• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pukica take male aj kupiš hotove za par centov :slight_smile: aj ja to mam v plane pod minitortičky na stužkovu :slight_smile:
16. nov 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešná jednoduchá :slight_smile:
16. nov 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@adrika202 to vazne? :-O a to normal v papiernictve?
16. nov 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vy ale nadherne vytvori pridavate :dizzy_face: . Nemam na Vas moc casu ale sem tam nakuknem prave som dopiekla 3 davku medovnikoveho cesta tak mam zabavku svietniky budem vytvarat. Ale buduci tyzden isto nakuknem bo robim elektricku gitaru v zivotnej velkosti :confused: . To kolega na mna taku kulehu vymyslel najskor len mas termin stale a ja ze ok drzim ti ho a potom z neho totok vypadlo bude veselo :confused:
16. nov 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pukica u nas maju aj v papiernictve ,ale v každom cukrarskom obchode určite a na e-shope na 100 % :D NAPR: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/zlate-tvrdost-1050/
16. nov 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 jejdanenky,dakujem krasne,prestudujem si to,len dufam ze mi do stvrtka dojdu bo na piatok mam mat hotove torticky,uf :unamused:
16. nov 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked objednas zajtra v utorok ich mas doma :slight_smile:

@pukica
16. nov 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 prosím ťa vyprávaj na mňa slovensky :grinning: :grinning: :grinning:
ja analfabet :grinning:
čo je SUGARVAILOVÁ krajka :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
fakt nemtuším
@pristela :astonished: :astonished: :astonished:
cica očuj, ja som sladká žienka? :astonished: :astonished: :astonished:
noooo....ďakujem teda za poklonu :wink:
aaale ja som sladká len v tom zmysle, že dokážem sprásknuť tu pri vás v pohodičke celú študentskú pečať - väčšiu gramáž :grinning: :grinning: :grinning:
šak čo nepamätáš moje infantilné výtvory? :grinning: :grinning: :wink:
a inak- v akom albume? čo máš? neviem. ja reagujem na tie bábiky, čo tu bola foto, že to od teba majú...tak reku, či vyrábaš ešte aj to :confused: :astonished:
a ak áno, tak JA CHCEEEEEEEMMMMM :wink: teda nie ja -ale dcééééérenke :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 moc krat dakujem,idem teda na to :slight_smile:
16. nov 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky sikulky, idem zasa pre radu idem piect korpus v miske 29 cm priemer (cokoladovy korpus) a neviem z kolkyvh vajec ho mam spravit. Bude stacit z 9 vajec? Vopred dakujem za radu
16. nov 2013 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac jasne, ze si sladká , aj keby len puding navaríš :grinning: :grinning: no to som spominala albumy na fb co mam :sweat_smile:
16. nov 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte sikulky,

surne potrebujem pomoc...neviete mi poradit ako mam spravit najjednoduchsie odtlacok pier na torte?potrebujem mat na torte odtlacok pier a neviem ako to urobit...dakujem pekne za kazdu radu
16. nov 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočkyyyyyyyy čim je robeny ten ornament ..asi lištou ale ktorou :slight_smile: prosiiiim :slight_smile:
16. nov 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica na www.peciem.sk teraz davali reklamu, ze maju podlozky pod mini torticky :slight_smile:
16. nov 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 Pozri OB formy myslim ze je tam ta silikonka
16. nov 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 to je silikonova forma, má ju aj "mnamuela" v obchode ... aj na FB formičky čo sú, ja ju mám odtiaľ
16. nov 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridam Vam sem aj moju tortu. Inspirovala ma @maya30 ktorej dakujem za inspiraciu. :wink:
Torta sa velmi pacila aj ked teda Vasim nesiaha ani po podlozky. :grinning: Ale neva. Ja peciem torty 1-2 x do roka.
16. nov 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@nika266
@muffinka8
@petkaa28 dakujem vam krasen ale tie ceny za kus silikonu ktory využijem len sem tam..idem im to vykecat teda :slight_smile: nech si zvolia iny ornament :D
16. nov 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 dakujem za odpoved aj tebe,na to pecieme.sk je to podstatne drahsie ako na pecenie hrou,ale dakujeeeem :wink:
16. nov 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 jeeej moja torta :slight_smile:. je to robene silikonovou formou na krajku mam tu lacnejsiu variantu z FB od Martina co robi formy
16. nov 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuziq Ja pouzivam White Icing,alebo doma robenu z cukrikov
16. nov 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@7557beky ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
16. nov 2013 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedny dnešní muffinky :slight_smile:
16. nov 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@adrika202 ano, ako pise Danka, od Martina z FB je za 16eur
16. nov 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 netrap sa torta je krasna a prepracovana...nic si nepokazila, ak chcela vsetko ostatne rovnake mala povedat sama, alebo ti opisat co ano a co nie....
ja to robim tak, ze vzdy mailom pisem zoznamy korpusov, plniek, a take tie vseobecne okolo toriet, a nech napisu aka tema a co sa im rozhodne nepaci, teda nechcu a co sa im paci a tiez o torte malokedy komunikujem telefonom, lebo ten email je zaruka, ze aj oni musia detailnejsie premyslat co chcu..
a inak ma napadlo... riesit taketo drobnosti na detskej oslave sa mi zda trocha nie celkom normalne :unamused: (a to mam za sebou 2 oslavy mojho syna- jednu s kamosmi a jednu s rodinou a 2 torty, vratane obcerstvenia, zabavy deti...a doma vyrobenej výzdoby hlavne ked vidim, ze z oboch toriet nam zostal fakt kusok a syn ma postavicky, zvieratka a auta na detskom stoliku, kde sa s nimi hra.. :grinning: )
16. nov 2013 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 myslíš tú krajku,to je silikonka,ak prídeš do PT požičiam,alebo ani nie silikonka,neviem čo je to za matroš ,ale mám ju
16. nov 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac sugarveil je prášok na výrobu takýchto krajok a potrebuješ na to špeciálnu formu do ktorej rozotrieš tú hmotu necháš vysušiť a krajka je hotvá.Neviem či som dosť Slovenská ,alebo nie. :grinning: ,ale inak to neviem vysvetliť.
16. nov 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova aj ja komunikujem len písomne, aby som sa k tomu mohla vrátiť stále. A to mi tiež napadlo, že keby šlo o svadobnú tortu a neladila by s výzdobou, alebo niečo také. Ale práve preto, že šlo o detskú, tak som sa zamerala na tú opicu :sweat_smile: a ladila to k nej, lebo zvyčajne sú podstatné tie postavičky. Myslím, že tomu dieťaťu bolo úplne jedno aké tam boli gombíky :pensive: tortu som neodflákla, nemám sa za čo hanbiť, ... asi som len trochu nechápavá :grinning: :sweat_smile:
16. nov 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok