• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@cat ta žirafka je moc hezká,hlavně má pěkný kukuč (krásné oči).... :wink:
26. nov 2013 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katkak23 ahoj,právě jsem to popsala pro nelita02
26. nov 2013 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby aka je doba cena na lupane vlasske orechy? Dakujem :wink:
26. nov 2013 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zienkajaninka v našom okolí (Zl.Moravce) sa predávajú po 5€ za kg...a za tolko sa aj vykupujú..(lúpané)
26. nov 2013 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brunila ja tiež nejem poťahovku :slight_smile:
26. nov 2013 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby poradite mi,kde zozeniem vykrajovacky štvorce..aspom 3 veľkosti..rozmery od tych 3,5 cm nizsie..dakujem :slight_smile:
26. nov 2013 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps dakujem :slight_smile:
@hradnapani dakujem :slight_smile: presne tuto som hladala. Dufam, ze vysledok bude aspon z polovice taky pekny ako na tom obrazku :slight_smile:
26. nov 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo, @lamps Myslím,že ich treba nechať robiť a keď boli staršie tak to dostali príkazom, stačilo, že jednu to byvilo a upiekla výborne, tak bola vychválená a zdravá súťaživosť medzi nimi urobila svoje a pečú všetky.
Ináč, do februára tohoto roku som piekla veľmi málo, nebola som vôbec kamarátka s piškótami a krémami.
Zázraky sa dejú :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. nov 2013 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@brunila ja mám tiež ten patchwork motýlov,len neviem ako na to.Treba to len otlačiť a potom vyrezať???alebo ako??,ďakujem... :wink:
26. nov 2013 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby...potrebovala by som spraviť ľahký svieži citrónový krém do torty...čo mám doma recept je pre mňa moc maslový, v téme recepty som našla tiež jeden, ale tiež sa mi zdá, že bude skôr taký ťažší (rozumej: proti maslu nič nemám, len tie ťažké maslové krémy mi nechutia, ale pudingovo-maslový robím bežne a ten je mňam)....viem, že robievate na spôsob pribináčikového krému, ale pokiaľ dobre viem, citrónové Creme olé na SR nekúpim...iný nápad? rozmýšľala som uvariť citrónovú šťavu+vodu so Zlatým klasom a potom zašľahať maslo...vzniklo by z toho niečo jedlé alebo je to blbosť? iný recept? Ďakujem :slight_smile:
26. nov 2013 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Môj vianočný snehuliačik, z papiera
26. nov 2013 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (24)
@daja55 ten je krásny ako si to prosim ta robila?
26. nov 2013 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timuss ja som minuly tyzden kupila citronovy ole v jednote ;)
26. nov 2013 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dievcata prosím vas, nejaký dobrý recept na mafinky nemáte?
26. nov 2013 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera6 Natočila novinový papier do roliek , veľa, veľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Spodná časť je kruh, teda 2 zlepené a vo vnútri sú vodiace rolky,no a potom to už len prepletáš a tvaruješ, ťažko je to takto vysvetliť, ale myslím si, že niekde na internete nájdeš niečo podobné. Inšpirovala ma kamarátka, ktorá si podobného snehuliaka kúpila v Maďarsku :slight_smile:
26. nov 2013 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dievčatá,idem sa pochváliť........................po pol roku som sa konečne rozhodlaaaaaaaaaa.............a dnes prišiel moj vianočný darček............ale ešte mesiac musím vydržať................sa tešíííííííííííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a jjedna tortuša,čo mi preložili z piatku na stredu :wink:
26. nov 2013 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
...aj ked sa vela z vas asi dostane k tomu priamo... musela som sa opat raz vypisat...... https://www.facebook.com/notes/dekor%C3%A1cie-nielen-na-tortu/rok-po-alebo-%C4%8Das-na-bilancovanie/565795810153856
26. nov 2013 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (15)
@mysiatkoo pekne si to rozpísala,úplne súhlasím,len za 23cm tortu by bolo veľa aj 45 eur a to sú podľa ttoho rozpisu iba náklady........čiže práca nula bodov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som si náklady účtovala 2-3 eurá,ale fakt som veľa vecí nerátala...........akože papier ,špajdle a také tie pomocné veci..........A jeden dotaz,ak možem,to čo tam máš príspevok pre Samka,paušálne 5 eur?? :confused:
26. nov 2013 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 vysvetlenie najdes v popisovej foto na uvodnej stranke.... prispievam na liecebne naklady jedneho ochrnuteho chalana za upecenie kazdej torty sumou 5E... teda to je asi jedinych 5E, ktore sa daju povazovat za cenu prace, ktoru ale posuvam dalej... a ked si sadnes k spisaniu naozaj VSETKYX realnyx nakladov, dostanes sa tiez k +- rovnakej sume 10E...
26. nov 2013 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo aha,ďakujem za vysvetlenie..........som to prehliadla........ :slight_smile:

neviem kto zháňal tie prasiatka v čoko,ale toot som akurát našla..........
26. nov 2013 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucula73 ahoj, ja tiež akurát robím prehľad robotov, bo sa chystám kúpiť, chcela som sa ťa spýtať, je tam možnosť prikúpiť ešte jednu misku?
27. nov 2013 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sikulky, jdu k vam na radu, zitra budeme s kamaradkou pect pernicky, testo uz mam v lednici, ale jak s potiranim? Cim a kdy? Nekde jsem se docetla celym vejcem pred pecenim, nekde jen zloutkem az po vytazeni z trouby... prosim o radu, diky.
27. nov 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka fúha,tak to teda neviem...................ja som vyberala podľa misy a výkonu a ke´dže misu má veľkú,5,5l tak som neriešila už nič :wink: A akú misu myslíš?načo ďalšiu??
27. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cabalkova ja potieram hned po vytiahnuti vajickom + lyzicka mlieka v tom rozsprudlovana
27. nov 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj, tak sem jdu šoupnout fotečky mého amatérského rodinného dortového maratonu (slavil syn, manžel, brácha a švagrová :slight_smile:
27. nov 2013 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (25)
a též poprosím o rady ohledně robotů za nějakou rozumnou cenu :slight_smile:. Nějak nemám čas u toho sedět, pátrat a porovnávat, takže pokud někdo udělá "výcuc" info, budu moc ráda, díky!
27. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holčiny blaváčky , ak sa chcete niektora stretnuť v BA tento víkend / sobota, nedela/ndajte vedieť :grinning: @pipka ty sa nehlás , dojdem si po alimenty , tak ty písať nemusíš :grinning:
27. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lucula73 aa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2013 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela :slight_smile: :slight_smile: ďakujem................strašne som váhala,či tento,či ten kewnwood,ale aj cena zohrala úlohu,mali akciu naň / stál 329 eur/ ,ja až tak veľa tort nepečiem, ale na kysnuté cesto sa mi tiež zíde,veľmi sa teším naňho,len som ho kvoli deťom schovala ešte :wink:
27. nov 2013 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. nov 2013 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok