• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@jakelina ooo dakujem, zeby? :confused: :sweat_smile:
to by ma pristelka zabila, keby som jej miesto v posteli nedrzalaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka si uzasna zenska
24. nov 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka drzte sa, urcite sa to utrasie, hlavne, aby ste boli spokojni
24. nov 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Pipuska drz sa, isto bude dobre.
24. nov 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dve a jednu kacickovu som zabudla odfotit :confounded:
24. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@pipka :frowning2: :frowning2: :frowning2: Janka niečo je tento rok zlé vo vzduchu, už 3 známe manželské páry - navonok bezproblemové sa rozišli - čo sme s mm v šoku
24. nov 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina Majka,ja mám presne tú mickey robiť o tri týždne............to je z toho videjjka,nie?prosím ťa,čo si dala po bokoch tej dolnej torty ďalej???som si ju uložila,nech to video furt nepušťam potom :slight_smile:
a tá kniha je krásna tiež,tú som si s dovolením uložila,lebo na 50ku pre chlapa nemám žiadne nápady :wink:
24. nov 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tento rok je totalne debilny, v nasej rodine 6 operacii a to len velmi blizka rodina
24. nov 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Janka, silno držím všetky palčoky, ktoré mám a mmoooooooooc ti želám, aby bolo už len lepšie :wink:
Dievčence moje vy ste také šikovné, pozrela som len fotoše vašich tortičiek, večer vás pekne poctivo dočítam, ja žiadne objednávky na tortuše nemám, ale už sa chystám na tortičku pre našu Veronku ku 6-tym narodkám. Tu je jej veličenstvo princezná, chúďatko má trochu kypré tvary, ale Veronka sa z nej tak veľmi teší, vystískala ma, vyboškávala s komentárom, že ona si ju predstavovala inak, ale táto je vraj krajšia ako tá v jej predstave. Veľmi chcela, aby mala princezná žlté ligotavé šaty a kvietky. Je to moja zatiaľ najväčšia postavička, má až 27 cm
24. nov 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
zlaticka robila niektora z vas tortu,ktorou chlap chce poziadat babu o ruku? taku s tou krabickou hore, kde zapichne ozajstny prsten? mna napadla hned len tiffany krabica s malou hore, ale chcela by som nejaku romantiku, mate nieco?dakujem
24. nov 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no to bude asi tym :/ :/ ale preco len predna cast torty??? :/ aj korps bol taky vodnatejsi :/
24. nov 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps kraaaaasna a z pribehu sa mi az slzicka tlaci do oci
24. nov 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ďakujem, ale rozplakať som ťa nechcela, slzičku ti na diaľku utieram :wink:
24. nov 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps no ja som taka citlivka a vcul tak ci tak furt revem takze :wink:
24. nov 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no tak to máme asi obe rovnaké urevané obdobie, tiež mi je hneď všetko ľúto a smoklím
24. nov 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 zlatko dala jsem tam obláčky a kytičky, paní chtěla dort přesně podle toho videa, tak to bylo šup šup hotové. Taky jsem to pouštěla třikrát dokola jak blázen, než jsem to dodělala :grinning: :grinning:
24. nov 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vy mate kedy tu OP
24. nov 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin 4.12. nastupujeme a operovať by ju mali 5.12.
24. nov 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Teda, klobúk dole, za 3 dni taká nádhera! Tá žabková je úplne úžasná a mne osobne sa strašne páči aj tá s tou krásnou smutnou sovičkou... :slight_smile:
24. nov 2013 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps my budeme s mladsou na kramaroch tvrdnut 3.12. :sweat_smile: keby ste tam o den skor, som vas mohla povzbudit trosku :wink:
24. nov 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no budem na vas mysliet ja idem zajtra :frowning2:
24. nov 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem babulky, drzim sa :wink: pecieeem , tak nemam cas na nejake sprostosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. nov 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina :grinning: :grinning: ,sa smejem,lebo som akurát včera večer písala tej kočke,že to video si budem musieť púšťať dokola,lebo si nepamatám,čo tam bolo :wink: ,veľmi mi prišla táto foto vhod,.........len hore pojde mickey :slight_smile:
A prosím ťa,koľko vážila,vieš?a koľko si mala spodný korpus priemer?vďaka moc :wink:
24. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 mozno aj podla toho ako bola torta otocena v chladnicke, mohla nasat aj vlhkost zo zadnej steny, ja tam davam za tortu vzdy karton :wink: aby sa ani podlaozka nedotykala zadnej steny.
24. nov 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
SKODA no :slight_smile: ja som este len zaciatocnik to bola moja 4 torta :D tak duufam ze nabuduce to bude lepsie :slight_smile: dakujem za rady :slight_smile:
24. nov 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka watw by som sa rada opytala ...ked nedam pod potahovkuuu maslo ale normalnu plnku mi spravi pod potahovkou take vzuchove bubliny a nieje taka rovna a pekna ako napriklad tvoje torty..newes mi poradit ako spravit aby ten potah bol pekny rovny?
24. nov 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
@ajka82 keď to tak tu čítam, tak sme si mohli kľudne na kramároch urobiť stretko :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ale 4.12. ma chlap volno zatial, tak keby bolo treba cosi, mozem zbehnut za vami :wink: deti by som tam nerada tahala ked nemusim
24. nov 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 vážila 6,5 a spodní korpus byl 26 cm.
24. nov 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin s tými znamienkami si už bola?
24. nov 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok