Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
1. dec 2013

@jakelina Majka, dakujeeeeeme...... 😵 😵

lokalistin
1. dec 2013

@mamina1978 peknucka torticka a krpec je zlaty, sa mi zdalo, ze chcel najskor nejake vlaciky, ci co nie?

lokalistin
1. dec 2013

@bubobubina a co tam po vybave, to co je na stole je dolezite a to vyzera super 😉

jakelina
1. dec 2013

@bubobubina super a jak jsou šikovné kočky 😉

mamina1978
1. dec 2013

@lokalistin ano...... najprv chcel Chuggington vlaciky, no a ked uz som mala nejake inspiracie ulozene, tak to stihol este za ten mesiac vela krat zmenit 😝 vsak ako kazdy trojrocny 😅 nakoniec ho nadlsie drzal zlty bager a auticka, tak som mu ich teda aj spravila 😀

bubobubina
1. dec 2013

@jakelina heeeej, su zlate, aj samostatne ;) najviac problemov mame pri umyvani riadov, sak to uz doma secko ma umyvacku 😝 😝 😝

evala777
1. dec 2013

@pipka podarení sú, aj my sme včera s mojimi piekli medovníčky len som nestihla ich odfotiť... 😀

mahmulienka
1. dec 2013

Ahojte maminy, skusam aj tu, hladam ochotnicku-sikovnicku z BA (idealne Dubravka alebo Petrzalka, no nebranim sa comukolvek), ktora by mi pripravila takuto narodeninovu tortu pre moju babuchu na 4. narodeniny na sobotu 21.12. ja zial asi nestiham...foto nizsie a specialnou poziadavkou je pouzitie spaldovej muky a karoboveho prasku miesto kakaa. suroviny podla potreby poskytnem. prosim do IP. dakujeeem

nika1985
1. dec 2013

tak opat pokus o medovnicky niesu dokonale ale Saske sa strasne pacia a to je hlavne. 😉

nika1985
1. dec 2013

Ahojte jaj uz vas pomalicky aj citam hura urcite nestihnem docitat pol roka dozadu ale uz aspon nieco.
Vcera tu klopala pani ze ci jej nespravim na nedelu tortu pozeram ze nie ved dneska je sobota mam doma obe deti a manzela prec a to o 15odchadzame prec a nic doma nemam kedze teraz nepeciem a ona tak pozera na mna a to ozaj mi neupeciete jaj som aj rada ze este nepeciem pri takychto ludoch. Ale uz sa aj tesim od januara sem tam uz budem ved musim zabehnut novy robot. 🙂 a pripojit sa naspat k Vam.

tamara2307
1. dec 2013

tenkrát poprvé, pre moju 16mesačnú lásku..pomôcky žiadne, len vykrajovačka kvietkov a žehlička 🙂 ďakujem za rady @muffinka8

dm1
1. dec 2013

kocky zdravbim Vas a pridam svoju tohtotyzdnovu 🙂

jakelina
1. dec 2013

Holky přeji všem krásnou první adventní neděli. I já přidám pár fotek z pečení a adventu, snad nevadí, že to nejsou dorty. 😉 Dnes zdobíme byt, tak malý se alespoň zabavil a je hodný.

mamina1978
1. dec 2013

@jakelina maly pri peceni je zlatunkyyyy 😵 😵 😵 a vyzdoba nadherna 😵 😵 😵

jakelina
1. dec 2013

@mamina1978 už mi tu skáče, kdy tu svíčku zapálíme, napichoval je na věnec a nemůže se dočkat. 😀

jakelina
1. dec 2013

@pristela dívej co mám na klice u okna na čestném místě 😀 😀 😀

mamina1978
1. dec 2013

@jakelina jeeej mojko malickyyy 😵 😵 😵 😵

levandulka3
1. dec 2013

takže torty z tohto týždňa ospravedlňujem sa za tú otočenú ale neviem prečo to robí

medovka14
1. dec 2013

ahojte 🙂 pridávam moje posledné 🙂

akapulko
1. dec 2013

zienky potrebujem poradit 😝 ktora biela coko je dobra na coko torty respektive na steny okolo torty,lebo zatial co som vyskusala tak ani jedna sa mi tak pekne neroztopila aby sa pekne liala stale je taka ako huuuuusta kasa!!!proste neroztielatena 😠 😠 viete mi poradit znacku alebo obchod kde kipim taku uplne ze dobru coko? 😀 😀 dakujem 😀

vendullka
1. dec 2013

Jeden dortík pro naši berušku ke 4. narozeninám... 🙂

jakelina
1. dec 2013

@akapulko nejlepší jsou pecky

akapulko
1. dec 2013

@jakelina ake pecky????? 😝

marianabila
1. dec 2013

@denisak77 😲 áááách,zase si ma nesklamala 😀 ty vždy urobíš také majstrovské diela,že mi padá sánka... 😀

aduskatt
1. dec 2013

@akapulko majka myslela take peniazteky z bielej coky🙂

daja55
1. dec 2013

keďže tento týždeň netortičkujem, nedalo mi kľudne ležať v posteli, aj napriek angíne 😝 posielam skromné adventné hviezdičkové šišky a tvarohový kysnutý koláč🙂

daja55
1. dec 2013

a foto 😲

jakelina
1. dec 2013

@daja55 a kde je máme.

@akapulko to jsou takové bílé bochánky z čokolády. Já kupuju tady. http://cukrarske-pomucky.cz/cokolada-callebaut-...

http://cukrarske-pomucky.cz/cokolada-poleva-mas...

jakelina
1. dec 2013

@daja55 než jsem to napsala, tak tu fotky byly 😀 😀 😀

akapulko
1. dec 2013

@jakelina dakovala 😉