• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@evitkamalicka no, veru, tu silikonovu podlozku uz mam kupenu,ale este som ju neskusala :slight_smile: nelepi sa to na to? super, vyskusam, to riesi tym padom lepenie..ale niekedy sa aj na valcek lepi... ale tak to sa da.... :slight_smile:

vy uz mate inu zrucnost, baby.... ja som rada, ze som rada :grinning:
21. okt 2010 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 hm ja to prenasam na rukach a skrobu neni tolko potreba :wink: idem dorobyt loptu :slight_smile: je to makacka lebo su to tie 5 a 6 uholniky :slight_smile:
21. okt 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis, loptu, to si neviem ani predstavit ako urobite vlastne gulu :sweat_smile:
21. okt 2010 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ako ides vyrezavat tie 5 a 6 uholniky? ja zajtra jednu robim a vobec nemam sajnu, ako to presne na hmote namerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurnik, hlavne, ze skusky z matiky som porobila :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude najlepsie vyrezavat podla sablony. kurnik, len kto mi nakresli tie uholniky :sweat_smile: :grinning:
21. okt 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b sablonky ti posielam mailom :wink: . Na dortomanii je aj programik ktory ti vypocita aka ma byt dlzka steny uholnika podla obvodu
22. okt 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no tak to mam za sebou a pasovala som sa s tym asi dve hodiny :confounded: vobec to neslo podla mojich predstav :sweat_smile: :grinning: no nabuduce budem vediet ze to mam urobit podla lopty co som mala doma lebo mame taku plysovu a tam som zmerala a bola podobne velka ako ta tortova no hlupa som si to chcela ulahcit tym ze som si nasla 5 uholnik ale mensi asi o cm a uz to bolo uz mi to nepasovalo aj ked som si urobila k tomu sest uholnik mala som ostat na 6cm cize mala strana 3 nooo vela stastia tebe sa to isto podari

a ja mam urobenu tu jednu a este teraz mam mixovat parizsky krem a vobec sa mi nechce no budem musiet a este naplnit tortu druhu lebo tu budem potahovat dnes rano :unamused:
a vobec nemam predstavu ako to urobim lebo to ma byt budova asi ju urobim sedu a nalepim nako biele okna a na strechu ktora bude cervena dam spidermana a bude uz som z toho vcelku zufala no ale sak nejako to urobim :grinning:
22. okt 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju vcerajsiu tortu, povodne mala vyzerat trochu inak...
koliska mala byt na torte, ale nevyzeralo to dobre, takze koliska pojde ako pozornost :slight_smile:
22. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofi07 standartne mi spadla sanka.Ty mas neuveritelne cistu,dokonalu a detajisticku pracu.Nikdy nepochopim ako to dokazes
22. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 krásna fakt.Baby ako sa robí ako pokrčený papier.Ja som to raz niekde videla alebo škatula z vrchu bola tak pokrčená a mašla na tom.Chcem si niečo skúsiť lebo mám pre nás ku káve tortičku a neviem čo.Tak ma toto napadlo. :grinning:
22. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 naadhera!! nieco uzasne :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: to musela byt piplacka :zipper_mouth: :slight_smile:
22. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ta je krasna..:slight_smile:))) tu krajku si nechala najprv riadne stuhnut? a potom si ju dala na tortu? nebojis sa, ze to zmakne? mne by tu v tom vlhku urcite zmakla..:slight_smile:)))) a ta koliska, ta kresba je cela robena bielkom? nadhera..:slight_smile:))))))
22. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi07 prenádhrná, neviem sa vynadívať. Tie malé kvietočka s lístkami sú úžasné.... To je bielko že? Mňa fascinujú takéto jemné a krásne ozdôbky. Klobúk dole si si makla čo?
22. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@sofi07 krásna - nádherná tortička. :slight_smile:
22. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi!!! dokonaleeeee!
22. okt 2010 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ja pridavam zatial moju prvu z dvoch spat som isla o dvoch a este teraz som toto dorabala tri hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
22. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hejdita jeeej tá nemá chybu :dizzy_face:
22. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca
@vinka
@rybca
@daniz
@danciacik
@katrin21 dievcata, dakujem pekne, bola to naozaj prplacka. tu krajku som ale nedala do chladnicky, by to zvlhlo, zakaznice som j dala na doske, nech si ju tam polozi pred oslavou. koliska je cela bilekova, akurat pod babatkom je WI. daniz, tie kvietocka na krajke su tiez z WI, uz mi dosla poleva a nechcela som uz v noci slahac pusta. a uz sa mi ani nechcelo :D.
@hejdita ta je krasna, fakt je nadherna, super! ja sa este mordujem s kosikom hribov
22. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@hejdita wau - krááááááááásna, čistá :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
22. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: dekuju vam :dizzy_face:

a idem poupratovat byt tak ako vzdy v piatok a dat detom to prednsostne a potom sa vrhnem na tu druhu a bojim saaaa :unamused: :grinning:
22. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita krásné, prosím tě, jak děláš ty nápisy ? taky mám tu šablonu, ale nejde mi to .-( díky za radu
22. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita perfektna lopta! tak na toto by som si ja veru ani netrufla :slight_smile:
22. okt 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE najlepšie cukrárky na svete... :wink:

nepozerali ste dnes teleráno??? bol tam Bohuš... :slight_smile:
22. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky...
vďaka tejto super temičke som skúsila aj prvú moju 3D tortu....som sa teda narobila...na vás teda nemám,ale celkom ujde,aspoň si myslím..... :slight_smile:
tú čiernu fabru som nakoniec bola kúpiť ,zafarbilo sa to super.... :wink:

22. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem ....

ale hej trufla by sisi :grinning: nakoniec

a pismenka robim pomocou pachworku a to bud cez sacok alebo len tak naholo ale riadne poskrobovat hmotu a ptom jemne nozikom ak je treba vytahovat inak to robim akoby na tristvrte aby mi ten pruzok do ktoreho vytlacam pismenka ostal vcelku len tam bolo dobre pismeno vyznacene a potom zasa sklapelom alebo nozikom spicatym jemno dotvorim :grinning: vela zdaru to pojde :wink: a idem upratovat :slight_smile: nech to stihnem do dvoch nanajvys do pol tretej ale to uz by som chcela mat nachystany karton a natom tortu....

a cierna mi vobec nesla urobit nrmalen som sa mordovala s tym aj ked takto to nejde vidiet ale ked som to valkala tak to bolo takove hnedo zeleno cojaviem ake len nie cierne :grinning: som zvedava ako budem robit ja vlacika tomasa :slight_smile:
22. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 klobouk dolu. naaaadhera. A ta kolebka. Ja si vzdycky myslela, ze pernicky delam hezke, ale tohle bych teda nesvedla ani omylem. Fakt uzasne!
22. okt 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 prosim tak ako dlho ti schla ta cipka??? je prefektna tak ako aj koliebka a torticka bez cipky :dizzy_face:
22. okt 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 - podarené
22. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - podarený vláčik
@hejdita - krása.
@sofi07 tak to je nádherné!
22. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 videla som - a som totálne sklamaná - maďarským ťavám dali viac priestoru :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
to ich tam ani nemuseli volať pre tie 2 minutky
22. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok