• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@adrika202 myslím,že tu knihu robila @dm1 či ako ma meno a tu krajku ma aj Martin na FB
16. nov 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky..pridavam moje dve najnovsie trotuse.vy ste zase krasne dielka popridavali.
16. nov 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
pridavam svoje pre mojho synceka na oslavu- jednu s kamaratmi a jednu na rodinnu oslavu

jedna s medvedmi, nakoniec som dala jazierko, dakujem za rady @pristela a @mysiatkoo, bonpari biele ice nemali a tak som roztopila mentolove cukriky sfinx Vetrovky
https://www.google.sk/search?q=cukriky+vetrovky&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=2NSHUpj4Cqq64AS02YCQAQ&ved=0CC8QsAQ&biw=1280&bih=898
bez problemov, su priesvitne akurat mi chybala este potrebna zrucnost a bola som z toho nesvoja, ze ako to dopadne... ale uz budem vediet ako niekedy nabuduce...
medvede... mhm, tak jeden z tej cokohmoty sadol viac a tie dva uz isli lepsie, ale mne chyba ta zrucnost a lahkost a nepomohli mi ani tie plastove potvory z hrackarstva....preco ten moj drobec nechce radsej miluckych medvedikov :wink: (ale co mama neurobi pre svojho drobca....)
korpus kakaovy, parizska slahacka s mascarpone a banany

a druha bob stavitel, to auticko je rychly dan- auto s kontajnerom /nase oblubene :grinning: :grinning: :grinning: /, bob a Micka, toto sa robilo lepsie ako tie medvede...., akurat som asi inak mohla tie kvietky, ale farby a tie postavicky celkom ok
korpus vanilka, plnka jogurtova a broskyne
16. nov 2013 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@denisak77 ďakujem :wink:
no už chápem, ale teda - robiť to neviem :grinning: :grinning: :wink:
@pristela jaaaj a ako ťa nájdem na FB?
chcem pozrieť, čo robíííííš :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
16. nov 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 nie si nechapava.... ja si ine myslim o objednavatelke....ja preto tu aj ked niekto chce tortu napisem, ze mam plno, alebo z casovych dovodov nie... torty urobim len ozaj znamym alebo teda na odporucanie niekoho /samozrejme aj ja uz mam svoje skusenosti.../
torta je mila, bola dobre urobena vyloz nohy a venuj sa sebe a svojej rodinke.... :grinning:
16. nov 2013 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 denča fakt by si mi ju požičala ?? by som poslala kamošku po nu ,lebo ja cez tyžden neviem isť a tortu mam na sobotu :slight_smile:
16. nov 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no mi poslal jeden pan že takuto a nič na nej nemen ! :D tak drž palce aby som ju nesprznila :D
16. nov 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 @dm1 a zabudla som dajte mi prosim link na martina bo ja nemam :slight_smile:
16. nov 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac stačí napsat pristela
16. nov 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 to je tajná skupina na FB, tam ťa musí niekto pridať
16. nov 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nemáte nějaký ověřený e-obchod s pomůckama na tvoření z marcipánu a čokolády? Nějak mě to chytlo, tak si chci napsat Ježíškovi. Děkuji. :slight_smile:
16. nov 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina díííkes :wink:
16. nov 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, tak ja som dnes úplne super...idem objednávať poťahovú hmotu cez net a kopu blbostí k tomu a po odoslaní objednávky som zistila, že na poťahovú hmotu som zabudla :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak som im potom ešte písala mail, že by som to chcela doložiť k objednávke...budú si myslieť, že nie som normálna :confused: ....nemala som to riešiť takto večer :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2013 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj babulky moje no naaadherne ste zase napiekli :wink: :wink: :wink:
a ako sa mne kraasne tento tyzden na vas pozera, ked mam volno :sunglasses: :grinning:

nebudem jednotlivo menovat, ale oci si idem vyocit aka krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a my sme dnes boli v cirkuse, decka ani nedychali ...tak cakam, kedy to pride a budu chciet tortu s cirkusom :sweat_smile: :grinning: :grinning:

aaale mna to tak znavilo to nic nerobenie, ze som dnes o osmej zaspala s malym a teraz som sa zobudila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 a ty sa len netrap moja, torticka je naadhernaaaa :dizzy_face: a ak niekto uprednostni gombiky pred bananmi...myslim si o nom svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina majka, ved su prekrasne :dizzy_face: som ich uz doobeda na FB obdivovala a moja Hanka ti odkazuje, ze macko je kraasny aj baloniky :dizzy_face: :grinning:
uplne chapem tvoju unavu, takze mas prikaz minimalne tyzden sa nicoho ani nechytit!!! :wink:

ja som si tento tyzden oddychla a uz sa tesim ako od utorka zas nastupujem do kuchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a popritom robota a dve deti :sweat_smile: :rolling_eyes: z toho jedno zase chore :frowning2: tentokrat hanka... :unamused: :frowning2:
tak dufam, ze sa jej polepsi a babka pomoze, lebo inak neviem ako to postiham :sweat_smile:
16. nov 2013 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela carodejka jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: uzasne su :wink:
16. nov 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak som si pokecala..idem zase spinkat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@adrika202 dobre ,pošli
17. nov 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 si zlatááá,dakujem velmi pekne :slight_smile:
17. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stale len obdivujem ake krasne torticky vytvarate, uzasna praca :wink: :wink: :wink: ja peciem len pre najblizsiu rodinu a teraz by som chcela pre krsniatko-dievcatko na 1.rocik torticku so sovickami, mate nejake inspiracie? dakujem
17. nov 2013 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam tortuse za posledne 3 dni...@mysiatkoo skusala som tie bonpari, no nakoniec to vyslo uplne inac ako som si predstavovala, vytvarovat to do takych plamienkov ako som chcela nehroziii, tak z toho vysiel len taky freestyle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dakujem za rady, este musim na sebe popracovat :slight_smile:
Tento tyzden toho bolo zas vela a navyse starsi syn je uz 3 tyzdne doma s hroznym kaslom, nic mu nezabera, tak som myslela ze ak je to alergia, tak pre istotu vytepujem cely dom :confounded: kamarat nam pozical stroj a namiesto modelovania som tepovala vsetko od sedacky az po matrace...sice to nepomohlo ale mam upratane ako na vianoce :grinning:
Okrem tej motorky som robila 2 torty pre jednu scestovanu lyziarsku instruktorku s mnohymi zaujmami, uz viem preco nemam rada 3D torty - kufor s ruksakom som potahovala a zdobila 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ostatne su take klasicke niektore som uz aj robila, najviac som sa vytesila pri tej farme, lebo na vcera som mala len tu jednu a hlavne bola posledna :grinning:
17. nov 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@maya30 waw waw waw ..nadhera každa jedna :slight_smile: tie okruhle su ako obaleny polystyren ,take ich mas krasne hladke :slight_smile: si frajerica :slight_smile:
17. nov 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 uzasne, uzasne, uzasne :slight_smile: ty si pre mna prirodny ukaz, postihas milion tort a este aj upratat stihas... spis ty dievca vobec? A teda fakt, ze tie torty su dokonale, ta motorkova je perfektne vymyslena a ohen je super :slight_smile: a ten batoh a kufor, tych 5 hodin prace je na nich vidiet, neskutocne detailna praca, no a zvirratkove ja milujem, cize ceresnicka na zaver :slight_smile: si fakt neskutocna :slight_smile:
Este otazocka, ti pouzivas pod potah maslo?
17. nov 2013 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 @mamcas dakujem kocky, ste zlate :dizzy_face: pod potah som prednedavnom zacala davat ganas, podla navodu od @mysiatkoo len trochu menej ho tam davam :wink:
17. nov 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mayka krasna torticka a aj ta korunka je super :dizzy_face:
17. nov 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @mysiatkoo velmi pekne dakujem za rady, torta je konecne za mnou, teda uz davno som sa ne jednej torte tak nenarobila :astonished:
17. nov 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jenom tu sedím s otevřenou pusou, krása všechny :wink:
17. nov 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
17. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok