• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@lokalistin Skús ju trošku orosiť vodou pomocou rozprašovača , som to tu niekde čítala že to pomôže keď je krajka sucha, zvlhne potom a je elastická zase .
29. nov 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 sú úplne úžasné
29. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prave dokoncena
29. nov 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@mamina1978 veď je úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nevzdávaj to, pretože aj ja tohto roku budem zdobiť po 1.X , tak som zvedavá, ako to dopadne, :grinning: :grinning: :grinning: ,len momentálne ležím s angínou v posteli :rolling_eyes:
29. nov 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela na som skusala, na potahovanie bola fajn, ale mne sa zdala primakka :slight_smile: strasne sa tahala a lepila mi na nu zehlicka.... ale bola dobre poddajna a netrhala sa.

@pipka @pristela @misiatkoo mekac moze byt ale obavam sa ze tam nezaparkujeme. ale auto mozeme nechat niekde v okoli parku a trosku prejst. tesim sa na vas, len dufam ze budem moct prist, lebo to u nas vyzera na chorobu :frowning2:
29. nov 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Zdeni diky svietnik je perfektny aj ja sa chystam,ale ked ja to vobec neviem,no chcela by som to skusit
29. nov 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tieto som uz davnejsie robila - aspon na ukazku :slight_smile:
29. nov 2013 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@elamaslakova diky su v kosi,ale jedna sa ako tak vydarila,len potrebujem pomoc, mam tie kraje obstrihat,alebo nechat hore trcat a kusok mi tam chyba,mam ho dorobit,ci zamaskovat nejak tou maslou

BABY POMOC
29. nov 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
29. nov 2013 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
a este par :slight_smile:
29. nov 2013 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
kráááááááááásne torticky ste napiekli :slight_smile: :slight_smile: aj ja konecne pridavam po dlhsej prestavke prva je pre chirurgov dohodnuta na operacnom stole :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
29. nov 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Moje ,také začiatočnícke,ešte sa len učím.
29. nov 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@jakelina aký mileny hrosicek, velmi sa ti vydaril! :slight_smile:
29. nov 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný piatočéééék !!! :grinning: :grinning:
Žienky - nová poťahovka na trhu
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/61-1-NOVINKY-DECEMBER/0/5/2830-Potahova-hmota-CREDIN-7kg
Cena 7kg - 40€
29. nov 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin mne sa paci to prve ked krajka pretŕča hore , vypada to elegantne a fakt krasne . Kasli na dorabanie kvoli kusku , bachni jej tam dve male take vypukle srdiečka biele/jedno vacsie jedno mensie/ alebo jedno a urob to tym padom akože narocky tam krajka nemala byt
29. nov 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin ja by som ju nechala ako je na obrazku, ked pretrca je to super. cela torticka sa ti velmi vydarila.

@anibas ides skusit novu?
29. nov 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@zuul dakujem no uz susim dalsiu,ale drahy sa ohlasil,ze za chvilu je tu,tak ju asi zas nevychitim a keby som tam bachla tie srdiecka mam tam aj tu maslu dat? ci radsej bez

ok uz je tu henten tak letim diky baby <3
29. nov 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja svpje uplne jednoduche :wink: absolutne som nemala chut tento vyk.nieco vymxslat :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@akapulko jeeeeeeeeeeeeeej ta stromcekova vypada supeeeer, aj fotka je uzasna- taka pocitoffka , taketo moooc lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela :grinning: dakujem aj ja som s nou spokojna :wink: stale na nu chodim mrkat :grinning: :grinning: niekedy je aj v jednoduchosti kraaaaasa :wink: :wink:
29. nov 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akapulko taky se mi hned zalíbil ten stromečkový :wink:
29. nov 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Zdeni je krásný, já se k tomu letos snad ani nedostanu, ještě dodělávám poslední dort, zase krtek :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akapulko krasna :dizzy_face: teraz som ju videla v torty snov... :slight_smile: tiez som si ju ulozila :slight_smile:
29. nov 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin Vypadá dobre aj takto , my vidíme všetky nedostatky,ale zákazník si bude myslieť , že to tak má byť , neboj určite bude nadšený z nej

Dievčence napiekli ste nádherné tortičky , ja som teraz nemala nič a normálne mám absťák :slight_smile: , chýba mi to , len tak chodím podarobnici po dome :slight_smile: aspon tu sa vyteším z tých vašich tortičiek
29. nov 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin aj ju spojis tam kde ti chyba ten kusok, tak maslu uz nedaj. srdiecka neviem ake a kde ale tie by som dala, maslu uz potom nie. to len moj nazor :wink:
29. nov 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz s vypatim vsetkych sil dokoncila jednu poschodku a ledva zijem :rolling_eyes: ja som taka choraaaa, ze neviem ci dozijem rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: makam s ruskou na ustach, no od unavy ani nevidim..pofotim az rano, teraz musim ist spat, lebo uz nevladzem :confounded: :frowning2:
a to tento tyzden ziadna tvorivost, Cars poschodku robim presne kopiu tej, co som u robila..aj ked minimum som ju pozmenila :sweat_smile: a zajtra ma caka este jedna firemna...tiez ziaden zazrak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak sa zatial majte, pecte pecte, nech mam zajtra co obdivovat :dizzy_face:
29. nov 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika0 ahoj, ako si robila tu minnie, potrebujem spravit taku kitty, to sa iba vyreze?
29. nov 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok23 ahoj. najprv som si obkreslila z internetu obrazok (zvacsila som ho ako som potrebovala), zafarbila potahovku a potom som vyrezavala :slight_smile:
29. nov 2013 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika0 aha, cize je to jednoduche, zvladne to aj zaciatocnik? :slight_smile: lebo chceme dcerke robit tortu a ja hovorim mm ze dajme na potiahnutu tortu len jednu oblatku a on chce nieco taketo, ako si robila ty :slight_smile:
29. nov 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok