• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@kvietok23 pravdaze to zvladnes... ja som to tiez robila 1x :slight_smile: a to som robila v lete ked sa mi strasne topila potahovka..
29. nov 2013 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika0 treba nejake speci vyrezavatko ci nie? :confused:
29. nov 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok23 ja som to vyrezavala len nozikom..
29. nov 2013 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte dievcata. Je tu 5 tis stranok a neda sa to cele preluskat tak by som vas chcela poprosit o radu.. ideme s mamou urobit babke na 80 tortu. Predstava je 2 poschodia, biely fondan, ruzicky+lístočky a otazka znie: co davate - ak davate lemovanie okolo torty? Klasicke stuzky kupene v galanterke?
Dakujem za kazdu radu a nazor :slight_smile:
29. nov 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuoredi ahoj,ak ccheš stužku,tak klasickú z galanterky :wink: ,ja ju podlepujem bielou priesvitnou páskou,aby sa nezmáčala od zarosenej poťahovky,ale niekto len tak dáva okolo torty :wink:
29. nov 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tým Vašim nádherným výtvorom pridávam ďalší pokus :slight_smile:
29. nov 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lacula73 dakujem za tip :wink:
29. nov 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam aj ja moju tortušu pre našu Veronku :dizzy_face: musela som fotiť teraz, keď Veronka spí, aby ju zajtra nevidela a mala ju ako prekvapko
29. nov 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@lamps jeeeeeeeej :dizzy_face:
29. nov 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps úúúúúúúúúúúúúúúžasná
29. nov 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nadherna, juj to bude zajtra stastia na rozdavanie :slight_smile:
29. nov 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ano aj ja mam insiraciu odtial :slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tie tvoje postavičky sú úžastné,aj ja chcem také vedieť :frowning2:
29. nov 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps kraaaaaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nebudem ani komentovat...nemam hlas :grinning: :grinning: :sweat_smile:
tak napisem len :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka odklikla som ti páči sa mi, ale znamená to ďakujem za pochvalu a to že si chorá sa mi teda vôbec nepáči, urobím ti čajíček?
29. nov 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky tak jsem dělala svůj první potahovany dort.ach jo! Koupila jsem fondan od Dr.Oetker a hrozně se mi trhal. :frowning2: nevíte čím to je? Hrozně me to teda naštvalo :cry: a hlavně tam píšou že vystačí na celý dort a to teda vůbec. Ještě že jsem koupila dva...
29. nov 2013 o 22:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ano plosíííím, s medíkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka aj rum? alebo radšej niečo domáce? :grinning:
29. nov 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacen84 na tuto zavadzajucu "reklamu" tu uz doplatilo veeela zacinajucich cukrarok :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: napis reklamaciu Dr. Oetkerovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ale aj tak je to na potahovanie uplne o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak max vyvalkat a vykrojit z toho par kvietkov, inak nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps blaaaaznis, sak to nie ze by sa mi hlas nevratil, ale by som nerozpravala dalsi tyzden :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
to ticho doma by moje deti asi neprezili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

som dnes napriek mojmu hendikepu tu robila "poriadky" s detmi, ked porozhadzovali asi 15 roznych pexies po celom byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malý na mna pozera...ze maminka, preco ti to tak píska v puse? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, veď to len bacila treba utopiť :grinning: :grinning: :grinning: ale pravda je, že na sebe som to ešte neskúšala
29. nov 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps prekrááááááááásna
29. nov 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky torta dorobená a teda potahovala som Stellou a žiaaadny rozdiel oproti smartu v tom nevidííím /pri poťahovaní/ :confused: :confused: ale ze absolut, mala som ju v pracovni kde mam chladnejsie , torta bola studena a asi aj moje ruky :grinning: ked som do nej davala farbu som si ju musela aj v mikre nahriat :grinning: :grinning: potahovalo sa s nou uplne tak isto ako smartom, rozdiel bol jediny- pri prenásaní na tortu že to bolo maksie , ale ako som to polozila na chladnu tortu tak ako smart , a aj žehličkou som ju obšahávala v pohode , nic sa nelepilo :wink:
29. nov 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka takže je asi lepší si udělat vlastní co...me z toho nešly ani moc udělat postavičky :confounded:
29. nov 2013 o 22:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no vies co mojka, ja uz som za tieto tri dni na sebe vyskusala tolko, ze sa sama nestiham divit :sweat_smile: :rolling_eyes: kloktam, cmulam, pijem, vyplachujem...a stale efekt nulovy :rolling_eyes:
tak uz fakt jedine, ze si vytnem za jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: uz horsie mi snad nebude :grinning:
aj ked ja abstinent totaaalny, to by ma asi zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. nov 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to chce len hlasový kľud :wink:, ale obávam sa, že pri deťoch je to nemožné
29. nov 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kacen84 bud urobit z cukrikov, alebo kupit hotovu hmotu na potahovanie...na vyber ich mas veeela na nete :wink: treba si vybrat ...ci podla kvality, ceny.... :wink:
ja robim so smartflexom a maximalna spokojnost :wink: :wink: :wink:
ale baby robia aj s inymi a kazda chvali ine..takze zalezi aj co komu vyhovuje :wink:

ine hmoty v lete, ine v zime, bo niektore sa viac topia...atd :wink: to skratka treba skusat a co ti sadne, to pouzivat :wink:
29. nov 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no to teda je...najma pri mojich :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ide vikend, tak duuufam, ze malinko oddychnem :wink: este zajtra dokoncim tu jednu firemnu a poobede uz nerozpravam, len ukazujem :grinning:
a nech dorast pecie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. nov 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to ti silno držím palce, hlavne pri pečení dorastu :grinning:
29. nov 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok