• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
5. dec 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som ju kupovavala v Samoske v Dubravke ale za 1,09, potom som ju videla v hypermarkete tesco, a cena tusim rovnaka a minule som si ju vsimla v tesco expressa kupila som ju, takze mozno bude aj tam...
5. dec 2013 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja nestresujem, len ma to stve,...ze ked niekto nieco chce konkretne, tak nech to povie rovno :angry: a ja mam pokazenu chut dorabat to kvoli tomu... mozno aj tak bude vyzerat :rolling_eyes: so mvsetko pomenila po tom telefonate a dufam, ze pre to pride co najskor nech to nevidim :angry:
5. dec 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach baby robim minitorticky na stuzkovu, 45 kusov a nevladzem uz :confounded: som ganasovala od rana do teraz a este vsetky treba potahovat a zdobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no jo no.. k niektorym objednavkam by ani vestecky kurz nestacil :unamused:
5. dec 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babky, moja krstinková pre chlapčeka, robila som podobnú pre dievčatko, chceli takú istú len v modrom :slight_smile: Takéto tortičky sa mi robia dobre :slight_smile: teraz si dávam pohov, až pred vianocami mám dve vianočné, inak už nič, sa stále nie a nie doliečiť :confounded:
5. dec 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Moje dnesne vianocne linecke kolieska na skolkarsky vianocny trh ......... :slight_smile:
5. dec 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@halienka jeeejda , ten vankusik urobeny len tak s tymi rožkami vypada užasne sladko , az nezabudnem , tak niekedy aj ja tak skusim :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ďakujem Žanetka :slight_smile: , to fakt bolo jednoduché, len zastrihnuté rožky smerom dolu z hmoty čo tam ostala trčať keď som boky pritlačila a tým strihom sa aj zlepili a bolo :slight_smile:
5. dec 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy viac !! keby to nebolo na stužkovú bratovej dcére tak to nevezmem .... magorina!!
5. dec 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taaaak uz som vyskerena mam napecene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musela som sice utekat aj s vajcami o dva dediny dalej ale hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 ano bol to sokovy stav ale neostaval mi cas na nadavky musela som rychlo fungovat :grinning:
5. dec 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ale krásnunké
5. dec 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 kráááásne
5. dec 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no ja by som neganážovala
5. dec 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 no a včul daj udaje, kolko vazila jedna , ake rozmery ,kolko plnená a kolko si zapýtala . Mne totiz stale drzia tí s tymi šálkami :grinning: :grinning: :grinning: šlahne ma , maju to az na september, stale cakam ze ich to prejde , no termín maju u mna objednany uz druhy rok :grinning: a priebežne mi holka napise , aby som nezabudla :dizzy_face: :grinning: :grinning:
5. dec 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja uz to vidim, ze v septembri tu budeme na hubu padat z tych salociek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
5. dec 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka nes.... ma , bo po prdeli dostaneš !!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela co ty stíháš před vánocemi? Musíš mít toho šití hodně co??
5. dec 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina och , ani nevrav , som uzatvarala objednavky 25.10. no i tak este nejake pribudli co uprosili :sweat_smile: tak nic ine nerobím len som nonstop v práci :frowning2: a to ma ted asi štyri dni v kuse bolí desne hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: vtedy robim take divné veci :grinning: :grinning: :grinning: a zvacsa na dva krat :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 dakujeeeem ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ach veru ved to aj bolo zbytocne, podla mna nie su ani trochu hladke, ale momentalne mi to je dost jedno, prave som skoncila, dam sprchu a idem daco pospat, hadam budu rano rovnejsie :sweat_smile:
6. dec 2013 o 03:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela udaje : :D vykrajovala som 8 cm vykrajovackou ,su 2 x plnene a jedna váži 260 gramov ( s tym ale že je to korpus z acidka a ten je dosť ťažky na vahu ) ,no a pytala som 4 euro / kus ... :slight_smile:
6. dec 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 trpíš nespavostou že tu konikouješ o tretej ráno :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tááák,a hotovo.Tento týždeň som rýchla,musela som všetky torty včera večer dokončiť a zo soboty popresúvať na dnes,lebo poobede idem konečne dokúpiť darčeky a zajtra robíme klobásky ,tak by som nemala už čas na torty.Nebolo bohvieaké zadanie čeveno biela v závese kvetov ,tak ja lenivá rýchle veľké kvety spravila,malá celá ružová tiež 3 veľké kvietky :grinning: , farebná a aby boli pozapichované hviezdičky a nápis happy birthday,zasa ďalšia posteľ a šmolkov som ja vymýšľala. Tak som to rýchlo odflákla,.veď aj lenivosť je dar boží ,no nemám pravdu? :grinning:
6. dec 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
tak dievcata tu je final do jasliciek ....
6. dec 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@denisak77 krásné je máš.

@zz134 hezké to máš, jenom mi tam ruší dojem ten papír. Neuraž se, myslím to dobře. :wink:
6. dec 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina suhlasim tiez som potom na seba zurila ale prehadzovat som sa uz neodvazila
6. dec 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 já jsem přešla skoro kompletně na bílý papír, nemusím uvažovat jestli se to hodí, jenom občas dám něco barevného. A vzorované kromě puntíků a proužků vůbec. Na mě je tam pak moc všeho. :wink:
6. dec 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
kočky neviete mi poradiť,kde sa dá zohnať obojstranná lepiaca páska???????potrebujem rýchlo.........
neviem ako mám nalepiť stuhu okolo polystyrenovej podložky
ďakujem.
6. dec 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok