• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@aduskatt tak tak, příští týden dělám stejného s letadlem :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte... vecer kvaknem k pc, skusim nejak docitat a ked nie to, aspon poobdivovat... prave som odovzdala tortu a som v soku, mozem sa nudit :D konecne... trocha sme si doma podavali kadejake virozy, naj bola brusna a v tesnom zavese akasi ocna pliaga... radost zit bolo posledne 2 tyzdne...
7. dec 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
nestihaaaaaaaaaaaam nic.... docitam vas, az odide navsteva :wink: este jednu mam, ale foto mozem aj zajtra aby sa nedostalo kam nema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
Ešte Vám sem musím pre pobavenie niečo napísať.
Dnes bol u nás môj nevlastný otec vysvetliť mi a nakresliť čo si prosí na tortu pre kamoša na 60-tku. Tak babule, keby ste niekedy nemali nákres aj s kótovaním, presným pomerom strán, výšky a komplet všetkého tak ja mám :slight_smile: No je statik a tak som dostala stavbárske vysvetlenie :grinning: :grinning: :grinning: Netuším ako tá torta nakoniec dopadne, lebo šak jedna je predstava a druhá realita, ale pobavila som sa a makačka to bude riadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že trojúrovňová s vodou, trávou, cestou, reštauráciou, rybami, rybármi, pontónom, vŕbami, podotýkam jeden rybár má veľkú rybu a druhý malú, jeden je smutný a druhý veselý :grinning: No bavila som sa na tom, ale či sa budem baviť aj pri tom, to už také isté nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
7. dec 2013 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@mysiatkoo obe su prekrasne....
7. dec 2013 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,pridavam moju dnesnu na dvojoslavu k 30 a 40tke..
7. dec 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pristela bob a bager, Samko hned povedal.... paci sa mi... a toto teda fakt pouziva, ked je nieco skvele :wink:
7. dec 2013 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 a h2 smetiarske auto je perfektne... a objednavke sa vobec necudujem, mojho syna drzia smetiari od cca 1,5 roka /teraz ma 3/ a najma smetiaky... dokonca pozna vsetky typy aut, vie co sa do akeho kontajnera hadze...., vie ktoré dni co u nas vysypaju.... a vzdy ked ideme na dovolenku mimo nasho mesta prve ho zaujimaju smetiaky... a dokonca mame za sebou aj navstevu smetiarskych dvorov a skladky, teraz kreslil list jeziskovi, a zas chce len smetiaky /pricom doma mame niekolko hrackarskch smetiarskych aut a smtiakov..../ a dokonca som mu musela tuto tortu dat ako tapetu na obrazovku....
7. dec 2013 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
zdobenie perníčkov nie je moja silná stránka
7. dec 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Baby pridávam fotečky. Z toho auta som nejaka rozladena.Uz som bola unavená a nechcelo sa mi prerábať...:(((
7. dec 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@h2 no mňa osobne nezaráža smetiarske auto
ale napr. smrtky...a ešte aj pre dievčatká :unamused:
tomuto neprídem nikdy na chuť zrejme
za našich čias to znamenalo smrť
a dnes sa to používa na výzdobu, hranie, na oblečko, prívesok na krk,....dnes mi to príde, akoby sa oslavovala tá smrť...
ako sa doba mení
7. dec 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dagmarmustafa mně přijde auto perfektní :wink:
7. dec 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Po dlhom čase som sa zas realizovala, tak pridávam a musím Vás všetky pochváliť za krásne dielka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
moja úplne prvá prvotina. Ďakujem za všetky rady, hlavne @tamara2307
7. dec 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@govinda super prvotina :wink:
7. dec 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda výborne :slight_smile:
7. dec 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin myslim,ze super sa ti podarila,nemas co trpnut. milujem take dirigentky :angry: ved nech si pecu sameee,ked su take mudre... viem o com hovorim,tiez poznam jednu taku dirigentku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte žienky, prosím o radu
ako zafarbím fondán práškovými potravinárskymi farbami?
stačí to k fondánu nasypať? - v akom množstve? alebo sa farby riedia liehom a následne dajú do fondánu???
7. dec 2013 o 16:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco riedia sa vodou alebo bielym alkoholom v malom mnozstve :wink:a potom primiesas do hmoty
7. dec 2013 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 mala si ju vidiet jak ju obzerala, a te pekna je budem vas odporucat dalej, som jej povedala, ze nechcem, lebo peciem len pre priatelov -ona bola len vynimka :stuck_out_tongue_closed_eyes: potrebujem ja takich mudrlantov
7. dec 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. dec 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tento tyzden dobojovane :slight_smile: minitorticky sa vraj pacili, s blockom sa to doriesilo tak, ze im staci na papier napisat sumu, aby mohli rodicom vydokladovat vydavky, ze neuliali peniaze na blbosti, a to ostatne som hodila za hlavu :sunglasses: Uz davno som nemala kvetinkovu tortu tak teraz rovno 3 :sweat_smile: skoda ze som bola v takej casovej tiesni, viac by som si to uzila :slight_smile: len rozmyslam kde budem teraz fotit, vonku sa uz asi nebude dat a vnutri to nie je bohvieco...baby co mate take krasne fotky, poradte... :sweat_smile:
7. dec 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@maya30 krasne :slight_smile:
7. dec 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrý den, ahoj,
měla bych jeden možná hloupý dotaz. Budu dělat synovi k narozeninám první potahovaný dort. Vše potřebné k tomu mám. Mám hotový korpus i krém, ale sklátila mě nějaká viróza a oslavu chceme přesunout. Můžu dort potáhnout a dát ho do mrazáku nebo je lepší dát tam jen krém a korpus a dodělat ho, až třeba za tři dny? Moc děkuji
7. dec 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake mate skusenosti s tou burizonovou hmotou?
7. dec 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajina ja mám zo zmrazovaním hotovej torty len dobré skúsenosti, tak myslím že nebude problém :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka Super, děkuji moc :slight_smile:
7. dec 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Prekrásne tortičky
7. dec 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Nádherné tortičky
@mamcas Tortičky aj Šmolinka sú nádherné
@akapulko Krásne tortičky
@lokalistin krásna tortička
@pristela Nádherná tortička, bager ako živý :wink:
@muffinka8 Nádherná tortička
7. dec 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahoj baby,skúšala som spraviť ružu z marcipánu(som začiatočník).Celkom sa mi vydarila,no neviem ako ju "pripevniť" na tortu.Skúšala som vodou,no neviem,nedrží mi to tak ako má-odpadáva mi :frowning2: Prosím poradte,ako to spraviť...???!!!!Dakujem :wink:
7. dec 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok