Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hanka.
21. okt 2010

@katuskad a je ta hmota dobrá? není tam třeba nepříjemná ta mouka?

hejdita
21. okt 2010

@hanka. a ja sem mela i kupovanou i MMF.......... a zatim su spokojena s MMF a zatim mnenit nebudu mne se s kupovanou spatne pracovalo .... ale kazdy ma jine skusenosti ja delam MMF podle alionusky co dala recept na prvni strance teto temy dole nejdelsi prispevek 😉 🙂

katuskad
21. okt 2010

@hanka. len som si všimla, že množstvo cukru, ktoré do teh hmoty zapracujem závisí aj od jeho druhu. pri niektorom mi stačí okolo450-500g cukru a minule som použila iný druh a musela som dosipať ešte 200g cukru, lebo sa hmota trochu lepila, ale zatial mi na 90% vyška v pohode a rýchlo a používam okolo 450-500g cukru. dúfam že bude chutiť, nám chutí veľmi

katuskad
21. okt 2010

@hanka. tú múku tam vôbec necítiť, je taká sladučká a ked tam dáš mandlovú aromu, tak je supiš, ja používam len túto a raz dva je hotová, aj prvýkrát ked som ju robila, tiež som bola začiatočník a robila som svoju prvú tortu a robilo sa mi s ňou super.

hejdita
21. okt 2010

@hanka. jo a MMF se da prichutit treba citronkou nebo ji muzes zmennit chut tresti neboli cukrarskou aroma mandlovou prichuti a je to ....no a dort bude vonet po mandlich a i chutove to bude jine no poskousej a uvidis sama 😀 co ti bude vyhovovat ci varna ci MMF nebo pak kupovane

katuskad
21. okt 2010

@jakelina ja som z nej zatial robila len ružičky, ale išlo to v pohode, prípadne ju treba trocha šupnúť do chladničky a potom pracovať.

hanka.
21. okt 2010

@hejdita musím sama vyzkoušet, co bude nejlepší. já jen chtěla vědět, jestli to jde i s domácí hmotou🙂
tak děkuji za rady

katuskad
21. okt 2010

@hanka. ja sa teraz tiež chystám vyskúšať aj hmotu MMF tak som zvedavá aká bude

hejdita
21. okt 2010

@daniz prosim ta mozem tam do tej orechovej plnky supnut aj trocha rumu??? aby to bolo navonane ??? hodi sa to tam vobec??? 😅 😕

jakelina
21. okt 2010

@katuskad z MMF je určitě pracnější, alespoň si myslím. Trvalo mi to dost dlouho než jsem to rukama spojila a propracovala.
Děkuju za odpověď. Já bych o víkendu vyzkoušela, jenom nemám aroma. ☹

katuskad
21. okt 2010

@jakelina ono je to sladunké a chutné aj bez aromy, tá aroma tomu dodá taký šmrnc, ale kolegyňa tam minule kvapla trocha citronu a že aj tak to bolo fajn. skús, mne sa táto hmota osvedčila, aj teraz mám v chladničke zarobenú a zabalenú a pekne oddychuje a čaká na budúci víkend kedy ju použijem 😀

daniz
21. okt 2010

Hejdi kludne môžeš . Ale daj ho do orechov, aby sa Ti ti nezrazilo. Ale ak to bude torta pre dospelých ja dávam orechy+rum+pr.cukor- všetko spolu zmiešam a tenučko natriem na korpus-podžemovaný- ja džemujem všetky korpusy.Vieš, iba takú jemnučkú vrstvu-super to chutí v torte.

eliska22
21. okt 2010

ahojte kočky, asi pred mesiacom som narazila na túto tému a pred dvoma týždňami som sa teda pustila do mojej prvej poťahovanej torty z MMF dcérke k meninám 🙂 musím povedať, že na 1x som bola spokojná a už sa teším, keď budem robiť ďalšiu 😎 pridávam aj foto ......s ozdobami mi pomáhala aj staršia dcérka..vykrajovať a tak 😀
a Vaše tortičky sú úžasné, snáď sa aj mne podaria časom aspoň približne také 😎

mrka2
21. okt 2010

@eliska22 prekrasna torticka!!! na prvu tortu je urobena na 1! 😉

hejdita
21. okt 2010

@daniz dakujem dobre supnem to do orechov a potom mozem v klude vymixovat s maslom???? 😕

hejdita
21. okt 2010

hmmmmmmm asi sa uliiiizem tych orechov s rumom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ale nemozem aby som este fungovala a nebola s trieskana ked je ten alkohol takto schovany v niecom tak je to mnam 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
21. okt 2010

@zdenallicka torticka s traktorom bola krasna! 😵 😵 😵 a prajem ti, aby to bola posledna nemila skusenost. ludia si fakt nedokazu predstavit, co vsetko je za tym a maju pocit, ze pecieme len "za vajicka". ja uz sa teraz hrozim uctov za elektrinu, vodu, plyn, nehovorim o tom, ake su drahe pomocky. do ceny torty treba samozrejme zapocitat aj pracu nielen na torte, ale aj za upratovanie. ja bezne dalsi den stravim cely pri upratovani, kym to tu dam poriadne dokopy. a este kopec spinavych handier k tomu.
ja som vzdy rada piekla, kazdy sviatok u nas vyzeral ako mala svadba, takze kupovat tortu ma ani vo sne nenapadlo. raz som ochutnala kauflandacku, nikto ju u nas nedojedol... v podstate aj ta ma kilo a stoji 8€. a ked som videla ceny tych svadobnych 😝 nakoniec som si ju piekla sama a k tomu cca 800 zakuskov 😀
ja beriem 8€ za kilo, no ked si napocitam naklady, tak mi vychadza mizerna hodinova mzda a samozrejme sa vzdy najde nejaka kamaratka, znama, ci niekto, komu ja nieco dlzim, tak polovicu tort peciem aj tak len za naklady. takze urcite na tom nezbohatnem. uvazujem, ze si dam cenu tak, ako skoro vsetky cukrarky - 10€ za kilo. ak bude menej roboty, tak nevadi, aspon budem mat viac casu na rodinu a ostatne tvorenie 😎

rybca
21. okt 2010

ked je rec opat o cenach, tak ja som za tie moje 1kilove pytala 15 eur a aj to som sa citila previnilo, ze vela, az ked kamaratka prisla na kavu a zacala vazne na mna rozpravat, ze si musime pohovorit o tych cenach, tak som sa zacala obhajovat, ze som tam ani neratala celkovy cas co som nad tym stravila a ona, ze vsak to, ze pytam malo..🙂 a prikladam cennik jednej pani tu v NL - http://www.kaatjetaart.nl/vulling.php - tu si za sluzby pytaju riadne palky, ale v podstate maju pravdu.

daniz
21. okt 2010

Hejdi môžeš. A keď si ulizneš moc tých rumových orechov - bude aspoň veselšie.. 😀 😀 😀 . Zdeni tak vitaj aj ty k nám, čo majú blbé skúsenosti . Ale všetko zlé je na niečo dobré, len sa z toho treba poučiť... 🙂 🙂 🙂 vieš Ľudia by chceli veľa muziky za málo peňazí. Nech si ten traktor urobí sama doma a zajka ani nehovorím a celkovo, trávičky,hríbiky... 😠 😠 😠 .

katrin21
21. okt 2010

@evitkamalicka viem , ze taka torta je velka a tazka aj ze je narocna na pripravu..ale nez by som mala za nu dat tolko, radsej ju na svojej buducej svadbe ozeliem, to som pevne rozhodnuta:( svadba bude bud. rok...

neviem, kolko by som si pytala, ale ja nie som v stadiu kvality, ze mozem nieco pytat...asi material a + mozno nejakych 10e, neviem..... zatial to robim, lebo ma to bavi, tak neuvazujem nad cenami...
je ale fakt, co priznavam, ze vsetky tie farby a vykrajovacky su priserne drahe, a ked to chce clovek robit vo velkom, tak celkom slusny balik minie..... ale zase si to zarata do ceny, resp. ma co ponuknut a teda mu kseft ide... to je aj o tom 🙂

ja som vcera obdivovala v tej predajni motylikov a hviezdicky.. hviezdy asi 2-3 velkosti vyse 6€, motyliky tusim2velkosti forma tiez skoro 7€ :( dcera chcela, ale mne sa to zdalo proste vela, ked to vyuzijem len raz za cas... ale mozno casom kupim 🙂

katrin21
21. okt 2010

@katuskad tu triešť do toho receptu ako robis? mozes dat postup? diky

katuskad
21. okt 2010

@katrin21 ak myslíš na tú poťahovaciu hmotu tak ja používam mandlovú aromu vo flaštičke kupovanú v obchode 😉

katrin21
21. okt 2010

ale v recepte je ta trešť, takze ju vobec nedavas??

katuskad
21. okt 2010

@katrin21 nie, nedávam

mrka2
21. okt 2010

@bianca tak som skusila ten marcipan s jahodovou aromou a je velmi dobry. takze kludne si urob. 😉

sofi07
21. okt 2010

@zdenallicka Zdeni,normalne 😀 😀 😀 , tie ryhy som robila takym tupym nozikom, len jednoducho naryhovala. na tejto stranke www.nahuby.sk je katalog hub, podla tych obrazkov robim huby... 🙂

sofi07
21. okt 2010

@zdenallicka acZdeni, neboj, urcite si objednaju znova, bol to asi len sok pre nu, torticka je krasna a urcite im aj chutit bude...

anibas
21. okt 2010

Dievčatá - dali by ste pod karamelový krém džem ? a aký ?

sofi07
21. okt 2010

@sisa.b sisa, ja som si dala cenu 10-12 eur podla narocnosti. aj tak, ked si z toho vypocitam cenu za vlastnu pracu, tak mi vyjde fakt smiesna suma.ked som urobila prvu tortu v hodnote 50 eur, tak sa mi to zdalo strasne vela, este par dni po odovzdani torty som na to myslela, ze ci som to neprehnala. ale teraz uz malokedy robim tortu pod tuto cenu. zvykla som si aj ja, zvykli si aj ludia, zakaznici sa mi vracaju, co ma velmi tesi. a hovorim si, ze komu sa zda vela, nech ide inde. som na materskej, ktoru si vychutnavam a nemienim sa stvat a robit torty za par supiek, len preto, aby som piekla.robis krasne torticky, tych 10 eur je minimum 🙂.Navyse, ceny potravin neustale stupaju, tento tyzden som kupila kilo orechov za 9 eur, ma skoro porazilo! takmer kazda torta, ktoru robim, je orechova...

anibas
21. okt 2010

@sofi07 ja som včera zistila, že cena kakaa stúpla o 30 cent. - 200g balenie 😒 😒