Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akapulko
22. nov 2013

@mamina1978
@lokalistin 🙂))))))))))))))))))a ja na nu cely cas cumim ze co tam mam divne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ma 63 😀 😀 😀

mizulienka
22. nov 2013

dakujem dievcata za rady a chcem sa spytat este na jednu vec, robim krem ale namiesto masla davam heru, davate ju v rovnakom pomere ako maslo, alebo davate viac hery? dakujem

jakelina
22. nov 2013

Čokoládová hrůza a jedny botičky výjimečně bez dortu pro spolupracovnici mojí švagrové, nechala jsem se ukecat.

aduskatt
22. nov 2013

@mizulienka ja zasadne maslo, nedavam heru vobec

mizulienka
22. nov 2013

@aduskatt ani ja nedavam, tiez robim iba z masla, ale oni si sami vyziadali heru, maly nemoze maslo.

aduskatt
22. nov 2013

@mizulienka aha🙂 ale ak nemoze maslo, tak by som ho tam vobec nedala, ci?

lubka114
22. nov 2013

Zenicky kupila som si fondan biely a ked si kupim farbivo tak sa mi dobre zafarbi idem robit prsnatu tortu prvy krat. Fondan bol v akcii za 1,99 v tescu tak ma to zlakalo a teraz neviem ci som zrobila dobre :(

jakelina
22. nov 2013

@lubka114 a jakou máš barvu??

lubka114
22. nov 2013

Prave ze idem kupit nejake farbivo a neviem ake potrebujem telovu farbu spravit z bielej a este cervenu myslim ze to je take praskove

mizulienka
22. nov 2013

@aduskatt asi som to zle napisala, ja idem uplne nahradit maslo herou...ide mi iba o to, ci davam gramaz taku istu ako pri masle, ci nahodou hera nie je nejaka redsia alebo tak...v recepte pisali, ze 300g masla, cize som dala 300g hery a zda sa mi to dost riedky, tak ci netreba dat viac 😀 😕

aduskatt
22. nov 2013

@mizulienka ahaaaaaaaa🙂) tak takto som to z prispevku nepochopila ani nahodou🙂 tak potom prepac, v tomto Ti neviem poradit☹

aduskatt
22. nov 2013

@lubka114 to ten 200 gramovy od Dr. Oetk?

aduskatt
22. nov 2013

@lubka114 telova je hneda, zlta, trosku ruzovej........ z bielej a cervenej budes mat ruzovu, telovu urcite nie

mamina1978
22. nov 2013

@jakelina boticky krasnucke a ta cokoladova je krasne rovnaaaa, tak mozes byt nadmieru spokojna...... 😵 😵 😵 😵

blcha
22. nov 2013

@mamina1978 dakujem krasne su vsetky ukladam

jakelina
22. nov 2013

@lubka114 tělovou udělej s kakaem a červenou práškovou rozpusť v pár kapkách alkoholu a pak přidej k fondánu a zabarvi.

mia114
22. nov 2013

jaaaj babulky, konecne hotove torty, nemam vobec cas ani vas precitat, bo som bud v praci alebo doma s detmi, kedze bolo choree ☹ ale uz je lepsie
som sa tento krat u ponnykovala 😀 nechcem ponny vidiet dlhsie 😝
ta poschodova je pre nasu nellku na detsku oslavu.

eliska22
22. nov 2013

kvietkový víkend za mnou, ešte jedna ma čaká s jedlou oblákou, ale to až na nedeľu 😉
dávam ešte raz foto tej poschodky, lebo som urobila lepšiu foto 🙂

muffinka8
22. nov 2013

@jakelina krásne sú tie topánočky 🙂 majú akurátne rozmery a pomery strán aby vyzerali milučko. Máš na nich nejakú šablónu?

jakelina
22. nov 2013

@muffinka8 ano mám šablonu, je někde v receptech, vytiskla jsem si ji a podle toho vyřežu.

mamina1978
22. nov 2013

Dievcataaaa, prosiiiiiiim potrebujem rychlo, na kolko stupnov mam piect ten pernik????? Uz mam vsetko na plechu a tapula neviem na kolko stupnov zapnut ruru ☹ ☹

mamina1978
22. nov 2013

@jakelina Maji prosiiiiim pomooooc , ak si este tu potrebujem surne vediet kolko stupnov na tie pernicky ☹ ☹ ☹

elamaslakova
22. nov 2013

@jakelina Prekrásne tortičky
@mia114 Nádherné tortičky
@eliska22 Nádhera

elamaslakova
22. nov 2013

Dievčence moje 4 torty za mnou a som grogy , keď dopijem kávu tak pridám foto , teraz sa pokochám vašimi dielkami . 🙂

elamaslakova
22. nov 2013

@akapulko Pekná tortička,ale nemala byť 3 naopak ?

mamina1978
22. nov 2013

@mamina1978 jupiii ..... uz to maaaaam 🙂 som si presla niekolko stran dozadu, ked si tu davala inej kocke ten recept a nasla, ze som si, ze na 200 stupnov, to len ja som si ho dokonca nedopisala 😅 😅 😅 😅
Cesto je fantasticke , velmi dobre sa s nim robilo a nadherne vonia 🙂 Dakujem krasne za receptik.... 😉

mamina1978
22. nov 2013

@jakelina ten prispevok vyssie bol pre teba 😅 ja som ho omylom poslala sebe 😀 😀 😀

pristela
22. nov 2013

Holčiny pridávam dnešné dve , dufam že pani jednej z nich sem nechodi a neuvidi ju 😀 bo ma prist po nu az o chvílku 😝 požiadavky - futbalová aby mala vela drobností na ujedanie 😀 a zvladla cestovanie , zvieratková ta sa dohadovala malinko dlhsie 😀 tu sme skončili nakoniec na podmienkach len nech su farby pestré nie nevýrazné a nech su tam zvieratka, žienka spomenula ako prvé tieto tri tak som ich aj urobila..
este ma čaka strasna hroza ☹ ☹ ☹ ☹ kamión aj s pánom ☹ všetko podla reál foto ☹ ☹ plakať sa mi sceee ☹
aa este pridávam postup ako robím ja "maskáčové" písmenka 😉

eliska22
22. nov 2013

@pristela tie zvieratká sú roztomilé, krásne tortičky a ten postup na písmenká super, to by ma nenapadlo 🙂

elamaslakova
22. nov 2013

@pristela Nádherné tortičky