• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@mamina1978
@lokalistin :slight_smile:))))))))))))))))))a ja na nu cely cas cumim ze co tam mam divne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ma 63 :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
dakujem dievcata za rady a chcem sa spytat este na jednu vec, robim krem ale namiesto masla davam heru, davate ju v rovnakom pomere ako maslo, alebo davate viac hery? dakujem
22. nov 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čokoládová hrůza a jedny botičky výjimečně bez dortu pro spolupracovnici mojí švagrové, nechala jsem se ukecat.
22. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@mizulienka ja zasadne maslo, nedavam heru vobec
22. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ani ja nedavam, tiez robim iba z masla, ale oni si sami vyziadali heru, maly nemoze maslo.
22. nov 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aha:slight_smile: ale ak nemoze maslo, tak by som ho tam vobec nedala, ci?
22. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zenicky kupila som si fondan biely a ked si kupim farbivo tak sa mi dobre zafarbi idem robit prsnatu tortu prvy krat. Fondan bol v akcii za 1,99 v tescu tak ma to zlakalo a teraz neviem ci som zrobila dobre :(
22. nov 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka114 a jakou máš barvu??
22. nov 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave ze idem kupit nejake farbivo a neviem ake potrebujem telovu farbu spravit z bielej a este cervenu myslim ze to je take praskove
22. nov 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt asi som to zle napisala, ja idem uplne nahradit maslo herou...ide mi iba o to, ci davam gramaz taku istu ako pri masle, ci nahodou hera nie je nejaka redsia alebo tak...v recepte pisali, ze 300g masla, cize som dala 300g hery a zda sa mi to dost riedky, tak ci netreba dat viac :grinning: :confused:
22. nov 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ahaaaaaaaa:slight_smile:) tak takto som to z prispevku nepochopila ani nahodou:slight_smile: tak potom prepac, v tomto Ti neviem poradit:frowning2:
22. nov 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka114 to ten 200 gramovy od Dr. Oetk?
22. nov 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubka114 telova je hneda, zlta, trosku ruzovej........ z bielej a cervenej budes mat ruzovu, telovu urcite nie
22. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina boticky krasnucke a ta cokoladova je krasne rovnaaaa, tak mozes byt nadmieru spokojna...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 dakujem krasne su vsetky ukladam
22. nov 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubka114 tělovou udělej s kakaem a červenou práškovou rozpusť v pár kapkách alkoholu a pak přidej k fondánu a zabarvi.
22. nov 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj babulky, konecne hotove torty, nemam vobec cas ani vas precitat, bo som bud v praci alebo doma s detmi, kedze bolo choree :frowning2: ale uz je lepsie
som sa tento krat u ponnykovala :grinning: nechcem ponny vidiet dlhsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta poschodova je pre nasu nellku na detsku oslavu.
22. nov 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
kvietkový víkend za mnou, ešte jedna ma čaká s jedlou oblákou, ale to až na nedeľu :wink:
dávam ešte raz foto tej poschodky, lebo som urobila lepšiu foto :slight_smile:
22. nov 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@jakelina krásne sú tie topánočky :slight_smile: majú akurátne rozmery a pomery strán aby vyzerali milučko. Máš na nich nejakú šablónu?
22. nov 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ano mám šablonu, je někde v receptech, vytiskla jsem si ji a podle toho vyřežu.
22. nov 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcataaaa, prosiiiiiiim potrebujem rychlo, na kolko stupnov mam piect ten pernik????? Uz mam vsetko na plechu a tapula neviem na kolko stupnov zapnut ruru :frowning2: :frowning2:
22. nov 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Maji prosiiiiim pomooooc , ak si este tu potrebujem surne vediet kolko stupnov na tie pernicky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. nov 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Prekrásne tortičky
@mia114 Nádherné tortičky
@eliska22 Nádhera
22. nov 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence moje 4 torty za mnou a som grogy , keď dopijem kávu tak pridám foto , teraz sa pokochám vašimi dielkami . :slight_smile:
22. nov 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko Pekná tortička,ale nemala byť 3 naopak ?
22. nov 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jupiii ..... uz to maaaaam :slight_smile: som si presla niekolko stran dozadu, ked si tu davala inej kocke ten recept a nasla, ze som si, ze na 200 stupnov, to len ja som si ho dokonca nedopisala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Cesto je fantasticke , velmi dobre sa s nim robilo a nadherne vonia :slight_smile: Dakujem krasne za receptik.... :wink:
22. nov 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ten prispevok vyssie bol pre teba :sweat_smile: ja som ho omylom poslala sebe :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny pridávam dnešné dve , dufam že pani jednej z nich sem nechodi a neuvidi ju :grinning: bo ma prist po nu az o chvílku :stuck_out_tongue_closed_eyes: požiadavky - futbalová aby mala vela drobností na ujedanie :grinning: a zvladla cestovanie , zvieratková ta sa dohadovala malinko dlhsie :grinning: tu sme skončili nakoniec na podmienkach len nech su farby pestré nie nevýrazné a nech su tam zvieratka, žienka spomenula ako prvé tieto tri tak som ich aj urobila..
este ma čaka strasna hroza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kamión aj s pánom :frowning2: všetko podla reál foto :frowning2: :frowning2: plakať sa mi sceee :frowning2:
aa este pridávam postup ako robím ja "maskáčové" písmenka :wink:
22. nov 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela tie zvieratká sú roztomilé, krásne tortičky a ten postup na písmenká super, to by ma nenapadlo :slight_smile:
22. nov 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Nádherné tortičky
22. nov 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok