi tolko chuti kolko ludi tolko roznych sposobov a zvyklosti v priprave je z coho vyberat :grinning: aspon
19. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokiri ešte neviem, viem len, že to má byť dinosaurus pre 4.ročného chlapčeka - ktorý sa mi mochodom v nich dobre vyzná :confused: ... ďakujem za postup, už som si ho uložila. Cmuk
19. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Shrekove uši som spravila čisto z poťahovky, ani som ich dokonca nerobila dopredu, len som si urobila šúľok, na konci s kosticou spravila dierku a nechala chvíľu len tak ležať na stole. Po asi pol hodine som ich napichla na špajle a zapichla do hlavy - trošku istila jedlým lepidlom.
19. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 diky, vyskusam niekedy..:slight_smile: bo neviem ci som mala zlu hmotu, alebo som to nerobila dobre, ale bud sa mi nastrihnute odlomilo, alebo zalepilo dalsim strihom spat..:slight_smile:
@zlatat dik..:slight_smile:
19. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca dobra otazka, bianca, toto ani ja nechapem, myslim, ze @alionuska stale robi s MMF ... je skratka dobra, no :slight_smile:
19. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 @bianca ano robi z MMF ved pisala vcera ze v umyvadle umyva naraz a teraz minula tusim 20 balikov. Pre mna je to tiez velka zahada :confused:
19. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka, dakujem ti za ten receptik na punčový rez. Tak ja sa s tym popasujem - cervene farbivo tam nedam a namiesto puncovej aromy pravy punc - http://www.expres.sk/vysielanie/novinky/747/recept-na-pravy-vianocny-punc.html

Dufam, ze z toho nieco stvorim... (Dam vediet.)
19. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky prosim o radu tchan slavi v sobotu 60 a ja bych potrebovala recept a inspiraci na nejaky dort koupila jsem si 1kg K2 chtela bych nejaky 2patrovy muzete mi prosim nekdo poradit a napsat recept na 2patrovy dort korpus + krem?Piste i do IP dekuji moc!
19. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca 4 cukriky,tri kila cukru a takto robim aj 4-5davok za den...postupne,napriklad ked sa vypekaju torty,medzitym si miesim MMF! :slight_smile:
19. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska a prosim porad aj mne :sweat_smile: ako by si potiahla tortu vysoku asi 30cm bude to budova z trocha sikmou strechou... korpus bude velky asi 20x25cm myslis ze sa to da potiahnut v celku MMF tak aby tam neboli skarede zahyby???? ??? :confused: dakujem za odpoved ak budes mat cas :slight_smile:
19. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita nepúšťaj sa ty moja do vysokých :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: zlezie ti poťah :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim robim to pre tetu....jakoze spidermana na budove si vymyslelatak som uvazovala ci mam vyvylat dva dlhatanske platy a tym to obalit alebo urobim dvbe a dam ich na seba a spevnim slamkami a ten spoj zamaskujem treba tak ze urobim kachliky nato.....no stale spekulujem prave preto aby mi nezjel potah :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tri potahnem s tym ze ta tretia bude strecha takze to mozem podbyt drevom :grinning: a tym zamaskujem dalsi spoj :grinning:
19. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utekám dievčatá - čaká ma "stará mama" - zafarbila som si málo WI a nezvýšilo mi na ruky :angry: :angry: :angry: :angry:
19. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. mam na vas velku prosbu, no mozno aj na teba @alionuska - lebo som si vsimla, ze ty si robila nejake puncove torty. mam poziadavku na 3 kg puncovu tortu. neviete mi poradit nejaky recept, presny pomer surovin, aby mi vysla aj s potahom 3 kg. priblizne. tak na potah minim 0,5 kg marcipanu. vdaka moc za radu.
19. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca - naša majsterka hovorí, že fialová je necukrárska farba.... ale mne sa táto torta ľúbi. :slight_smile:
@danciacik @maznacik007 @reruna @sylvia75 - krása, klobúk dole! Ten Macko a lienka sú krásne, neviem, kto ich robil. Ale i vláčik a Spiderman.
19. okt 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka - pekná tortička.
19. okt 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa opýtať do čoho mám dať korpus ak ho chcem dať do mrazničky?Aby mi nezmokol. :unamused:
19. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 preco necukrarska?..:slight_smile: vsak je to pekna farba a da sa aj pekne kombinovat..:slight_smile:
19. okt 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem veľmi veľmi si ma potešila :dizzy_face:
19. okt 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 prečo necukrárska ? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja by som dala do sacku, mam tak aj omrvinky na puncovinu a su normalne suche :slight_smile:
19. okt 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana prvni strana dolu nejdelsi prispevek od alionusky :wink:
19. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vdaka vam a dalsim webovym strankam som zrobila svoju prvu tortu, kuk fotky
19. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajulik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekna pekna velmi pekna kedze je prva paradna jemna jednoducha krasne spracovana len tak dalej :wink: :slight_smile:
19. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok