Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mysiatkoo
7. dec 2013
@pipka sak aj ja mam, ci ? :-p :-p :-p 😉 kto ma viac vyhrava? 😃 😃 ............. @jakelina u nas podobne... ani o 10c viac :-p ale uz mam upratane, uz mi to nevadi 😎 ...btw este tam mas take,ze transparency - tym si nastavujes priehladnost
pipka
7. dec 2013
@mysiatkoo no schvaaaaaaalne..na pristelku asi nemame 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mysiatkoo
7. dec 2013
@pipka pssssssssssssssssst 😎 😃 😃 😃 😃 nie ze sa ti odstahuje z postele 😛
jakelina
7. dec 2013
@mysiatkoo první pokus, musím zkoušet.
pipka
7. dec 2013
@jakelina sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) hadam si este sikovnejsia a rychlejsia ako ja 😎 😎 😎
mysiatkoo
7. dec 2013
@jakelina parada!!!! x-)
pristela
7. dec 2013
@pipka čo zas so mnouuuuuuu ???? co som zas urobila???ci neurobila ?? =-) =-)
jakelina
7. dec 2013
@pristela co ty jsi teď vstala?? 😃 😃 😃 😃
pipka
7. dec 2013
@pristela co by si mala urobit, sak my leeeeen v dobrom o tebe 😎 x-) x-) x-) x-) x-) x-)
pristela
7. dec 2013
@jakelina chachaaa, srandicky, neee, dnes som zila , bola som v kine, pak na nasich "trhoch" na detsky punč a pak na navsteve az do vcul :-p a zajtra zdiviem v pracovni :-p 😃 😃 😃

@pipka no to mi je uplne jasne , ze zaaaas ste si tu robili prdel , pche
mysiatkoo
7. dec 2013
@pristela ty citaj poriadne! :-p
pristela
7. dec 2013
@mysiatkoo vsak som nechapava , som tak len rychlo prebehla a nedoslo mi to =-)
vlada111
7. dec 2013
@maya30 krása všetky
kajina
8. dec 2013
@muffinka8 Když já tady mlsně koukám na to, jak jste všechny šikovné, tak jsem to taky chtěla zkusit 🙂 . No uvidíme...
viera6
8. dec 2013
Sladulienky ďakujem za pacitka,,,,a prosím vas nemáte nejaké inspirácie na more s loďou ,ale nie pirátskou...
muffinka8
8. dec 2013
@kajina ved skusis nabuduce 🙂
zuul
8. dec 2013
@pipka Jani, ze ste boli vcera v poluse? som okolo vas presla, kukam, kukam a hovorim si to je urcite pipka. my sme isli na frozen s detvakmi, s tatom a mojou babkou.
adrika202
8. dec 2013
fajront..teda už včera večer ,len som už nevladala ani fotit 🙂 same nazáživne temy,navyše presne nadiktované ešte aj farby 🙂 ale musim sa pochválť ,v piatok o polnoci mi volala bratova dcera zo stužkovej,že vyniesli tortičky že idu čitat častušky ale museli počkať,lebo každy si začal tortu a tortičky fotit ako japonsky turisti 😃 tak to poteší 🙂
pipka
8. dec 2013
@zuul no ved aj my sme boliiiiiiiiiiiii, co si ma neťukla 😎 😃 mna trebaaaaaaaa, bo ja si nevsimam :-N najma ked mam deti so sebou... :-N :-N :-p 😃
pipka
8. dec 2013
babulky moje...kto ste uz robili Doru? =-) :-|
ja maaaam objednavku a mne to nist nehovoriiiiiiiiiiiii :-N :-N :-N :-p akoze z daleka tu figurku poznam, mozno raz sme to pozerali, ale inspi na tortu nevieeeeeeeeem, nemate nahodou niekto nejake Dory =-) =-) :-N

kujeeeeem 😉
lucula73
8. dec 2013
@anibas ďakujem........
aj všetkým za laiky 😉
@lokalistin no vieš,na tej podložke 30x40cm je 750gr. smartflexu,potom ešte celofan,ozdobná stuha,obojstranná páska a samotná polystyrenová podložka,tak okolo 5 eur to vyšlo a teda to je strašne veľa,neviem či som a neprerobila ]-( :-p
maya30
8. dec 2013
dievcata aj ja by som potrebovala poradit - neviete ci sa da zohnat silikonka na hroznový list ? Ja som nenasla...a akou prachovkou zafarbit bobulky hrozna, toho tmaveho ? Nejakou tamvou, ale akou ? 🙂
lucula73
8. dec 2013
@maya30 silikonka naeviem,ja som si našla na nete obrázok a podľa toho vyrezala list..........a hrozno som farbila na tmavšie fialovo rovno poťahovku 😉
aduskatt
8. dec 2013
@maya30 nasla som silikonku iba na plody spolu s listom, samostatny nie😞
eliska22
8. dec 2013
včerajšia perníková chalúpka, vôbec sa mi ju nedarilo dobre odfotiť 😞
mysiatkoo
8. dec 2013
zadanie "lienkova" 🙂
evicaka
8. dec 2013
@mysiatkoo rozkošná tortička 🙂
laumi
8. dec 2013
žienky sladké 🙂 pridávam svoj ďalší a zároveň prvý pokus o Minnie 🙂)
mirka100911
8. dec 2013
Prosim o radu... 🙂 Cez tyzden budem prvy krat ganachovat tortu. Na ganache pouzijem tmavu coko z lidla + slahacku pomer 2:1. OTAZKA: kolko hmoty dokopy mi treba na poschodovu tortu (spodok 26 cm vrch 13 cm)? Mam dat 2 slahacky alebo staci jedna? Dakujem!!! :-o
maya30
8. dec 2013
@lucula73 @aduskatt nasla som jedinu siroko daleko :-N ale to postovne... ]-( ale to postovne, ide ma porazit ]-(