• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@tinamk super postavicky :confused: parada

baby, ja milujem,ked tu pridavate pernicky, su nadherne, ja na to nemam nervy,ale velmi rada sa pokocham a je tu neklamny dokaz,ze sa blizia vianoceee :slight_smile: uz nech pridu,lebo kazdy den pocuvat od mojej malej,ze kedy pride Jezisko... no mam dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pyta sa to asi stokrat za den :pensive:

pridam aj ja svoje (auticko je z min.tyzdna) a prajem pekny den .. :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
moc diky za lajky holky, moc me potesili!!! Reknu vam ze pracovat s bilym fondanem je o zivot, vecer se mi dort moc libil ale dnes rano na nem jde videt uplne vsechno, jak to mam vycistit??? pridala jsem jeste neco okolo dortiku protoze mi pripadal takovy prazdny, snad se jim bude libit, uz at je z domu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. nov 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@tinamk úžasné torty !!!
23. nov 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
krstinová torta podľa inšpirácie z netu,,komplet všetko som mala určené,do poslednej bodky :wink:
idem pokukať tortušky vaše :slight_smile: :slight_smile:
23. nov 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a foto :grinning:
23. nov 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Tak aj ja ku Vašim dielkam niečo pridám.Svadobná 3 poschodka kôli ktorej som celý týždeň nemohla spávať,lebo cestovala 170 km a nevedela som ako dopadne prevoz ,bola úspešne prevezená .Torta bola úplne nalinajkovaná ,nemohla som zmeniť nič a tie ostatné kvietková môj výmysel a detské trošku obkukané ,nejak nemám tvorivého ducha.
23. nov 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@tinamk Nádherné tortičky :dizzy_face:
23. nov 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. nov 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biela bola na želanie s margarétkami podľa hesla "menej je viac".
A autíčko na ceste tiež na želanie oslávenca.
23. nov 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
moje tohtotýždňové, a perníkové mufinky pre nás
23. nov 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
šikovné ste dievčatka,jedna torta krajšia ako druha ,ja sa tak vždy tešim na sobotu ked tu možem pokukať vaše vytvory :slight_smile: ja pridavam posledne tri tento týžden bol zaberák ...6 tort,12 minitortičiek a este jednu som kamoške na 30 ku ale tu som ani nestihla odfotit..a ja truba popri tolkych tortach som sa vcera vecer nechala ukecat a išla som na tu oslavu 30 ky..domov som prišla rano o pol stvrtej :slight_smile: xixi a moje ditko ma uz o polosmej budilo ...pomoooc..zdochnutá som komplet ...:slight_smile: myš mala byt povodne klavesnica ale to som im vyhovorila :slight_smile: na knihu mi poslali predlohu od @dm1 a že nič na nej nemen :D no a ten mickey bordel nadiktovana do detailu,pani mi z irska volala( už je na sk tak dufam bude spokojna kde po nu pride ... figurky su sviečky ..no hruza..ale tak čo už :slight_smile: dnes spim už o šiestej dufam že moje dieťa tiež :D
23. nov 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dagmarmustafa krásna tortička, malý mal určite radosť velikú :slight_smile:
23. nov 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to babo je roztomile, dala by si sem foto formicky a kde si ju zohnala pls info i cena... diiik :dizzy_face:
23. nov 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella dakujem:slight_smile:
poslem link do IP:slight_smile:
23. nov 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no to si ma zarazila s tym adminom... :confused: normalne mi zakolisal tlak. :fearful: pomahas tu babam, zhanas a robis zazraky na pockanie, ked im hori cas a su bezradne... :unamused: a co je adminovi do toho, ved ine tu predavaju kadeco a pisu to do fotoblogu a to nevadi? :rolling_eyes: hlavne, ze skoro cela tato diskusia je vlastne o reklame na zakazkovu vyrobu tort a to adminovi nevadi?... a ked si tu baby radia linky, kde co kupit, to je tiez problem?? viac slov nemam, len krutim hlavou... :confounded:
23. nov 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella mna stopovali len za to, ze niekto chcel vediet, ako sa co robi, tak ja mam na svojej stranke videa, len som dala link a napisala, ze v pracovnych postupoch to najdu a uz aj bola stopka........
23. nov 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale moc dakujem za info, to babo je naozi krasnucke :dizzy_face: mam ulozene ako buducu investiciu :slight_smile:
23. nov 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt coze???? nieeee, to je predsa hlupost... ved vela postupov ako robit s tym ci onym je hlavne na strankach vyrobcov a predajcov vid farby a krajky atd... radsej mi uz ani dalej nehovor :rolling_eyes: . ...
23. nov 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella nuz, tu to beru ako reklamu vlastneho biznisu, aj ked som castokrat npisala len, ze napr. postup na vlci mak pridany na stranke...ani som nenapisala na akej a stopka do 5 minut........
23. nov 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a ked to tam vlozim miesto Teba ja??? tak co?
23. nov 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella tak to voooobec netusim, neskusala som, neviem:slight_smile: ja uz ani ked mam akcie na tovar nepisem, lebo evidentne je tu niekto, kto po mne ide a nechcem adminov zbytocne drazdit:slight_smile:
23. nov 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak skusim, sleduj na 2. :grinning:
23. nov 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo juj krásna práca
23. nov 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella tam to stopnu asi iba ked to niekto nahlasi, tak som zvedava :grinning:
23. nov 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella tak tomu prispevku v dvojke nedavam dlhu zivotnost :grinning:
23. nov 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nech si trhnu, ved to je nieco co zhana vela cukrarok, a vynimocne pekna je ta Tvoja formicka... nie je vela takych peknych... :slight_smile:
23. nov 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella kuk u mna album mixik, je to ta ista formicka????
23. nov 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hore :grinning: to bolo pre Teba
23. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella na moje oci slepe je to dost mala fotka, ale zda sa to byt ono:slight_smile:
23. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella pochopila:slight_smile: pozrela, odpisala
23. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok