• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka sak aj ja mam, ci ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: kto ma viac vyhrava? :grinning: :grinning: ............. @jakelina u nas podobne... ani o 10c viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz mam upratane, uz mi to nevadi :sunglasses: ...btw este tam mas take,ze transparency - tym si nastavujes priehladnost
7. dec 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo no schvaaaaaaalne..na pristelku asi nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pssssssssssssssssst :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie ze sa ti odstahuje z postele :P
7. dec 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo první pokus, musím zkoušet.
7. dec 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hadam si este sikovnejsia a rychlejsia ako ja :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. dec 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina parada!!!! :dizzy_face:
7. dec 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka čo zas so mnouuuuuuu ???? co som zas urobila???ci neurobila ?? :confused: :confused:
7. dec 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela co ty jsi teď vstala?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela co by si mala urobit, sak my leeeeen v dobrom o tebe :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina chachaaa, srandicky, neee, dnes som zila , bola som v kine, pak na nasich "trhoch" na detsky punč a pak na navsteve az do vcul :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra zdiviem v pracovni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

@pipka no to mi je uplne jasne , ze zaaaas ste si tu robili prdel , pche
7. dec 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty citaj poriadne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vsak som nechapava , som tak len rychlo prebehla a nedoslo mi to :confused:
7. dec 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 krása všetky
7. dec 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 Když já tady mlsně koukám na to, jak jste všechny šikovné, tak jsem to taky chtěla zkusit :slight_smile: . No uvidíme...
8. dec 2013 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sladulienky ďakujem za pacitka,,,,a prosím vas nemáte nejaké inspirácie na more s loďou ,ale nie pirátskou...
8. dec 2013 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajina ved skusis nabuduce :slight_smile:
8. dec 2013 o 02:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Jani, ze ste boli vcera v poluse? som okolo vas presla, kukam, kukam a hovorim si to je urcite pipka. my sme isli na frozen s detvakmi, s tatom a mojou babkou.
8. dec 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fajront..teda už včera večer ,len som už nevladala ani fotit :slight_smile: same nazáživne temy,navyše presne nadiktované ešte aj farby :slight_smile: ale musim sa pochválť ,v piatok o polnoci mi volala bratova dcera zo stužkovej,že vyniesli tortičky že idu čitat častušky ale museli počkať,lebo každy si začal tortu a tortičky fotit ako japonsky turisti :D tak to poteší :slight_smile:
8. dec 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@zuul no ved aj my sme boliiiiiiiiiiiii, co si ma neťukla :sunglasses: :grinning: mna trebaaaaaaaa, bo ja si nevsimam :sweat_smile: najma ked mam deti so sebou... :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dec 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje...kto ste uz robili Doru? :confused: :unamused:
ja maaaam objednavku a mne to nist nehovoriiiiiiiiiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akoze z daleka tu figurku poznam, mozno raz sme to pozerali, ale inspi na tortu nevieeeeeeeeem, nemate nahodou niekto nejake Dory :confused: :confused: :sweat_smile:

kujeeeeem :wink:
8. dec 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ďakujem........
aj všetkým za laiky :wink:
@lokalistin no vieš,na tej podložke 30x40cm je 750gr. smartflexu,potom ešte celofan,ozdobná stuha,obojstranná páska a samotná polystyrenová podložka,tak okolo 5 eur to vyšlo a teda to je strašne veľa,neviem či som a neprerobila :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata aj ja by som potrebovala poradit - neviete ci sa da zohnat silikonka na hroznový list ? Ja som nenasla...a akou prachovkou zafarbit bobulky hrozna, toho tmaveho ? Nejakou tamvou, ale akou ? :slight_smile:
8. dec 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 silikonka naeviem,ja som si našla na nete obrázok a podľa toho vyrezala list..........a hrozno som farbila na tmavšie fialovo rovno poťahovku :wink:
8. dec 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nasla som silikonku iba na plody spolu s listom, samostatny nie:frowning2:
8. dec 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včerajšia perníková chalúpka, vôbec sa mi ju nedarilo dobre odfotiť :frowning2:
8. dec 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
zadanie "lienkova" :slight_smile:
8. dec 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@mysiatkoo rozkošná tortička :slight_smile:
8. dec 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky sladké :slight_smile: pridávam svoj ďalší a zároveň prvý pokus o Minnie :slight_smile:)
8. dec 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Prosim o radu... :slight_smile: Cez tyzden budem prvy krat ganachovat tortu. Na ganache pouzijem tmavu coko z lidla + slahacku pomer 2:1. OTAZKA: kolko hmoty dokopy mi treba na poschodovu tortu (spodok 26 cm vrch 13 cm)? Mam dat 2 slahacky alebo staci jedna? Dakujem!!! :astonished:
8. dec 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 @aduskatt nasla som jedinu siroko daleko :sweat_smile: ale to postovne... :angry: ale to postovne, ide ma porazit :angry:
8. dec 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok