Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima595
3. dec 2013

ja pouzivam tablety z Lidla..mala som aj Finish, aj Somat..rozdiel nevidim..iba cenovy 😉

pipka
3. dec 2013

@pipka uz som to ulozila..aj tu sa to da priesvitnejsie, len ja som to ulozila taketo len na tejto foto, lebo torta je biela, nech to trochu aj vidno..ale ked sa s tym budem dlhsie hrat, tak hadam poprichadzam na x veci, co vsetko sa s tym da spravit 😎

pipka
3. dec 2013

@lokalistin boze truba ..sama sebe som to napisala 😝 😀 😀 😀 😀 😀
tak citaj vyssie 😉

sikag
3. dec 2013

@mysiatkoo idem to aj ja skusit s tym picasa 🙂 diky za tip
@lawli je to smutne ze sa taketo nieco deje!! tak rychlo oznac vsetky svoje foto a snad ti to aj zaplatia!

sikag
3. dec 2013

@pipka a ako sa ti to podarilo ulozit? ja to v picasa vidim ale v compe ten napis nemam 😝

pristela
3. dec 2013

@halienka prášok je na prd 😀 kup si tablety , tam problem nieje , i ked mas umyvacku urcenu na prasok , mne ked tu bol opravar na nu tak vravel ze preco pouzivame tablety ked na to nemame typ umyvacky, tak som mu povedala ze prasok ani neumyl dobre, bud zostaval, alebo sa ubil, alebo zostal normal na spodku, ale hlavne neumyl , s tabletami nemam absolut problem , len treba sypat aj tak sol, nezabudni na to, reklama vravi ze sol je v tablete aaale malo, musis sypat do nadobky na sol i tak 😉

woman04
3. dec 2013

@sikag ked nieco robis v picasa,musis kliknut na mysi vpravo a dat ulozit..inak ti to v compe nezmeni... 🙂

pipka
3. dec 2013

@sikag pravym tlacitkom na tu foto klikni a tam daj ulozit 😉

mojmacik
3. dec 2013

@zuul prosiiiim odkial si mala tie princezky...mne moj pilia usi....tak by som sa s dovolenim inspirovalaaaaa 🙂

halienka
3. dec 2013

@pristela no šak ja aj teraz sypem aj soľ aj leštidlo a + tento prášok. Z ostatným nie je problém, ale toto ma fakt štve 😝 😀 Domíňam teraz pixlu a kúpim tablety, snáď to bude lepšie 🙂 Ďakujem za rady 🙂
@mima595

mirka100911
3. dec 2013

@halienka Ja pouzivam len a len kapsule. Prasok som tusim ani nemala. ALE, chodim kupovat do Rakuska, vychadzaju lacnejsie. Pripadne striehnut na akcie na slovensku, napr DMka keby mala 25% na cistiace...

mamcas
3. dec 2013

dievcata prosim prosim postup na oslika z macka pooh sa u niekoho nenajde? Na macka pooh som uz nasla a ten mi bol aj celkom jasny, ale ten oslik je taky narocnejsi 😕 Budem moc vdacna... 😅

anda1980
3. dec 2013

Ahojte, pridavam moju vikendovu na zelanie, podla oblubenej babiky a macka malej oslavenkyne, nechceli celu potiahnutu, tak len takto 😉 a este coko rychlovecka, pre mamku k meninam
A poprosim Vas o radu, ako namiesat jemnu marhulkovu farbu, dakujem pekne

lokalistin
3. dec 2013

@pipka hej,da sa aj priesvitnejsie a stale to bude take sede,ale v pohode

muffinka8
3. dec 2013

@anda1980 trochu telovej Ivory a bodku žltej a červenej, ale to len ozaj bodku ... poskúšaj

aduskatt
3. dec 2013

@anda1980 na marhulkovu by som pouzila Ivory, ako pise @muffinka8

anda1980
3. dec 2013

@muffinka8
@aduskatt dakujem zienky, vyskusam

aduskatt
3. dec 2013

@anda1980 aha, ci sa Ti ta farba priblizuje tomu, co chces - na toto babulko som pouzila Ivory

anda1980
3. dec 2013

@aduskatt len cisto ivory si davala? skoda, ze nemas fotku za dna, aby bolo lepsie vidiet odtien, ale hadam namiesam ivory a do toho dobnem kus zltej a cervenej ako pisala muffinka8 😉

aduskatt
3. dec 2013

@anda1980 najdem Ti aj za dna nejaku, pouzivam tu farbu casto

anda1980
3. dec 2013

@aduskatt noo, trosicku viac do oranzova, ale len jemnucko by som chcela

aduskatt
3. dec 2013

@anda1980 tak jej tam pridas kusok viac.toto je robene uplne s minimom tej farby, len kvapocka malinka, ked das trosku viac, ale fakt len malo, bude sytejsia....

zz134
3. dec 2013

babule prosim poradte ...chcem do jasliciek na piatok urobit mikulasske pralinky. doma robim iba ze rozpustim milku nalejem, vyklopim...ale bojim sa ci sa to nebude topit. mate nejaky lepsi recept na pralinky? Dakujeeeeeem!

zuul
3. dec 2013

@mojmacik jasne, paci. vytlacili mi to na www.jedleobrazky.sk
nech sa podari 🙂

michaela3011
3. dec 2013

@lawli 😕 raz som robila tortu pre jednu cukrarku, ktora nemala cas... nakoniec tortu predala o 10€ viac 😠 takze ja som pytala 20€ a ona pytala 30€ neviem, podla mna sa to nerobi... ona nema cas, ja pomozem a este ona bude z toho v baliku 😀 a to som sa dozvedela uplne nahodne vdaka jej hluposti, ze sa preriekla 😀 🙄 lud je cudnyyy!!! jednoducho to ani neriesim a berem s nadhladom 😉

lawli
3. dec 2013

@michaela3011 ufff ,tak to je tiež silna káva toto... 🙄

mimcak
3. dec 2013

no babulky ja mám dnes o zábavku postarané 40strán aby som vás prečítala 😝 .-

mimcak
3. dec 2013

inak môj víkendový autobus robený trošku narýchlo pre kamošku a robený nie doma,ale u mojej mami kedže sme tam boli odsťahovaný na týždeň

anibas
3. dec 2013

@mysiatkoo Aj ja ďakujem 😉 😉 😉