• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@kvietok23 a pozri tuto je na smarflex velvet akcia 1,4 kg, ale zalezi aj kde byvas aby sa to to len kvoli hmote nepredrazilo....
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tovar-v-akcii/
29. nov 2013 o 13:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moj dalsi McQueen, orechovy korpus, nugatovy krem s visnami, potiahnute MMF 3,6kg
29. nov 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@halienka já bych ho zašlehala do trochy krému a pak přišlehala k tomu ostatnímu.
29. nov 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka jeeej dakujem ti krasne...no kreslit by som aj kreslila len tie fixky su nanic svetle a nekreslia riadne a asi by som potrebovala poradit ako poriadne rozmiesat praskove farby v alkohole lebo nejako sa mi to nedari aby to bolo fajn... no drzim ti palce ja som vcera bola u dr nakoniec a atb su jedna vec a kopec dalsich liekov a brutalne hnisava angina s podozrenim na mononukleozu docielila zrusenie 2 tort :frowning2:
29. nov 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ahoj, ta nevesta ma suknu z burizonov do toho som zapichla to cierne torzo a obliekla tak ako vydalo :sweat_smile: neboj, bude to pekné :wink:
29. nov 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no aj ja som ju tak robila, ale nejaku ju mam nizku a neni taka pekna, moze to byt k narodeninam?
29. nov 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
29. nov 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin urcite ano, ved nemusi byt taka vysoka, ja som jej este okolo vystrihu nalepila tie male perlicky, aby som ho mala pekne zacisteny...
29. nov 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no skusim
29. nov 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tu je moja dnešná, bezlepková torta pre kamarátkinu dcéru s požiadavkou, že všetky použité suroviny musia byť BIO :sunglasses:
29. nov 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Klobúk dole pred vami všetkými,ste neskutočne šikovné,všetky.Ja sa tiež pokúšam piecť a zisťujem že to je nezaplatitelné,doma bordel,deti ukrátené o čas so mnou a kríže ma bolia ako psa :slight_smile: Torty máte prekrásne.
29. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som si mojho uz naucila a zvlada 7kg vedierko pekne sup sup aj ked na konci uz kus somre ale sa som v poho treba ich podurit lebo ked som to robila ja pred potiahnutim potom sa mi ruky triasli hihi
29. nov 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišlo mi na email, že T-FORNAX (pečenie hrou) má akciu víkendovú na Smartflex.. ak chcete ušetriť...
29. nov 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 to uz konci ta akcia nie? lebo to mali 10% zlavu v novembri
29. nov 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 aaach to mas super! ja som to mojmu vcera citala co som napisala a co mi pristelka na to odpisala a stale mu to nechce docvaknut :confused: :grinning:
29. nov 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Boze susila som 1x krajku v rure-presusena, tak skusim druhy pokus drzte päste :angry:
29. nov 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tu sú moje tortuše,zajtra ešte dokončím klavír a hotovo.Nejaké sú tie fotky pochmúrne ,vonku je pod mrakom ,tak tie farby sú na fotkách strašné ,alebo že by som mala kúpiť nový foťák?
29. nov 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@denisak77 Úžasné tortičky. Si fakt veľmi šikovná :wink:
29. nov 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Do frasa ako susite tie krajky? mala som ju tam 3 minuty a uz je zas sucha,skusila som ju dat teraz do chladnicky nech naberie vlhkost :wink:
29. nov 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha ja robievam uplne jednoduchý recept len salko /neuvarené! / a kokos, to zmiesat spolu , dnu supnuť mandlu , zagúľkať a obaliť v dalsom kokose a hotoffo, ziadne vymyslacky nič :dizzy_face:
29. nov 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisak77 nádherné torty, klobúk dole.. vždy žasnem keď sem niekto dáte x tort, že ako to stíhate, ja robím jednu dva dni a som unavená ako zbitý pes.. :grinning: :frowning2:
29. nov 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky, jakou máte zkušenost s výdrží třeseného krému s ovocem od pátku do neděle? Bude v poho? Paní si dneska přišla pro dort, myslela jsem, že ho má na zítra, ale prý oslavu mají až v neděli...
29. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat jsem na tom podobně...
29. nov 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ako sa naraba s abecedou s vyhadzovakom?napr groovy... dakujem
29. nov 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes dve tortickz este jedna ma caka a potom na pondelok jednu a konecne budem mat veget do konca roka.
29. nov 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
jaj vobec mi tento krat nesko dobre tortu odfotit, bo co je na obrazku ervene je v skutocnosti szto ruova farba :angry:
29. nov 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konecne som dokoncila svoj prvy a pravdepodobne aj posledny medovnikovy svietnik......
Babulky obdivujem vas medovnickarky, ze dokazete malovat take skvosty........
Mne to moc neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a ani nemam na to moc nervy .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To radsej vymodelujem z hmoty armadu postaviciek :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lokalistin Zanet, perfektne 3D Auto, no a tie saty su supeeer..... urcite sa bude aj tortuska dievcine pacit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasne, hrosik uzastny :dizzy_face:
29. nov 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok