• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@muffinka8 otestujem najblizsie :wink:
26. nov 2013 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ďakujem krásne :slight_smile:
26. nov 2013 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 kráááásne a originálne :slight_smile: :slight_smile: :wink:
26. nov 2013 o 00:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mysiatkoo,@lamps Baby môžem vás potešiť, že o pár rôčkov to budete mať super.My máme 5 dcér (18-28) a už minimálne 8-10 rokov baby pečú sami ja som v úlohe radcu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj teraz sme sa dohadovali, čo ktorá upečie na Vianoce. Každá 2 koláče a my s ocinom ťahanú štrúdľu a máme na´pečené do nového roku. Zmakneme to za 1,5 dna. Takže baby trpezlivosť ruže prináša. Aj u nás to zo začiatku vyzeralo v kuchyni hrozne, aj to dlhšie trvalo, ale teraz je to radosť pozerať ako im to ide. Ozaj aj malý syn pečie so mnou medovníky a jeden jednoduchý piškota+banan+c+čoko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2013 o 01:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
@brunila krááásne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. nov 2013 o 01:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina teda, to jsi si dala do těla a k tomu ještě teplotky, tak snad je už malý na tom líp a ty by jsi měla vydechnout?! :wink:
26. nov 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps nádherná princezna , máš na ni postup? Moc se TI vydařila!
26. nov 2013 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo tvaroh 1,29, kakao 200g - 1,49 €
26. nov 2013 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova na čokotransfer neide šľahačka, len čokoláda
26. nov 2013 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brunila krasne su :wink: tie mityliky na prvej torte su vykrajovacka ci silikonka, krasne su :wink: kde si kupila?
26. nov 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, průser, jak koukám tak koukám a v mých dokumentech o dortech chybí složka inspirace!!!! Měla jsem tam za dva roky uložené fotky dortů i od vás! chci ji najít-poradíte!!????Vhce se mi brečet.... :cry:
26. nov 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje víkendové ,konečne som sa dostala k tomu aby som ich stiahla :slight_smile:

...inak vaše tortuše som poctivo polajkovala...krásne ste zase napiekli :dizzy_face:
26. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (59)
@lawli ta lentilkova je suprova:slight_smile:) teda aj ta prva, samozrejme, ale sak vies, ako som to myslela:slight_smile:
26. nov 2013 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli Krásne tortičky,ta zelena je zvláštna farba ,aku si použila ?
26. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli toho jeleňa si tam priamo kreslila voľným okom,či maš nejaku formu
26. nov 2013 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt ďkujeem ,jasne že viem moja :wink:

@nika266 ďakujem pekne...zelenu som použila Wiltonku Leaf Green a na hrot špáratka som dala Wiltonku Sky Blue...ale fakt len málo :slight_smile:
26. nov 2013 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika266 jeleň je vyrezaný a domaľovaný...formu nemám...teda spravila som si šablónku ,ktorú som zavaľkala do hmoty a potom vyrezávala skalpelom a domaľovala štetcom...na jeleňa som použila dva odtiene hnedej hmoty...spojila som a spolu vyvaľkala, šablónku som dala na spoj tak ,aby parohy boli tmavé a hlava svetla...
26. nov 2013 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina51 znie to super, len to paradoxne predpoklada, ze nebudu po mne, kedze v kuxyni som este 4 roky dozadu odmietala robit cokolvek ine ako kavu, aj ked moja mama vzdy varila aj piekla a vyborne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malu iskierku nadeje tam vidim, lebo teraz ix pustam takmer ku vsetkemu, aby som naaahodou nepremeskala to obdobie, kedy si k tomu vytvoria vztah :sweat_smile:
26. nov 2013 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@katarina51 to máš super, ale hlboko sa skláňam pred tebou, starostlivosť o tak veľkú rodinku je určite náročná :slight_smile:
@lifinka ďakujem za pochvalu, ale žiadny postup nemám, ja robím postavičky z hlavy :wink:
26. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka děkuji...motýlci jsou patchworkové,cena sice trochu vyšší,ale je tam toho hodně.Kromě motýlků i berušky,včelky ...motýlci dokonce několik velikostí...koupeno zde ,ale myslím že i na Slovensku by nebyl problém sehna,tím šetřit na poštovném http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/motylci.html
26. nov 2013 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli krásné dortíčky...lentilky se mi moooc líbí :slight_smile:
26. nov 2013 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@muffinka8 děkujem.bylo to pro chlapečka,chtěl Pepinu,tak jsem řešila barvu šatiček aby to nebylo moc dívčí,no a nakonec se povedlo,byla velká pochvala :slight_smile:
26. nov 2013 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@h2 díky,ale když vidím jak jsou některé dorty vypracované ,no skoro jako by byly od vyučených cukrářek.tak hledím skoro s pusou otevřenou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2013 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina51 děkuji a před Tebou smekám.Zvládnout výchovu 6 dětí,tak to nemusím ani komentovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@brunila ďakujem :slight_smile:
26. nov 2013 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky ,mám otázku....ako by chutil pribinák s citrónovým frutafilom??? Neskúšal niekto?? :confused:
26. nov 2013 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brunila a do toho prvého hnedého pre "karla" by som sa hneď zahryzla :slight_smile: veľmi chutne vyzeral.
26. nov 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak som zase tu.Poobrezavana, nevyspata a hladna, ale doktorka povedala,ze na krku len nejaky aterom a noha tiez nevyzera zle. Este ma to sice boli,ale zajtra uz pojdem nakupit a nieco upeciem :wink:
26. nov 2013 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@brunila ahoj prosím ta, aký je to krém, ktorý je na vrchu tej cokoládovej torty? vyzerá super :slight_smile: prosím si receptík, dakujem velmi pekne :slight_smile:
26. nov 2013 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin super spravicky:slight_smile:
26. nov 2013 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok