Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
22. nov 2013

@mamina1978 ja peciem tak na 180ˇ aj ked Lusilka v recepte mala 200 stupnov zalezi od rury

dagmarmustafa
22. nov 2013

Princeznovské cupcakes 🙂

sono2
22. nov 2013

@pristela nádhera., si talent!

mamina1978
22. nov 2013

@dm1 dakujem..... 😵 uz som upiekla na 200 stupnov, no trosku som ich spalila a male veci mi popukali, ten velky spodok nie, preco? 😅 😅 😅 Ale tak moje prve pernicky 😅 😅 😅

dm1
22. nov 2013

@mamina1978 velky je ok preto lebo je to viac cesta tak sa tak rychlo nespecie ono nie je dobre piect naraz na jednom plechu tak velkostne rozdielne medovnicky lebo tie mensie treba vybrat skor 😉 . Tie mensie pec zvlast a kratsie a bude to ok

mamina1978
22. nov 2013

@dm1 jaj .... 😒 tak dakujem 🙂 🙂
no pernicky to asi nebude moja parketa 😒
A tie cmuhy po vajicku ?

dm1
22. nov 2013

@mamina1978 neboj nabuduce budes vediet ;). Cmuhy dobre nevidiet ale mne sa osvedcilo natierat pernicek stetcom. Inak potieras cim? ja vajickom + lyzicka mlieka

brunila
22. nov 2013

Děvčata tohle jsem objevila na netu.UPOZORŇUJI ŽE SE NEJEDNÁ O MOJI PRÁCI!!!!
Ale že jo to krásný nápad,co říkáte?

jakelina
22. nov 2013

@mamina1978 zlato na 200 stupňů pět minut

dm1
22. nov 2013

@brunila ja som to videla tento tyzden na medovnikovej stranke krasne 🙂

elamaslakova
22. nov 2013

Dievčence pridávam zatiaľ moje dve, lebo foťák mi akosi blbne , musím dobíjať baterku

lifinka
22. nov 2013

ahojky, tentokrát jsem měla dva dorty, obdivuji, kdo má na jeden den více dortů a má dítko malé, měla jsem toho pokrk.... 😝 a to nemám složité dorty!

muffinka8
22. nov 2013

Požiarnicku som sa inšpirovala u Weri 🙂 Sam mal stáť, ale nezvládal to, tak som ho posadila 😀 😅
A motýliky na krstinovej, na tie som nejak pozabudla a dávala na tortu ešte mäkké, tak ten veľký hádam prežije.

eliska22
22. nov 2013

@muffinka8 krásne tortičky 🙂

elamaslakova
22. nov 2013

No a ešte posledné moje dve tortičky a je dobojováno :D

mysiatkoo
22. nov 2013

@akapulko tusim prvykrat vidim svoje dielo ako inspiraciu 🙂 len som xvilu rozmyslala, preco si dala 39 hore hlavou, kym som nedocitala dalej 😀

tertery
22. nov 2013

Holky, hledám hledám recept na falešný marcipán se sušeného mléka a nemůžu tu najít...chtěla bych porovnat s mým receptem, tak jeho příprava je totiž fakt za trest a energie na zdobení mi pak už dochází...dnes s emi fakt nedaří....furt je tuhej, nejde z něj hezky modelovat... 😒

elamaslakova
22. nov 2013

@lifinka krásne tortičky
@muffinka8 Sam bol asi unavený z toho hasenia 😉 , krásne tortičky

tertery
22. nov 2013

Prosím, potřebuju radu, mám v lednici rozdělaný dort....Chtěla jsem udělat jakoby ten otevřený, ale to se mi nelíbilo, tak jsem to sundala, ale na kruhovém mi zůstal jakoby nahoře marcipánový kruh s motivy a boky mám zatím odkryté...nenapadná někoho, co s bokama, jak potáhnout? Jediné, co mě napadlo je omotat jakoby válečkem....:/

akapulko
22. nov 2013

@mysiatkoo lebo som trdlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
22. nov 2013

@tertery omotej tak jak píšeš a spoj dej dozadu. 😉

lokalistin
22. nov 2013

@brunila nadherne su tie jablcka

lokalistin
22. nov 2013

@muffinka8 moooc pekne

anibas
22. nov 2013

@elamaslakova @muffinka8 @lifinka @dagmarmustafa Dievčatá - nááádherné tortičky 😵 😵

anibas
22. nov 2013

@jakelina @pristela @eliska22 @mia114 Krásne - farebné - dokonalé !!!! 😉 😉 😉 😉

kikimon
22. nov 2013

baby date mi prosim nejaky fakt ze overeny korpus na tortu? nech sa podarii 🙂

pipka
22. nov 2013

ajojte pipenky, tak pridavam aj ja tohtotyzdnovu sichtu a koonecne vikend 😎

reruna
22. nov 2013

@mizulienka dej stejně hery jako bys dala másla

elamaslakova
22. nov 2013

@pipka Krásne tortičky