• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela ach, dievča, ja z teba nemôžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už som si aj povedala, že tvoje tortuše nebudem ani komentovať, lebo však to sa ani nedá .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale túto jednoducho musím okomentovať lebo je bombová a pri pohľade na tie tvoje výtvory si vždy poviem, že kam sa ja hrabem a mám chuť s tým skončiť :grinning: ale potom si zas hovorím, že sa musím veľa snažiť a možno sa raz ku tebe aspoň priblížim :dizzy_face:
12. nov 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
AHOJTE, mam jdnu otazocku, je tato gelovka telovej farby? je vhodna na pouzivanie ako telova? vdaka
12. nov 2013 o 14:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nááááááááááááádherné a zapomněla jsi napsat jaký máš krém a korpus :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps ty si trdlo :grinning: :grinning: :grinning: inak vzdy toto ma napadne ked vidim ja tvoje chutné postavicky :sweat_smile:

@jakelina nemozem predsa prezradzať vsetko , bo by ju chceli vsetci !!!! je lahká, nepriberá sa z nej a vydrží aj päťdesiat rokov nepokazenááá a za pár šupov-teda skoro zadarmo, teda dobre zadarmooo :grinning:
12. nov 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela :grinning: :grinning: ale má jednu chybu, pak nemůžeš prodávat dorty na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to tak lehký s dietní dort, že skoro nic neváží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
12. nov 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela pripúšťam, že som trdlo a riadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale vidím, že v tom aspoň nie som sama a je pravdou, že tvoje tortuše majú na mňa silno motivujúce účinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela, tu je ta torta este krajsia ako v tom casopise, asi to bude tlacou...a znova torta perfektna :wink:
12. nov 2013 o 15:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas jám mám uloženy tyto fotky jako inspiraci
12. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela ahoj, nadherna torticka asterix a obelix, ako aj ostatne tvoje torty, su uzasne a nemaju konkurenciu
Uz davnejsie som sa Ta chcela opytat, ze ako robis tu travu, ze na vrchu je taka do spica, mala si to uz na viacerych tortach a neviem prist na to, ako to robis, iba ak rucne vytiahnes do spicky, hm? :wink:
dakujem
12. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 no ja som to robila na tu dvojposchodku,ale to je taka malinka spodok 20 a vrch 10 cm a tam som si zarobila 50g hmoty magic decor,ci ako sa to vola,ale este sa mi trochu zvysilo. urobila som 7 ks. tak neviem... je fakt kratucka. na taku 20 cm priemer ti treba 4 ks.
12. nov 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova no v tom casaku , kukam ze z nej aj kustik ten co to upravoval odrezal :grinning:

@anda1980 kujeem , si sladkaa, tá trava sa robi uplne jednoducho a rychlo , to len das kusok hmoty medzi dlane abo prsty a vyšúlkas to , sa ti to same na koncoch tak urobi do spicov, pak len kosticou v strede pritlacis na tortusu a mas dve steblá travy :wink:
12. nov 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt fakt? tak to vyskúšam. Dúfam, že to stôl v zdraví prežije. :slight_smile:
12. nov 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinucha no, moj to zatial prezil:slight_smile: tym budchnutim odstranis vzduch znutra cesta
12. nov 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jeeeeeeej, perfektni su! velmi sa mi paci ten spokojny vyraz v Obelixovej tvari :slight_smile:
12. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin moja, držím palce, neboj, bude to OK. Mne brali 3 šošovičky-znamienka......lebo sa kožnej nezdali pri jej vyšetrení......poslali aj na rozbor, ale mala som to OK.
držím palce moja!!!
12. nov 2013 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, mozem poprosit o overeny recept na krajku z domacich surovin, dakujem :slight_smile:
12. nov 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aa hura , mam hotovo s fotkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: som to dala konecne dokopy bo do časaku slo len minimum , no a presne takto isto robim vsetky postavicky , s vodou hmotu roztiahnut do stratena a pak spoje rúk , hlavy atd nieje vidieť - teda pokial mám cas sa s tým naťahovať :confounded: zvacsa nemam , takže spoje neriešim ..
12. nov 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela ake jednoduxe na obrazkox :grinning: :grinning: :grinning: skoda len, ze pri pohlade na obrazky sa neprenasa aj sikovnost ruk a umelecke citenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela uplne uzasne, super super super
12. nov 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. nov 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neporadite niektora? ako spravim olivovu zelenu, co mam zmiesat? vdaka
12. nov 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem :slight_smile:
12. nov 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte......tortarky :slight_smile: .....nepiekla ste niektora tortu kmen stromu?velmi maličko som našla na nete inšpi... planujem pre mangela upiecť.... ma rad drevo.....nenašla by sa nejaka inšpiracia....prosiim.Dakuujem
12. nov 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzzy12 je to celkom jednoduche videla som to v casopise, treba davat na plech po 2 lyzice svetleho a po 2lyzice tmaveho cesta do stredu plechu az kym sa to minie po upeceni je korpus ako kmen boky len potres kremom a vyryhujes ako pen stromu
12. nov 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadussh zlena + malinko pridavat hnedej

@mysiatkoo čo ti ja viem ? :grinning: ale viem ze mam strasne sikovne ruke , hlavne , ked mi pocas malovania z nich vypadne stetec a ja ho nahanam , len aby nedopadol na látku :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela ta je božská :wink:
12. nov 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela super postup :slight_smile:
12. nov 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Nádhera - krajšia ako v časopise :wink: :wink: :grinning:
12. nov 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
Jste uuuzasna!!!
12. nov 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nemáte náhodou osvědčený recept na jahodový krém?? :slight_smile: Díky moc :grinning: :wink:
12. nov 2013 o 19:56  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok