Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
13. nov 2013

@jakelina jojo, udělala jsem si radost a fakt super. \myslím, že si ještě někdy radost udělám

pristela
13. nov 2013

@pipka aale som dostala tri krabicky ATB ☹ v kazdej su len tri tablety cize uzivam po jednej tri dni , pak desať dni prestavka a zas tri dni , pak prestavka zas desat a pak posledne tri, zatial mam za sebou este len prvú várku 🙄 aaale zas budem pak kraaaaaasna 😀 😀 😀 😀

@broucek2 náááááádhernaaaaaaaaaaa

jakelina
13. nov 2013

@pristela ty jo, tak to jsem ještě neslyšela, co tě skolilo za potvoru bacila, takové zvláštní antibiotika 😝

brunila
13. nov 2013

@broucek2 krásná růžička,jsi šikovná.Hezké stínování..

broucek2
13. nov 2013

@pristela děkuji

pristela
13. nov 2013

@jakelina by si fakt neverila 😀 ale mam to od kožnej 😀 😀 bo už ma ten moj xsicht nebavil 😀 😀 😀

brunila
13. nov 2013

@pristela ty jsi v tom modelování neskutečná.Klobouk dolů,ten postup je dokonalý!!!!

lokalistin
13. nov 2013

@broucek2 nadherna

anda1980
13. nov 2013

@broucek2 nadherna ruzicka, a tie listky su nadherne, ako zive. aj motyl je krasny, si sikovna

jakelina
13. nov 2013

@pristela neblázni, já jsem si na obličeji ničeho nevšimla, měla jsi ekzém nebo něco? 😒

jakelina
13. nov 2013

@pristela a působí to i na krásu, kdyby mi to pomohlo, tak si to jdu taky nechat napsat. 😀 😝 😝 😝

zuul
13. nov 2013

@wera.g ahoj prosim ta ked sem nakuknes, chcela by som detom urobit cake pops. prosim ta ty mas formu tu elektricku alebo aj v silikonej forme sa daju upiect gulicky?
vsade na nete som nasla ze je to cesto, plnka zmiesane a urobene do guliek. no mne sa viac pacia, ze ta gulka je vlastne len piskotove cesto.
mas nejaky speci recept na pops?
dakujem za akukolvek radu, dufam, ze to neberies tak ze vyzvedam tvoje tajomstva na pops 😲 len by som chcela aby chutili. dakujem

broucek2
13. nov 2013

@brunila děkuji a to je přitom tak jednoduchá, když se ví jak na to. Vždy jsem se trápila, abych to neměla flekaté

pipka
13. nov 2013

@broucek2 kraaasna 😵

broucek2
13. nov 2013
pipka
13. nov 2013

@pristela kua...no aj krasna aj sikovna...sak s tebou bude na nevydrzanie 😅 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
13. nov 2013

@aduskatt no nie som technik na fotaky...fakt netusim 😅
jedina moja rada znie napisat Jeziskovi a novy fotaaaak 😅 😀 😀 😎

rachel36a
13. nov 2013

ahoj kočky, skoro celé leto som trávila po nemocniciach a lekároch a nejako som zabudla na kúpu časopisu Torty snov číslo 3... nemáte niektorá predať...ďakujem

aduskatt
13. nov 2013

@pipka jezisko ma ine starosti tento rok ako fotak😨)

aprilka9
13. nov 2013

ahojte baby, neviete mi náhodou niekto poradiť, že ak robím takúto plnku : 1 karamelové Salko, 4x100g čokoláda na varenie, 1-1,5 dcl silnej kávy, 100 g práš. cukor, 4 Hery (ja dám maslo), tak čo potrebujem dať na tortu pod poťahovku, aby nemäkla??? Môžem aj tú plnku rozotrieť? Vydržia mi dve poschodia bez výstuže s takouto plnkou? Bude to moja tortová premiéra, tak vám budem vďačná za každú odpoveď 😉

luciahromadkova
13. nov 2013

@mysiatkoo to si zafarbila tie bonpari? lebo ja som dnes kupila 3 baliky bonparov a ani v jednom nebol biely 😉 len same cervene, zelene, zlte... tak rozmyslam na jazierko len karamel upalit alebo zmiesat zlte a zelene bonpari a este ma napadlo ked si to davala do potiahnutej torty netopila to ganache, lebo zanetka mi pisala ze to treba dat do korpusu, len torta bude uz obmazana ganache, tak ci sa mi to nepototo a este ci to nenavlhne v chladnicke lebo by ma porazilo...dakujem

pristela
13. nov 2013

@aduskatt andelka ja mam foťak za 49€ a v tej cene bol zarataný uz aj kurier 😀 😀 fachčí mi teda nonstop niekedy aj kazdy den a ze fotim vzdy vela foto aby som mala z coho pak vyberat 😅 , už vyse dva roky 😵 fakt by sa ti oplatilo , bo pri tejto "práci" su foto velmo dolezite 😉

@jakelina joo , ale už som to mala fuc , no mala som uz objednany termín , tak som tam sla, nech mi povie ci aj kozmetiku mam v pohode atd , tie lieky mi dala aby sa mi to nevratilo , som o nich citala a su vlastne na vsetko 😀 😀 možno aj na rozum zaberu 😀 😀

@pipka Pipuš, všetko to robím len , aby som sa ti vyrovnala 😵 😵 😵

pristela
13. nov 2013

@luciahromadkova andelka, ja som to tiez zapichla do sice potiahnutej torty do korpusu ,a le ten bol obmazany , a netopilo ani mi nic nenavlhlo , dala som vecer do chladnicky dorobenu tortu a rano si dosli po nu v pohode , dokonca cestovala hodinu autom a prezila bez ujmy , biele /nie priesvitne/ cukrose boli tusin v tych ice bon paroch

pipka
13. nov 2013

@pristela boooze az sa mi sadlo trasie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
este aj vtipnaaaaaa jak ja 😅 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
13. nov 2013

@pristela sak nieco poriesime

luciahromadkova
13. nov 2013

@pristela dakujem pekne, este zajtra mrknem 😉

luciahromadkova
13. nov 2013

akcia, este pridavam v billa tatranske maslo 250 g som dnes kupila za 1,37 E a zaruku ma do 22.12.2013-25.12.2013 😉

mysiatkoo
13. nov 2013

@luciahromadkova jj, pridavala som gelovku, lebo som mala rovnaku farebnu skalu ako pises 😉 ...a ja som to hadam ani do korpusu poriadne neprerazila, skor som to len oprela kusok do ganache a podoprela poriadne spodok na bokox

mysiatkoo
13. nov 2013

@broucek2 kraaasa 😵

halienka
14. nov 2013

@aprilka9 to bude dvoj či troj poschodová? Ak je dvoj a to vrchné poschodie nebude nejaké moc veľké a s ovocím tak vydrží aj bez výstuže, pri troj poschodovej už by som to vystužila, aspoň teda tak, že do úplne spodného by som napichala slamky so špajdlami a na tom by stálo druhé poschodie a ak je to tretie maličké, tak už by som to nechala tak, ak je aj to tretie nejaké väčšie a ťažšie tak by som yvstužila aj druhé poschodie. Čo sa plnky týka takú som ešte nerobila tak neviem posúdiť či môže aj pod poťah, vyzerá že by možno aj mohla keď je tam len jedno Salko a až 4 maslá (predpokladám veľké). Urob tak, že naplň tortu a zbytok čo ostane tak ešte k tomu primiešaj maslo (poprípade doslaď práš. cukrom alebo pridaj nutelu) a to by malo byť bez problémov už potom myslím si. Ale istotu nemám, možno babky budú vedieť lepšie, čo to salko pod poťahom urobí. Ja to radšej neriskujem a robím si pod poťah osobitne vždy maslo s cukrom poprípade s nutelou.